forum

Projekt Osu! Poland

posted
Total Posts
143
show more
Topic Starter
Aki Evans

Ryohan wrote:

Chyba źle go zrozumiałeś xD
Trzeba wysłać filmik jak robicie na SS osu! tutorial 9ten pierwszy xD)
Tzn co źle zrozumiałem xD ^^?

A co do Tuta to można zaraz coś wykombinuję xD :)
twupack

kuburaczek wrote:

imho 1 filmik na 2 tygodnie... bo się nie wyrobisz chłopie =P
Tobie powinno być to na rękę... xD Chodzi w tym o to, że ilość plików video zostanie zredukowana o połowę, względem pierwotnego planu - 1 filmik per week na 1 filmik per 14 days ^^' chyba, że jesteś pracoholik xD
Kubu

AkiEvans wrote:

Ryohan wrote:

Chyba źle go zrozumiałeś xD
Trzeba wysłać filmik jak robicie na SS osu! tutorial 9ten pierwszy xD)
Tzn co źle zrozumiałem xD ^^?

A co do Tuta to można zaraz coś wykombinuję xD :)
chodziło o to że jeden na tydzień to za dużo dla ciebie... bo też jesteś człowiekiem =P
dlatego chodzi mi o to żeby zmniejszyć ilość filmików... 1 filmik od 1 gracza na 2 tygodnie xD
Topic Starter
Aki Evans

kuburaczek wrote:

Chyba źle go zrozumiałeś xD
Trzeba wysłać filmik jak robicie na SS osu! tutorial 9ten pierwszy xD)

Tzn co źle zrozumiałem xD ^^?

A co do Tuta to można zaraz coś wykombinuję xD :)
chodziło o to że jeden na tydzień to za dużo dla ciebie... bo też jesteś człowiekiem =P
dlatego chodzi mi o to żeby zmniejszyć ilość filmików... 1 filmik od 1 gracza na 2 tygodnie xD
Na razie zobaczymy jak będzie to przy obecnym stanie jak, będę miał problemy to się pomyśli :)
Kubu
i można dodać jeszcze że replaye nie mogą mieć slider breaków/missów (nie tyczy się approved)

do tego imho easy/normal = 95%+ (SS/S)
wyższe poziomy = 90%+ (SS/S/A)
approved = 80%+ (SS/S/A/B)
Mr Gaddy
Na youtubie mi komentarze znikają, więc napiszę tutaj.
Bardzo porządny projekt i dobry pomysł, powodzenia życzę :P
Tylko jedna sprawa - IMO osu! powinno być napisane z małej (wiem, szczegół)
Proponuję jeszcze zrobić grupę na YT i będzie super :]

SteRRuM
dat ^
matusiek3
Mógłbym napisać poradnik tworzenia map, tyle że by ktoś musiał to ufilmić.. czyli nagrać film i jakiś spiker by się przydał :)
Bass
Ty i poradnik tworzenia map :lol: . Ja mogę się za to zabrać problem tylko z kompem który nie potrafi z normalnym fpsem nagrać filmiku :C.
matusiek3
tak.
Wiem jak robic mapy, co z tego ze mi nie wychodzi :D
Po prostu nie mam wyczucia, lecz to nie wyklucza tego ze wiem ze trzeba miec dobry timing itd... chyba logiczne nie?
niedz
@bassia
Ty i poradnik tworzenia map :lol:
SteRRuM

niedzwiedz1124 wrote:

@bassia i matusiek
Wy i poradnik tworzenia map :lol:
Galkan

Bass-chan wrote:

Ty i poradnik tworzenia map :lol:
Przyganiał kocioł garnkowi...
Topic Starter
Aki Evans
Trochę się w nocy pomęczyłem i zrobiłem te małe poprawki o jakie prosiliście.

Kolorystyka lekko poprawiona :) Sądzę, że teraz kolory są mniej...
Nowa czcionka do Loga projektu+ Poprawka w Intro.

