forum

oyuna yeni başladım sayılır ama çok zor

posted
Total Posts
3
Topic Starter
lilipiee
Baştan başlarsak; Taiko no Tatsujin oyununu çok seviyorum, indirmeye karar verdim ordan burdan buldum. Sonra açılmadı falan. Bende o oyuna benzer bir oyun arıyordum sonra iğrendiğim oyunun (yani osu!'nun) taiko modu olduğunu duyduğumda direk indirdim başladım fln

Asıl konu şu: Sonra gerçek osu! modu dikkatimi çekti. Çünkü osu!'daki diğer modların gereksiz falan olduğunu savunan bir video görmüştüm. Eee sanki sizin osu!nuz çok iyi diyerek bir oynadım kolay modda kolay mod kolay mod değil ananıı! oynamak ta istedim sonraki günlerde. Nasıl oynayacağım bilmiyorum help
Zeus-
Bu oyunun öğrenme süreci diğer oyunlara nazaran biraz uzun sürebilir. Henüz 10 gündür bu oyundasın, zamanla iyileşirsin. Sadece oynamaya devam etmen yeterli. Artı olarak, biraz eski olsa da, HakoFixed'in hazırladığı başlangıç rehberini okuyabilirsin. Belki bu doğrultuda bir fayda sağlayabilir.

Diğer yandan, "şu mod güzel, bu mod çirkin" gibi bir görüş sadece önyargıdan ibarettir. Hangi oyun modunu daha çok seviyorsan, hangi oyun modu sana daha eğlenceli geliyorsa o modu oynamaya devam etmeni tavsiye ederim. Gerekli-gereksiz gibi ayrım yapmak oldukça anlamsız.
Nyan Cat Nico
oynadıkça alışırsın hiç mi oynayamıyorsun? o zaman ya başka moda geçip onda ustalaş sonra yine osu moduna dönersin ilk başta herkes çok iyi yapamıyor sonra herkes alışıyor ben oynayamadığım için 1 ay girmemiştim sonra girdim oyuna
Please sign in to reply.

New reply