forum

DOTA2

posted
Total Posts
24
Topic Starter
Arczii
DOTA2 jest kontynuacją gry Defense of the Ancients (DOTA). Jest grą typu MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) dostępną na platformę Steam. Rozgrywka podobna do tej, którą doświadczysz w bardzo popularnym League of Legends.

Opis
Wikipedia:
Gra polega na walce dwóch drużyn na wyznaczonych arenach. Gracze dzieleni są na dwa zespoły Radiant i Dire, a głównym celem jest zniszczenie budynków w bazie wroga która znajduje się w przeciwległym rogu mapy. Bazy wrogich drużyn są połączone trzema drogami po których chodzą słabsze jednostki kontrolowane przez sztuczną inteligencję. Każdy gracz steruje jednym z 92 bohaterów gdzie każda postać ma inne umiejętności i statystyki. Podczas rozgrywki po zabiciu jednostki z przeciwnej drużyny wypada złoto za które gracz może kupić przedmioty.
Wymagania
Minimalne wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 7 / Vista / Vista64 / XP
Procesor: Pentium 4 3,0GHz
RAM: 1 GB dla XP / 2 GB dla Visty
Grafika: karta ze 128 MB, obsługą Shader model 2.0. i kompatybilna z DirectX 9; ATI X800, NVidia 6600 lub lepsza
HDD: Co najmniej 2,5 GB wolnego miejsca
Dźwięk: Karta kompatybilna z DirectX 9.0c


Zalecane wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 7 / Vista / Vista64 / XP
Procesor: Intel core 2 duo 2,4GHz
RAM: 1 GB dla XP / 2 GB dla Visty
Grafika: karta z obsługą Shader model 3.0 i kompatybilna z DirectX 9; NVidia 7600, ATI X1600 lub lepsza
HDD: Co najmniej 2,5 GB wolnego miejsca
Dźwięk: Karta kompatybilna z DirectX 9.0c
Różnice między Dota2, a LoL'em
- Jeżeli zginiesz tracisz sporą część złota, którą zdobywa Twój zabójca z drużyny przeciwnej
- Można dobijać własne miniony, wieże oraz w niektórych przypadkach sojuszników, aby przeciwnik nie dostał złota oraz otrzymał mniej doświadczenia
- Możliwość blokowania swoich creepów ciałem/skillami. Dzięki czemu będą one dochodziły na linię później lub wcale.
- Nie ma czarów summonera ani run - nie ma czaru teleportacji - aby się wrócić lub udać szybko do wieży musisz zakupić zwój teleportacji
- Wszystkie postacie są dostępne dla każdego gracza od samego początku
- Nie ma wyznaczonych miejsc, w których można się chować. Można manewrować między drzewami (które można niszczyć) i zasłaniać się nimi tak aby przeciwnik nas nie widział
- Na rzece po środku mapy pojawiają się różne runy: regeneracji, przyśpieszenia, iluzji, podwójnego zadawania obrażeń, niewidzialności
- Każdy bohater posiada 3 atrybuty: Siły, Zręczności, Inteligencji, które po wbiciu poziomu bohatera także możemy podnieść manualnie zamiast umiejętności
- Tryb dnia i nocy (niektórzy bohaterowie lepiej atakują w dzień, a niektórzy w nocy)
- Sklepy rozmieszczone są w bazie (-podstawowy) i w lesie.
- Istnieje możliwość zakupu kuriera, który przynosi rzeczy zakupione ze sklepu (może umrzeć).


Podajcie nicki z gry :)
gracze bez nicków w nawiasie dopiero mają zamiar ściągnąć / ściągają grę.
Zbierze się większa ekipa i jechana :D

Lista Polaków (osu!) grających:
- Adamqs (Adamqs taki se random)
- Arczii (Arczii)
- Gotori
- jarzyna (LikeCookie)
- Kari
- klusek0001 (Reffob)
- MajcherM
- MIssqu (Missqu)
- Quoltec (Morgoth)
- Ryohan (Ryohan)
- WareVolf (WareVolf)
- Yapi (Yapa)
spi
<-

Nick steam: LikeCookie
Niko
nie gram, bo nienawidzę moby, ale mam 5 invite'ów.. chce ktoś?
spi
Też mam. Rozdałem już 7; mam kolejne 6. >:
Ryohan
nick Ryoham moge popykac ale wciaz sie ucze :D
MIssqu
Jestem weteranem jedynki. W dwójkę grałem tylko kilka meczy. Niezbyt ryzykowali, bo poprawili tylko grafikę :)
spi
Centaur taki dobry.
DeletedUser_613592
ja cos tam moge zagrac, nick taki sam.
najgorsze co jest w docie, to brak przelicznikow na skille : (
spi
GOTORI BĘDZIE GRAŁ W DOTĘ! CIESZCIE SIĘ LUDU, BO OTO ODNALAZŁA SIĘ ZAGUBIONA OWIECZKA W NASZYM STADZIE!



<3
WareHachimitsu
Zagram jak ściągnę xD
Nick na steam WareVolf
WareHachimitsu
Dobra ludzie, mam już to coś, zostało mi tylko ogarnąć.
Advantan
Edytuj posty.
Yapa_old_1

Advantan wrote:

Edytuj posty.
SO MAD

Nick Yapa, znajdziecie
spi
YAPA DUPO MOJA! NIE WIERZĘ, ŻE ZAGRAMY RAZEM W DOTĘ <3


btw. Wczoraj bardzo ładnego DarkSeera widziałem >: Zgadnijcie kogo >:
Topic Starter
Arczii

jarzyna wrote:

btw. Wczoraj bardzo ładnego DarkSeera widziałem >: Zgadnijcie kogo >:
Zwycięstwo
Pewnie chodzi o Lashlo :P
spi
No tak, nie chciałem, żeby zabrzmiało, że chwalę go, ale tak tym DarkSeerem zajebiście się zgrywał w teamfightach >:
KawaiiCat
Quoltec albo Morgoth, po tym mnie znajdziecie
spi
Ogre Magi i jego farciarskie multicasty.
Taki dobry.
WareHachimitsu

Advantan wrote:

Edytuj posty.
Po co się tutaj udzielasz? xD
spi

WareVolf wrote:

Advantan wrote:

Edytuj posty.
Po co się tutaj udzielasz? xD
Pewnie robi mi na złość, że udzielam się na LoL temacie - różnica w tym, że staram się konstruktywnie.

btw. Faceless Void też zajebisty. :3

Czas się Kunkką nauczyć grać! :D
Advantan

jarzyna wrote:

Pewnie robi mi na złość, że udzielam się na LoL temacie - różnica w tym, że staram się konstruktywnie.
Po prostu czytam wszystko co nowe, a że zauważyłem double posta to zwróciłem uwagę.

Galkan edit: ...który był po dwóch tygodniach. Bez przesady :-P
Yusuzu
Zagram jak ściągne.
Gotori
zagrałem już 2 mecze. wow!
za dobrze mi raczej nie idzie, ale cóż może kiedyś będzie lepiej (?)
nawet mi się podoba w przeciwieństwie do LoL'a, który nie ukrywajmy jest gównem xD co mnie zdziwiło, gdyż nie przepadam za tego typu grami.
spi
Tak, 2 gry. tydzień temu. A jak wczoraj, przedwczoraj, dziś wołałem to nie chciałeś ;x
Please sign in to reply.

New reply