forum

pokaż swoje biurko

posted
Total Posts
333
show more
Kubu

fartownik wrote:



kiełbacha i brudna podkładka

"Kiełbasa bez ketchup'u to nie kiełbasa."
kuburaczek I
fartownik

kuburaczek wrote:

fartownik wrote:



kiełbacha i brudna podkładka

"Kiełbasa bez ketchup'u to nie kiełbasa."
kuburaczek I
Zagryzałem snickersem, ale szybko się skończył.
CzekoMisiek

kuburaczek wrote:

fartownik wrote:



kiełbacha i brudna podkładka

"Kiełbasa bez ketchup'u to nie kiełbasa."
kuburaczek I
Zagryzałem snickersem, ale szybko się skończył.[/quote]

Kiełbaraczek tzn. Kuburaczek ma racje. :) Bez Ketchupu nie da się zjeść.

Ale jak zobaczyłem kiełbase to zacząłem się śmiać xD

Zaraz dam zdjęcia ponownie bo się coś zmieniło XD



Uploaded with IMEJDŻ SZAK
Trzeba było się pochwalić oryginałami xD


Uploaded with IMEJDŻ SZAK
Tak wiem napis mi się nie udał.
Niko
 
Lef
Inieważ przeglądniewszy z aparatu zrzuty wasze myśl naszła mnie by pytanie nasunąć wam oczekując odpowiedzi. Normalnym jest że w Lefowym lub innym każdym pokoju syf i chaos panuje czy jednak jest to tak że wy sprytnym sposobem zdjęcia swoje robiąc syf i teoretyczny nieład owy ukrywacie? o.o
Kubu

SeymourLyon wrote:

Inieważ przeglądniewszy z aparatu zrzuty wasze myśl naszła mnie by pytanie nasunąć wam oczekując odpowiedzi. Normalnym jest że w Lefowym lub innym każdym pokoju syf i chaos panuje czy jednak jest to tak że wy sprytnym sposobem zdjęcia swoje robiąc syf i teoretyczny nieład owy ukrywacie? o.o
Rozjebałeś mnie ~~''
Topic Starter
niedz

SeymourLyon wrote:

Inieważ przeglądniewszy z aparatu zrzuty wasze myśl naszła mnie by pytanie nasunąć wam oczekując odpowiedzi. Normalnym jest że w Lefowym lub innym każdym pokoju syf i chaos panuje czy jednak jest to tak że wy sprytnym sposobem zdjęcia swoje robiąc syf i teoretyczny nieład owy ukrywacie? o.o
Zaiste chędogo
Galkan

SeymourLyon wrote:

Inieważ przeglądniewszy z aparatu zrzuty wasze myśl naszła mnie by pytanie nasunąć wam oczekując odpowiedzi. Normalnym jest że w Lefowym lub innym każdym pokoju syf i chaos panuje czy jednak jest to tak że wy sprytnym sposobem zdjęcia swoje robiąc syf i teoretyczny nieład owy ukrywacie? o.o
Natenczas onegdaj powinieneś nas szanowny waszmościu zdjęciem miejsca swoich ciężkich robót uraczyć i nie przejmować się syfem tudzież burdelem straszliwym azaliż każdy robotnik winien być równy innemu.
Lef

Galkan92 wrote:

Natenczas onegdaj powinieneś nas szanowny waszmościu zdjęciem miejsca swoich ciężkich robót uraczyć i nie przejmować się syfem tudzież burdelem straszliwym azaliż każdy robotnik winien być równy innemu.
Inieważ grafię zdjęciową swoją wrzuciwszy temu dawno, kartę forumową poprzednią wynaleźć należy ażeby Pan waść możny grafię ową mógł ujrzeć. O syfie mówiąc na myśli miawszy bałagan w liniach napięciowych po podłodze Lfa się walających. Czy herezją jest to, czy jednak rzeczą normalną całkowicie?
jakbu


Proszę :o
krzychu0700
O to moje biurko :)

A to uwielbiana przez wszystkich ściana
Tradey
oto moje pro, elo, uber biureczko (wiem jestem super skromny)


hiper monitor


oraz same growe hity
fartownik

krzychu0700 wrote:

A to moje biurko :) Sorki za syf ale tak jakoś nie miałem czasu ogarnąć
Nie ma to jak lans gazetką dla panów nie (i w ogóle wszystkim co ma się pod ręką, bo wątpie żebyś mogł grać w osu! myszką mając pod prawym łokciem książkę a pod lewym pudełko od gry komputerowej)
Also - mysz z giełdy papierów wartościowych? ;)

Postujcie swoje prawdziwe biurka, takie jakie macie na codzień a nie jakie sobie ustawicie, żeby wyglądały ładnie jak komuś będziecie pokazywać :)

btw. sry za dojebanie się :D
Tradey
nie no ,moje biurko tak zazwyczaj wygląda jak je sfotografowałem tylko czasem trzymam na nim jedzenie, a tak to wygląda tak jak na zdjęciach
Niko
 
krzychu0700

fartownik wrote:

krzychu0700 wrote:

