forum

Problem z tabletem, klawisze z, x

posted
Total Posts
11
Topic Starter
Onryuu
Witam!

Od wczoraj jestem posiadaczką tabletu Wacom Bamboo Pen & Touch. Mój problem polega na tym, że kiedy gram w jakąś mapę na osu za pomocą tego tabletu, to nie działa mi klawisz Z na klawiaturze. Zaś kiedy gram za pomocą myszki, to wszystko działa jak trzeba. Czy wie ktoś z Was, co jest przyczyną tego problemu i jak go rozwiązać?
Marcin
t/87301
Zrób wszystko stąd. + Dotykasz piórkiem tabletu czasem? wcisnij f10.
Yapa_old_1
Shift+Ctrl
Polski (214) zamienia hexy z "z" na "y" i vice versa.
Marcin

Yapa wrote:

Shift+Ctrl
Polski (214) zamienia hexy z "z" na "y" i vice versa.
Od wczoraj jestem posiadaczką tabletu
Mając to by tego nie napisała poprawnie...
Yapa_old_1

Marcin wrote:

Yapa wrote:

Shift+Ctrl
Polski (214) zamienia hexy z "z" na "y" i vice versa.
Od wczoraj jestem posiadaczką tabletu
Mając to by tego nie napisała poprawnie...
Każda aplikacja ma osobny config, wystarczy że na osu! sobie zajebała missclicka i ma to co chciała.
Marcin
caly czas tego używałem i jakoś mi zmienialo wszedzie.... Ale jak tak mówisz...
Topic Starter
Onryuu

Marcin wrote:

https://osu.ppy.sh/forum/t/87301
Zrób wszystko stąd. + Dotykasz piórkiem tabletu czasem? wcisnij f10.
Zrobiłam to wszystko i teraz jest inny problem, oba przyciski działają, ale jak nacisnę jeden grając na tablecie i idzie slider to mam zawsze trafione tylko jedno kółko bo jak przyciskam dalej to nie ma reakcji...
Marcin
Staraj sie trzymać piórko nad tabletem, niż nim dotykać... (Troche nie zrozumiałem problemu D;)
Topic Starter
Onryuu
Cóż, problem jest trudny do opisania można powiedzieć, że oba przyciski nie współdziałają ze sobą tylko pojedynczo i to raczej nie jest wina piórka, bo piórko trzymam nad tabletem, więc z tym nie ma problemu.
Sliwaii
Czy tylko mi nie działa przycisk 'z' a 'x' już tak???
Topic Starter
Onryuu
Nie ma to jak napisać odpowiedź do posta sprzed 6 lat, pozdrawiam :) Już dawno nie gram w OSU...
Please sign in to reply.

New reply