forum

Jak zmienić skin cursora w osu ?

posted
Total Posts
4
Topic Starter
Hirikoshi
Mam dziwny problem , chciałbym sobie zmienić skina myszki do osu ' ale w ogóle mi się nie udaje . Próbowałem chyba wszystkiego , ale nadal nie wiem co z tym zrobić . Wywalałem skiny cursorów z innych "pełnych" skinów , i dawałem te nowe ale po włączeniu nadal były te stare . Proszę o pomoc !
AmaiHachimitsu
W folderze gry powinien być folder "skins". Do niego wrzuca się folder danego skina (np. takiego co ściągniesz z czyjegoś userpage'a albo z forum). W każdym folderze ze skinem są elementy, których nazwy decydują w sprawie swojej funkcji. Plik odpowiedzialny za kursor ma nazwę "cursor", więc do zmiany wystarczy podmienić Twój wybrany plik kursora z tym, który znajduje się w folderze (nazwą musi być niezmiennie "cursor"!).

Czyli, nieco na chłopski rozum teraz:
- Otwierasz folder gry, folder "skins" i w końcu folder skina, który chcesz zmodyfikować (np. "Amai's Skin").
- Nazwij swój nowy kursor "cursor" i skopiuj do folderu skina
- Podmień pliki
- Aby zmiany weszły w życie, a gra jest włączona, to wyjdź do głównego menu, a jak to nie pomoże to w opcje skina.

Done
@edit: Jeśli robisz dokładnie wg. w/w instrukcji i coś nie pika nadal, to upewnij się, że skórka, którą masz ustawioną, to jest ta, którą modyfikowałeś! (Opcje>skórka>kliknij na nazwę skina na szarym tle)

Jeśli cierpisz na brak skinów może spodoba Ci się któryś z tych, które są używane przez najlepszych graczy t/87675&start=0
Marcin
http://db.tt/UDlo8ieW
Always use skin cursor - tick
r E s P
Wchodzisz tam gdzie masz osu! w Skins i jesli uzywasz jakiegoś konkretnego skinu wchodzisz w folder wywalasz cursor i zamieniasz swoim o tej samej nazwie jeśli używasz zwykłego skinu tego default to utwórz nowy folder nazwij go jakoś i daj tam swój cursor i te opcje skinu i tyle.
Please sign in to reply.

New reply