A to moje biurko :) Sorki za syf ale tak jakoś nie miałem czasu ogarnąć
Nie ma to jak lans gazetką dla panów nie (i w ogóle wszystkim co ma się pod ręką, bo wątpie żebyś mogł grać w osu! myszką mając pod prawym łokciem książkę a pod lewym pudełko od gry komputerowej)
Also - mysz z giełdy papierów wartościowych? ;)

Postujcie swoje prawdziwe biurka, takie jakie macie na codzień a nie jakie sobie ustawicie, żeby wyglądały ładnie jak komuś będziecie pokazywać :)

btw. sry za dojebanie się :D

Nie ma problemu ja się nie czepiam każdy ma prawo wyrazić swoje poglądy ;), lecz moje biurko tak wygląda prawie codziennie. (Dobra Test Drive'a położyłem na wierzchu żeby zakryć zeskrobany lakier z biurka. a gazeta tam leżała bo ją wcześniej czytałem.) Chcesz, to mogę zmienić zdjęcie na takie jak wygląda gdy mam na nim porządek żeby nie było że się czymś szpanię. (I zaraz tak zrobię)
A jeszcze co do myszki (chodziło mi o giełdę komputerową)
Nowe zdjęcie
Zlew
em... tada?



na marginesie:
fotka poświęcona mojemu kompowi który w ciągu 8 lat działania nie miał żadnego BSoD'u.
krzychu0700
Nowe biurko = nowe zdjęcie :) Trochę mniejsze ale lepsze.


Nowa podkładka :D
matusiek3

DjUmywalka wrote:

em... tada?



na marginesie:
fotka poświęcona mojemu kompowi który w ciągu 8 lat działania nie miał żadnego BSoD'u.
niby z Ciebie taki maniak techniki a jakość jak z jakiejś kamerki do wideorozmów.
CzekoMisiek

U mojego kolegi ;D
Wiecie niezła impreza była, zamknięty żywiec to nic. Ale te ogórki ostro kopały. ; )

To są.... Ogórki mocy!!!
ShaggoN
Panie Umywalka, ogarnąłbyś troche od czasu do czasu ^.^
Czesio, ogórki rulez popieram, ale co wy nimi browary przegryzaliście? :3

Keita_old
@ShaggoN
Fan logitecha widze?:D
klubek
@ShaggoN
i z tej oto myszki i podkładki wywodzą się wszystkie te zachwycające replaye, które oglądam? ;)
ShaggoN
Nom. Logitech G9 + Razer Destructor <33 Nie zamienie ich na nic innego.
sten16
A to moje biurko ;]

Tetriando
Moje centrum dowodzenia xD

twupack
@UP - co tam robi moja szklanka Coli? Ty też nałogowiec :D (po puszkach za biurkiem... pewnie tak)

+ za Gothica ^^
SteRRuM
jako że dawno nic nie wrzuciłem postanawiam wrzucić nowe zdjęcie :D
Niko
lolz
krzychu0700
buha huha nowe D:


EDIT: Lampki choinkowe RZĄDZĄ
thr1ve
Moje biurko, które ma lat tyle co ja. :D Telefon pewnie też, ale ja go mam z 4 miechy. :p

Piotrekol
biureczko z 2004(może 2005 xD)
Topic Starter
niedz
dwoma myszkami na raz gra,pr0 o.O
Keita_old
Haha, to samo pomyslalem :>
w jaki sposob grasz dwoma myszkami?
Daj filma ^^
Piotrekol
nie gram dwoma.
po prostu X7 się tak zje ekhm popsuł że np. przeciąganie na pulpicie nie działa(nawet reinstall systemu nie pomógł)- więc X7 jest do gier a tą drugą podłączam do reszty 3>
już bym dawno dał screena gdyby nie to że z 5 miesięcy temu ładowarkę gdzieś przesiałem, a przedwczoraj znalazłem w piwnicy D;
możliwe że zrobię rl pro NOOB gameplay'a(na którym bd widać jak "morduje" swą i tak wykończoną klawiaturę :P )
Bodzio

zdjęcie robione kalkulatorem xD
ShaggoN
Wut o.O dlaczego w twoim skinie są ikony ranków, które ja robiłem? O_O
Bodzio
jest to w skinie xi style O_O
krzychu0700
To się pochwalę moim nowym biureczkiem. (Tak wygląda jak jest na nim porządek).

bodzio230 fajna kulka gdzie kupiłeś, ile dałeś? Bo nie wiem czy przepłaciłem ;p
Topic Starter
niedz
krzychu,miło by było gdybyś to zmniejszył,powiedzmy że gdzieś tak o połowe D:
show more
Please sign in to reply.

New reply