forum

nie-japonskie/koreanskie/anime piosenki

posted
Total Posts
13
Topic Starter
nektaryn
otoz nie lubie 'skosnookich' piosenek.
polecacie jakies angielskie takie, ktorych nie mam? (najlepiej 2mln+ pkt)
w zalaczniku pelna lista moich piosenek

SteRRuM

nektaryn wrote:

otoz nie lubie 'skosnookich' piosenek.
OMFG! >:(
Ha, masz moją mapke :P
I jak chcesz jakieś beatmapy to zobacz sobie w moim profilu.
Lef
Hmm... Wszystkie mapki 3oh!3? :? Fajne muzyczki... Nie wiem co więcej, musisz poszukać.

A mojej mapki nie ma bo moja z anime :< :cry:
Brass the Hedgehog
This map has been deleted on the request of its creator. It is no longer available.
Swistak
Ufff... Jedyny normalny w tej grze xD.
Ja polecam wszystkie mapki 3oh!3 oraz wszystko od Mindless Self Indulgence. Tych akurat jest sporo (od obu zespołów po około 10 mapek z osobna. Trochę mapek jest też z jakimiś muzyczkami z Mario - niektóre lepsze, niektóre gorsze. Banya ma też przyzwoite mapki. Trans-Siberian Orchestra też jest spoko. No i jeszcze Nobuo Uematsu (brzmi japońsko, ale z tego co wykminiłem, to tworzył muzyczkę do najprzeróżniejszych gier). Jest też całkiem sporo jakichś pojedynczych mapek.

Brass: Twoje posty wywołują z moim mózgu reakcję "O ja pi*****ę". Czasami gadasz naprawdę jak jakiś potłuczony.
okon_old

Swistak wrote:

Nobuo Uematsu (brzmi japońsko, ale z tego co wykminiłem, to tworzył muzyczkę do najprzeróżniejszych gier).
Przeważnie do japońskich gierek w stylu Final Fantasy :)
Alex_Kureji
Ja mam głównie "My Chemical Romance" z angielskich piosenek, a dokładnie : Na Na Na, Dead !, Teenagers, I' not Okay i The Sharpest Lives.
AmaiHachimitsu
po 3 latach : D
MLGnom
Czasem lepiej wykopać jakiś temat i go ożywić jeżeli był ciekawy niż tworzyć na nowo ten sam...
Krfawy
Co trÓ to trÓ z tym odkopaniem tematów, bo mogę się rozpisać tak że ja pierrr... niczę. XD

W każdym razie - ja osobiście mam może nie mnóstwo, ale sporo piosenek z anime czy azjatyckich. Ale nie dlatego że je lubię, tylko dlatego że z koleżanką chcemy grać coś w osu. A że ona lubi tego typu muzykę, a jak wchodzę na multiplayer i ona jest Hostem, no to muszę ściągać. Aczkolwiek nie mówię że WSZYSTKIEGO nie lubię. XD Jednak np. takiego "Super Juniora" to wybitnie nie trawię (co z tego że mnie Nódl namówiła żebym próbował z nią robić jakąś kijową mapę do piosenki, skoro map nie umiem robić XD).

A co do piosenek (jak to było napisane) "nie-japońskich" itp. to osobiście lubię sobie posłuchać i zagrać w osu takie mapy jak "Radar" od Britney Spears albo "Die Another Day" od Madonny czy też "Say It Right" od Nelly Furtado. Słucham popu, trÓ. Tyle że europejskiego. XD Sziciory od Nicki Minaj i Ruhanny jak najbardziej do mnie przemawiają (w większości) czy też inne cholerne taneczne gówna, ale to nie znaczy że uwielbiam CAŁY ten szajs. No bo bądźmy szczerzy - za często ja muzyki na poziomie to nie słucham. XD No prawda, nieraz mi się zdarzy posłuchać Enyi i Adele czy czasami (chociaż to już na serio rzadko, gdy mama włączy płytę XD) Stinga, ale ogólnie jestem słuchaczem muzyki elektronicznej, komercyjnej, popowej, lekkiej i wpadającej w ucho.

No a jak mówiłem... z takich mapek w osu to ja lubię do Britnej Spirs... ale nie wszystkie. Do "Toxic" to ja NIENAWIDZĘ tej bo mnie trafia jak w nią gram. Ale "Radar", "Break The Ice"... czemu nie! 8D
Nakowskeyy
po 11 latach
Ytemeriku

Nakowskeyy wrote:

po 11 latach
Ale co po 11 latach? Sprecyzowałbyś swoją wypowiedź.
jak można nie lubić muzyczek anime
MaJusia

AmaiHachimitsu wrote:

po 3 latach : D
po 12 latach haha
Please sign in to reply.

New reply