Jak zapowiedziałem pierwsze replaye zaczną trafiać na profil po godzinie 20 wieczorem. (Uwzględnijcie że jestem w innej strefie czasowej więc przypadkowo mogę pomylić czasy wiec za czasu sorki xD )

A i czy do nagrań używać Costum Skinów czy oryginała z osu! choć przyznam że standard skin jest do bani xD
Ryohan
Co do skinów, może nagrywaj w takim w jakim poproszą Cie właściciele repów - a jeżeli nic nie powiedzą to default i po bólu :D

EDIT: Najlepiej zrób coś takiego jak taki mini formularz zgłoszenia repa, czyli:
Jakieś dane, skin jaki chcemy, i repy w załączniku. Tak żeby to było ładnie ogarnięte + jakiś prefix [osureplay] do tematu maila :D
Topic Starter
Aki Evans
Pierwszy Replay już nagrany i zapisany :)
Bass

Galkan92 wrote:

Bass-chan wrote:

Ty i poradnik tworzenia map :lol:
Przyganiał kocioł garnkowi...
Dobra zamknąć mordy :lol: . Jak się coś nie podoba to wypierdalać, nie robię tego dla Was.
fartownik
Emm, powiedz mi po co te małe anime dziewczynki w tle? o.o osu! to chyba nie tylko małe drące mordy japonki, więc sądzę, że jest to bez sensu i powinieneś wrzucić tam coś innego, jak przystało na muzyczną grę.
Topic Starter
Aki Evans
oks teraz moim zdaniem jest najlepiej :) xD
twupack
A dałoby radę poprawić piksel00zę na tym 'upuszczonym' logo osu? Gryzie to w oczy, imo... szczególnie patrząc na białe obramowanie... chociaż może to tylko moje graficzne zboczenie się włączyło, więc don't mind, ale mnie to żre xD
Topic Starter
Aki Evans
Co do pikzel00zy to potem się zajmę.

A teraz:


Pliczki zajmują trochę więcej niż sie spodziewałem xD wiec wysyłanie plików będzie nieco dłuższe :)
fartownik
Ładnie ładnie, podoba mi się. Jedyna wada to tylko dźwięk, trochę za cichy jest :D Ale i tak jest zajebiście ;d
Topic Starter
Aki Evans
Dzwięk poprawię!!


Teraz kolejne zmiany czyli dodaje Zasady do map CTB:
ACC Dla map Rankingowych:
Easy Normal minimum 98%
Wyżej 95%
Dla map Apv:
90%

Taiko:
ACC Dla map Rankingowych:
Easy Normal 90%
Wyżej 80%
Dla map Apv:
75%
(To tego jeszcze need poprawki od was )
klubek
No dobrze się rozkręca ;)

AkiEvans wrote:

Dzwięk poprawię!!
koniecznie
Topic Starter
Aki Evans
Na dniach Ruszy także grupa na YT Projekt osu Poland, oraz jak będą chętni otworzony zostanie profil na Facebook :)

Do grupy każdy będzie mógł dawać swoje własne replaye, a jak tylko sie wyrobie to dam wam Tuta jak dobrze zgrywać i renderować filmiki :)

Edit:
Tle ważą obecnie nagrane Repleye xD
twupack
Woah! Tyle co wszystkie mapki na osu! Poświęcenie godne gratulacji ;)

Po tym co dał farto... minie ćwierćwiecze nim zdecyduje się coś dać na kanał xD
Galkan
Z jakiej racji na profilu znalazł się film DjUmywalka'i z Taiko, który nie dość, że gra prostą mapę (prawie same Dony), to jeszcze duże kółka klika jednym klawiszem?

WTF? Jakby były jakieś mody (choćby Hidden), to by to jeszcze mogło przejść...
Topic Starter
Aki Evans
Po pierwsze mieści się w wymaganych statystykach, mapka i tak jest 5 stars, i mnie interesuje jak mapka wygląda i w jaki tryb i jak gra.
Po drugie wyraźnie napisałem, że każdy może dać mapkę byle by mieścił sie w statach, wiec jest...
Ryohan
Galkan nie pierdol tylko dawaj swoje boskie repy :D Nie ma to jak pluć na innego, a samemu nic nie robić, zazdrościsz po prostu Umywalce, że jest taki pr0 :D
Galkan

Ryohan wrote:

Galkan nie pierdol tylko dawaj swoje boskie repy :D Nie ma to jak pluć na innego, a samemu nic nie robić, zazdrościsz po prostu Umywalce, że jest taki pr0 :D
pro w czym? Jak się coś robi, to porządnie, a nie na odwał.
Sugeruję wprowadzić małą zmianę - do łatwych map dodawać jakieś mody, no chyba, że to prezentacja własnoręcznie zrobionego skina, czy coś.

