forum

Lietuvių (Lithuanian)

posted
Total Posts
601
show more
Roksuu-
Diena 12: Jau praėjo beveik 2 savaitės. Moralė vis silpnėja, jaučiu kaip nusenka mano pirštų galios. O blogiausia - dar nemačiau naujojo Cookiezi. Atidavęs kompiuterį taisymui, jaučiuosi lyg bučiau netekęs savo dalies. Vietoj to turiu pasitenkinti nusususiu tėvo laptop'u, kuris man sukelia susierzinimo priepolius dėl neregėto lėtumo. Mano kompiuterio meistriukas dar net neatidarė kompiuterio dėžės, nes prisisiurbė kažkokiame baliuje ir tikriausiai numirė.
Kitose žiniose: policija paskelbė evakuacija Akropolio Maximoje, nes kažkas padegė vieną lentyna su firework'ais.
PenguinEatsFish
Roksuu- , laikykis, palaikymas visada salia.
aZiO57

Roksuu- wrote:

Kitose žiniose: policija paskelbė evakuacija Akropolio Maximoje, nes kažkas padegė vieną lentyna su firework'ais.
Ten nieko baisaus nebuvo, padumijo ir viskas.
Roksuu-

aZiO57 wrote:

Ten nieko baisaus nebuvo, padumijo ir viskas.
Pls.. Ten buvo panika. Panasiai kaip Black Friday, tik atvirkščiai, visi bėgo IŠ parduotuvės.
Torment

aZiO57 wrote:

Roksuu- wrote:

Kitose žiniose: policija paskelbė evakuacija Akropolio Maximoje, nes kažkas padegė vieną lentyna su firework'ais.
Ten nieko baisaus nebuvo, padumijo ir viskas.
pirotehnikas azio
Roksuu-

Auji wrote:

pirotehnikas azio
Ne ne, jis yra Spy main. #TeamLithuaniaRepresent
niyuji

Roksuu- wrote:

Kitose žiniose: policija paskelbė evakuacija Akropolio Maximoje, nes kažkas padegė vieną lentyna su firework'ais.
Hexas
💉🔪 💉🔪💉🔪edgy shit edgY sHit 🔪thats 🔫some edgy💉💉 shit right 🔪th🔪 ere💉💉💉 right there 🚬🚬if i do ƽaү so my self 🔫i say so 🔫 thats what im talking about right there right there (chorus: ʳᶦᵍʰᵗ ᵗʰᵉʳᵉ) mMMMMᎷМ🔫 🔪🔪🔪НO0ОଠOOOOOОଠଠOoooᵒᵒᵒᵒᵒᵒᵒᵒᵒ🔪🔪🔪 🔫 💉💉 🔪🔪 Edgy shit
Torment

Roksuu- wrote:

Auji wrote:

pirotehnikas azio
Ne ne, jis yra Spy main. #TeamLithuaniaRepresent
ar cia tf2 reference, nes skrybelaites nera skrituliukai : )
Roksuu-

Auji wrote:

ar cia tf2 reference, nes skrybelaites nera skrituliukai : )

Taip, jis seniau lošdavo ETF2L Highlander komandose ir HL Nations Cup turnyruose. Žaisdavo už Spy. Nors jis ir aš jau gerokai seniai žaidėm TF2, mes atėjom iš tos pačios grupės draugų, ir mes taip pat kartu pradėjom žaisti Osu.
Torment

Roksuu- wrote:

Auji wrote:

ar cia tf2 reference, nes skrybelaites nera skrituliukai : )

Taip, jis seniau lošdavo ETF2L Highlander komandose ir HL Nations Cup turnyruose. Žaisdavo už Spy. Nors jis ir aš jau gerokai seniai žaidėm TF2, mes atėjom iš tos pačios grupės draugų, ir mes taip pat kartu pradėjom žaisti Osu.
ILLUMINATI
aZiO57

Roksuu- wrote:

Auji wrote:

ar cia tf2 reference, nes skrybelaites nera skrituliukai : )

Taip, jis seniau lošdavo ETF2L Highlander komandose ir HL Nations Cup turnyruose. Žaisdavo už Spy. Nors jis ir aš jau gerokai seniai žaidėm TF2, mes atėjom iš tos pačios grupės draugų, ir mes taip pat kartu pradėjom žaisti Osu.
As net pats apie save tiek nezinau kiek jis zino 0_0
Roksuu-

aZiO57 wrote:

As net pats apie save tiek nezinau kiek jis zino 0_0
Viskas, ko užteko, tai tik užmesti akį į tavo team history ir matches played. C'mon man.

P.S. as taip pat žinau, kokia tavo mėgstamiausia spalva. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
aZiO57

Roksuu- wrote:

aZiO57 wrote:

As net pats apie save tiek nezinau kiek jis zino 0_0
Viskas, ko užteko, tai tik užmesti akį į tavo team history ir matches played. C'mon man.

