forum

Grafik tablet çizilmesi

posted
Total Posts
3
Topic Starter
ElazigTutunu31
Selam.Yaklaşık 2 hafta önce grafik tablet aldım kullana kullana malum çizildi bir sorun yaratır mı veya tablet coverlarını nerden alabilirim?
Losheida
Eğer bulunduğun şehirde imkanın var ise buradaki gibi bir şey yaptırabilirsin. Satın alma konusunda pek bilgim yok sadece pahalı olduğunu biliyorum. Çizikler seni rahatsız etmiyorsa büyük bir sorun yaratmamalı. Kalemin dokunuşunu algılayan kısmın yüzeyle bir alakası olmadığını duymuştum ne kadar doğru bilemeyeceğim.
Kurohime Akira

ElazigTutunu31 wrote:

Selam.Yaklaşık 2 hafta önce grafik tablet aldım kullana kullana malum çizildi bir sorun yaratır mı veya tablet coverlarını nerden alabilirim?
Herhangi bir sorun olmaz sadece kullandığın kısım parlar ve kayganlığı artar o kadar, tablet cover'ını satın alabilecegin sadece yabancı platformlar var ve hatırladığım kadarıyla 20-30$ fiyatındaydı ama onun yerine kendin de yapabilirsin sana hiç matbaaya git vs. demeyeceğim çünkü ben yaptım kullandım ve kağıt parçalanıyor kalemle ve kalem sürtünmeden dolayı hareket edemiyor bir süre sonra, ben kredi karti koymuştum çünkü kullandığım area küçüktü sende aynı şeyi yapabilirsin veya telefon kırılmaz camı vs. kullanabilirsin özetle kaygan ama sert bir şey olması gerekiyor eğer böyle bir plastik baskı vs. yapabiliyorsan tavsiye ederim.
Please sign in to reply.

New reply