AkiEvans wrote:

Po pierwsze mieści się w wymaganych statystykach, mapka i tak jest 5 stars, i mnie interesuje jak mapka wygląda i w jaki tryb i jak gra.
Mój 3,5 gwiazdkowy Normal potrafi być trudniejszy niż 4+ gwiazdkowy Hard :roll:

Sam projekt oczywiście ok, ale Quality Check też się przydaje, nie mówcie, że nie ;3
Mr Gaddy
Galkan..
Ten projekt jest dla ludzi.
Ludzi grających w osu.
Nie wszyscy są robotami co potrafią napierdalać streamy w taiko (np. ja) - nie wiem o co tobie chodzi.
Srsly D:
Niko

Galkan92 wrote:

Z jakiej racji na profilu znalazł się film DjUmywalka'i z Taiko, który nie dość, że gra prostą mapę (prawie same Dony), to jeszcze duże kółka klika jednym klawiszem?

WTF? Jakby były jakieś mody (choćby Hidden), to by to jeszcze mogło przejść...
^ this

i taiko skina nie ma ;_;

dlatego już AkiEvansowi wysłałem mój trochę lepszy replay na troche lepszej mapie =D

AkiEvans wrote:

Na dniach Ruszy także grupa na YT Projekt osu Poland, oraz jak będą chętni otworzony zostanie profil na Facebook :)
gogogo, dobry pomysł
Galkan
Riplej posłany :3

W skrócie to co pisałem wcześniej: Żadnych łatwych map, jeśli nie są grane z modami lub nie są prezentacją własnego skina. Taka sugestia.
krzychu0700
Galkan jak dla mnie trochę głupi pomysł bo jeżeli to ma być "reklama" gry to jak będzie dawać się same trudne mapki na replay'e to ludzie mogą się zniechęcić że gra jest zbyt trudna :/
Topic Starter
Aki Evans
Wszystkie replaye które dziś wysłano do mnie pojawią się w najbliższych 2 dniach bo trochę zmęczony jestem po tym tygodniu ;)
Kubu
to wysyłać można już w niedzielę? =P
Galkan
To dźwięk na moim replayu był taki zryty czy Ty coś spsułeś, Evans? ;d
klubek
Hmmm co ja tu chciałem.. ah, no:
- dźwięk tego intra przed filmikami jest za głośne, lepiej żeby sam gameplay był głośniejszy
- co do tego intra to też nie jestem pewny, mi akurat się nie podoba xd
- popraw te nazwy filmików: usuń ".mp4" na końcu nazw, do "U.N. Owen Was Her?" zapomniałeś dodać "?"
- moim zdaniem w nazwie filmiku nick jest nie potrzebny, lepiej by było gdyby było zanotowane to w opisie do video, jak ktoś będzie mieć dłuższy nick i zagra piosenkę z długą nazwą to już całkiem się przedłuży D: (no i się trochę miesza z wykonawcą)
- a takie by mogło być:
osu! Wykonawca - Nazwa [Hard]
osu! (Taiko) Wykonawca - Nazwa [Hard]
osu! (Catch The Beat) Wykonawca - Nazwa [Hard]
czemu catch the beat? a bo nie każdy pewnie wie co to CTB

takie szczególiki,
dobrze się rozkręca ;)
niedz
- co do tego intra to też nie jestem pewny, mi akurat się nie podoba
this^
also,pisałem gdzieś w którymś komentarzu żebyś dodawał linki do map D:
ja w swoich filmach robiłem tak

'Beatmap by ' '
link'

ex
'Beatmap by Gabi
http://osu.ppy.sh/s/7151'

pomyśl nad tym :3
Topic Starter
Aki Evans
Nazw nie zmienię bo tak są najlepsze w tag-owaniu...

Linków też nie będę dawał bo nazwę mapy macie w nazwie filmiku.

Intro w najbliższym czasie nie ulegnie zmianie, ponieważ nie mam czasu i koncepcji by nad tym popracować, mam dużo innych projetków z Motion gra...
show more
Please sign in to reply.

New reply