forum

OWCA 2013 - Temat Informacyjno-dyskusyjny

posted
Total Posts
173
show more
Piranha
I tak Korea wygra.
DeletedUser_613592
az nie chce mi sie pisac, ze ojebalbym ciebie hydra spokojnie, nawet na myszce :^)
BerserQ
Powodzenia ziomki. Będę oglądał na bieżąco.

Ps. Korea nie wygra bo Cookiezi zaprzestał gry, a inni mu nie dorastają do pięt..
Tidek

worst fl player wrote:

az nie chce mi sie pisac, ze ojebalbym ciebie hydra spokojnie, nawet na myszce :^)
I tak Mesita, bikko czy azuraer są od Ciebie lepsi, lmfao.

Ps. Korea nie wygra bo Cookiezi zaprzestał gry, a inni mu nie dorastają do pięt..
No to widzę że graczy z Korei nie znasz, lol.
Advantan
Jestem fanką Adama, dawaj Adam, daj z siebie wszystko Adam. Jestem z tobą mentalnie! Trzymam kciuki Adaś, rozwal ich, zniszcz wszystkich - wygraj to dla fanów, których reprezentuję!
DeletedUser_613592
Mesita to cziter, to jest tak stare i kazdy juz wie, ze grał na 90% dim okienku, lol. Bikko jest lepszy,ale do pokonania, a azuraera jade jak chce :I
Novalogic
Co do Korei, to w zeszłym roku ciastek też nie grał i pojawił się specjalnie na owc ;x
Powodzenia tam.
BerserQ
Korea i tak ma mniejsze szansę na wygraną niż rok temu.
DeletedUser_613592
czemu niby, maja dungeona, hakurei reimu, dragonhumana, shizuru, i jeszcze z 15 innych prosow, napewno sie znajdzie ktos do wbicia #1
Novalogic
Jakby się postarali to by zebrali 2 albo i 3 teamy zdolne do wygrania owc...
Hydra

worst fl player wrote:

az nie chce mi sie pisac, ze ojebalbym ciebie hydra spokojnie, nawet na myszce :^)

I tak sie nie nadajesz 8D
AmaiHachimitsu
I tak sie nie nadajesz 8D
Nikt sie nie nadaje procz farto, bo reszta nie gra : D Ale trzeba jakos zyc
olszam
a gdzie wubwoofwolf nie chce grać na OWC?

fajnie byłoby zrobić jakiś turniej dla żartu NOWC(noobs osu world cup) XD
Bass
A mi powiedziano, że Niko na 100% nie gra na OWC.
AmaiHachimitsu
A mi Niko sam powiedzial, ze zagra o.o wprawdzie rozjebala mu sie BW i jedzie teraz na Acerze ale chyba da rade
Cydros
Adam rozjedzie wszystkich <3
Kyoshinku

AmaiHachimitsu wrote:

A mi Niko sam powiedzial, ze zagra o.o wprawdzie rozjebala mu sie BW i jedzie teraz na Acerze ale chyba da rade
Nie, Niko nie gra.
AmaiHachimitsu
Już o tym gadałem z Niko, nie chciało mi się edytować.

Jestem ciekaw co takiego mu wypada co weekend ;/
Tidek
Będzie beka, podobnie jak z polską reprezentacją w piłce nożnej xDD
Galkan
Zbędne posty pokasowane, nie wychodźcie poza temat.
wiciu
Powodzenia :D !
AmaiHachimitsu
Robi ktoś banner? Buehue
rEdo
tym razem ktoś inny musi robić za murzyna :/
Topic Starter
fartownik
Dziś o godzinie 17 naszego czasu (za ok. 3,5h) odbędzie się losowanie grup OWC. Losowanie można będzie oglądać live na tym streamie. Jesteśmy losowani jako najwyżej rozstawieni (z pierwszego z czterech koszyków).
Topic Starter
fartownik


Pierwszy mecz z Rosją, zapewne 9 listopada.
Marcin
Wylosowane teamy wszystkie jc. tutaj https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... _web#gid=0
Topic Starter
fartownik
Jutro o godzinie 18 odbędzie się towarzyski mecz między Polską a Niemcami. Będzie transmitowany tutaj w ramach testów streama.
Topic Starter
fartownik
DZISIAJ*, za 2 godziny.
AmaiHachimitsu
Marcin
Mapy do eleminacji zostały właśnie podane, do znalezienia pod linikiem http://osu.ppy.sh/wiki/OWC_2013

Link do paczki wszystkich map
http://www.mediafire.com/?jn0c8p6wqfrtfhb
Tidek
Super, Jump Around best map #1 2013 easy.

Tie breaker też niezły.
DeletedUser_613592
te mapy to gowno nie polecam
Tidek
A no tak, jumpowe mapy trudniejsze na FL, lmfao.
DeletedUser_613592
http://osu.ppy.sh/b/153418

dobra mapa, poczulem sie jakbym gral tidka mapy ktorych pewnie nie dożyje jako ranked
Tidek
^ a żebyś się zdziwił ;D
Topic Starter
fartownik
Już dziś o godzinie 19 odbędzie się pierwszy z trzech meczów fazy grupowej, Polska - Rosja. Można będzie go obejrzeć live TUTAJ.

Kolejne mecze w sobotę o 21 (Polska - Finlandia) i niedzielę o 18 (Polska - Estonia).
Haxo
No cóż pogratulować wygranej można tylko. Ruscy wydawali się chyba najtrudniejsi w grupie, więc dobrze że mamy z nimi zwycięstwo. Od Estonii i Finlandii mamy znacznie lepszych graczy, no ale trzeba się skoncentrować i ich nie zlekceważyć :)
Tidek
Nie ma lewy, nie ma problemu.
Hachiiko
No cóż szkoda że Niko nie gra. Ale bywa i tak.
Gratuluje pierwszej wygranej i życzę powodzenia o 21 :)
Naafam
Powodzenia w meczu z Finlandią. I tak jesteście najlepsi ;w;

Edit: Pięknie, 4:0. Jestem z Was dumna ♥
show more
Please sign in to reply.

New reply