forum

Yeni bir oyuncu sayılırım ve skinlerle ilgili bir sorum var

posted
Total Posts
3
Topic Starter
Vantilator
Merhaba, ben daha Osu ya yeni katıldım sayılır. Nerdeyse hergün kendimi biraz daha geliştiriyorum. Osunun bu klasik skininden farklı bir skin indirmek istiyorum fakat tam olarak hang site(ler)den indireceğimi bilmiyorum. bazı videolardan güzel skinler gördüm ve not aldım, ama indiremiyorum. Yardım ederseniz sevinirim.

(Belki çözüm gözümün önündedir, bilemiyeceğim.)
Zeus-
Merhaba, öncelikle osu!'ya hoş geldin!

Topluluğun geneline hitap eden skinleri Completed Skins Compendium konu başlığında bulabilirsin. Buna ek olarak osuck.net ve osuskins.net gibi üçüncü parti sitelerden popüler skinleri elde edebilir, osuskinner.com sitesinden ise hazır skin materyallerinden karışık bir skin oluşturabilirsin.

Eğer beğendiğin bir skin bulamadıysan ya da kendine özel bir şey arıyorsan skinship.xyz sitesinden nasıl skin oluşturulduğunu öğrenerek kendin bir tane yapabilirsin.

Umarım bu bilgiler skin arayışında sana yardımcı olur. İyi günler dilerim!
Topic Starter
Vantilator

Zeus- wrote:

Merhaba, öncelikle osu!'ya hoş geldin!

Topluluğun geneline hitap eden skinleri Completed Skins Compendium konu başlığında bulabilirsin. Buna ek olarak osuck.net ve osuskins.net gibi üçüncü parti sitelerden popüler skinleri elde edebilir, osuskinner.com sitesinden ise hazır skin materyallerinden karışık bir skin oluşturabilirsin.

Eğer beğendiğin bir skin bulamadıysan ya da kendine özel bir şey arıyorsan skinship.xyz sitesinden nasıl skin oluşturulduğunu öğrenerek kendin bir tane yapabilirsin.

Umarım bu bilgiler skin arayışında sana yardımcı olur. İyi günler dilerim!
çok teşekkür ederim. kendime göre bir skin buldum ve gayet memnunum :)
Please sign in to reply.

New reply