P.S. as taip pat žinau, kokia tavo mėgstamiausia spalva. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Stalker alert !!!
Torment

aZiO57 wrote:

Roksuu- wrote:

Viskas, ko užteko, tai tik užmesti akį į tavo team history ir matches played. C'mon man.

P.S. as taip pat žinau, kokia tavo mėgstamiausia spalva. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Stalker alert !!!
nes sexy nuotrauka
Roksuu-
GOOD BAD NEWS! Kompas sutvarkytas su nauja vaizduške, tačiau negalesiu atsiimti kompo iki 17 d... because reasons..

Hexas

Roksuu- wrote:

Taip, jis seniau lošdavo ETF2L Highlander komandose ir HL Nations Cup turnyruose. Žaisdavo už Spy. Nors jis ir aš jau gerokai seniai žaidėm TF2, mes atėjom iš tos pačios grupės draugų, ir mes taip pat kartu pradėjom žaisti Osu.
Good ol TF2
originalas
Sveiki biciuliai
Torment

originalas wrote:

Sveiki biciuliai
labukas
Midget
Whoever ❎removing⛔ my posts you gonna get 🍋🍋🍋coal for Yule while me👼 and 👙mrs clause🎅 gonna get our 👢💄stockings👢 💦🍒stuffed🍒💦 all night🌙🌙 tonight 👀👀
We been suckin🍤👄 since BIG 🍤🌊 BLACK🍤🌊 FRIDAY under the mistletoe❇❇❇, ye we been 👄BAD👄 but 🎅🎅Santa 💘💘loves💘 that kinda bad👄 hun💁 so nuh uh Stop removin thos posts
kleps
ez pp

Roksuu-
yo, gal pradedam vėl agituoti už #Lithuanian chat'a? Aš to noriu ir manau jūs taip pat.
paksas
Hahahaha ne
Torment
kodel as jo prasiau
Pirat3P4tch

Midget wrote:

Whoever ❎removing⛔ my posts you gonna get 🍋🍋🍋coal for Yule while me👼 and 👙mrs clause🎅 gonna get our 👢💄stockings👢 💦🍒stuffed🍒💦 all night🌙🌙 tonight 👀👀
We been suckin🍤👄 since BIG 🍤🌊 BLACK🍤🌊 FRIDAY under the mistletoe❇❇❇, ye we been 👄BAD👄 but 🎅🎅Santa 💘💘loves💘 that kinda bad👄 hun💁 so nuh uh Stop removin thos posts
Tai gerai, kad dar tik postus trina...
Hexas

Roksuu- wrote:

yo, gal pradedam vėl agituoti už #Lithuanian chat'a? Aš to noriu ir manau jūs taip pat.
niekas nesinaudotu, arba jai naudotus tai tik vaikai spammint savo twitch kanalus kurie niekam nerupi
Torment
pvz aujist
Roksuu-
Gal kas gali paaiškinti tai? Haidrex OP??



paksas
2pro4me
Torment

Roksuu- wrote:

Gal kas gali paaiškinti tai? Haidrex OP??



kita karta kai hackins geriau 6 tampa Kappa
Roksuu-
welp. Jau gavo banana
Hexas

Roksuu- wrote:

welp. Jau gavo banana
Neseniai pries pora dienu 2 nakties buvo gryzes, cheatino dar viena play, reportinau ir po 5min ban gavo lol
Roksuu-

Hexas wrote:

Roksuu- wrote:

Neseniai pries pora dienu 2 nakties buvo gryzes, cheatino dar viena play, reportinau ir po 5min ban gavo lol
Naktinė policija. Good work
paksas
Patruliai™
Madokaaa
Sveiki, as esu Ramonas.

Baigiau Kauno technologiju universiteta.

Man patinka dviraciu takai, ieskau bendramintes dviratininkes :^)))
Hexas

Madokaaa wrote:

Sveiki, as esu Ramonas.

Baigiau Kauno technologiju universiteta.

Man patinka dviraciu takai, ieskau bendramintes dviratininkes :^)))
Remo jau tam turi iks de
kleps
Vienintelis budas gaut atskira kampa osu! forumuose:
p/4809120

Atrasykit ka manot ir prabalsuokit uz 24 valandu. :lol:
Roksuu-
Nope. Nenoriu bendro Chat su latviais ir estais. Man tai atrodo beprasmiska.
Torment

Roksuu- wrote:

Nope. Nenoriu bendro Chat su latviais ir estais. Man tai atrodo beprasmiska.
tu vîsj pamiš vapš tig linkm su mūs draugs būt kartu!
Hexas
Žirgo galva.
show more
Please sign in to reply.

New reply