forum

Top 10 osu!mania Polish players (głosowanie) - zakończone!

posted
Total Posts
52
Topic Starter
Tidek
Temat/głosowanie zakładam na prośbę. (która wiąże się ze zrobieniem w/w filmiku)

Film gotowy, dziękuje wszystkim za pomoc!:



Nie ma co się rozpisywać, temat mówi sam za siebie, napiszę tylko ogólne zasady:

- konto głosującego zostało założone przynajmniej rok temu,
- liczą się tylko posty z głosami które zawierają 10 osób,
- można głosować na siebie,
- ewidentnie widoczne troll głosy również nie będą brane pod uwagę
- KOLEJNOŚĆ GŁOSÓW SIĘ LICZY!!!

Dla sprostowania, głosowanie liczy się ogólnie do wszystkich key modów (4k, 5k, 6k, 7k, 8k) i nie ma żadnego podziału.

Koniec głosowania - 12.04.2015 23:59

WYNIKI:

1. Hudonom - 225 pkt
2. Tidek - 204 pkt
3. -Kamikaze- - 171 pkt
4. Modren - 141 pkt
5. TheZiemniax - 139 pkt
6. harti5 - 82 pkt
7. Tear - 67 pkt
8. JimJoy - 47 pkt
9. Mustang1x1 - 45 pkt
10. SitekStudio - 45 pkt

...
11. Tranformau5 - 39 pkt
12. Matader - 20 pkt
13. Acrith - 11 pkt
14. Jamu- - 9 pkt
15. Ereedon - 7 pkt
16. ALIEN95 - 4 pkt
17. Nattsu - 2 pkt
18. Patchouli - 2 pkt
19. Advantan - 1 pkt
20. Take-kun - 1pkt

Osoby znajdujące się w top10 znajdą się w filmiku który jest w fazie produkcji. Dziękuje za oddane głosy!
Dess1210
1. Tidek
2. Hudonom
3. Kamikaze
4. Modren
5. Mustang
6. Acrith
7. JimJoy
8. Jamu
9. Nattsu
10. Tear
Tojfel11
1. Ten z pralką na avatarze
Kappa
Heniu
1. Hudonom
2. Tidek
3. Kamikaze
4. Ziemniax
5. Mustang
6. Acrith
7. JimJoy
8. Jamu
9. Modren
10. Tear
_underjoy
1. Tidek - #1 ze względu na baaardzo dobre 4k które moim zdaniem jest wystarczające na #1. No i do tego mapper 😃
2. Hudonom - niezrównany w 7k i dobry w 4k, ale mało aktywny, wybór ciężki ale ostatecznie stawiam na Tidka
3. Kamikaze - co tu dużo mówić, dobry we wszystkim
4. TheZiemniax - Dość dobry skill 4k, oraz #1 sprindex EU (nie ma przełożenia na o!m ale liczy się sam fakt). Słaby w innych keymodach.
5. Modren - Dobry w 7k, słabszy w 4k. Hype.
6. JimJoy - za jego 4k i dobre consistency na łatwiejszych mapach.
7. Harti5 - dobry w 4k, bardzo dobre acc, ale gorzej mu idą trudniejsze mapy
8. SitekStudio - bardzo zróżnicowany skill 4k, ale ma ogromny potencjał
9. Matader - mało siedzi na o!m, ale jego zdolności 7k mogą być scary
10. Tear - nie znam dobrze jego poziomu, ale ponoć jest dobry w 7k.

EDIT Dobra ja też się rozpiszę.
sables
1. Hudonom
2. Tidek
3. Kamikaze
4. TheZiemniax
5. Modren
6. harti5
7. JimJoy
8. Tear
9. Matader
10. ALIEN95

0. yoloczuk
Kamikaze
Serio robimy glosowanie, jak mamy z 6 dobrych graczy na caly kraj? Lmfao, niech bedzie
1. Hudy - Wystarczy powiedzieć, że do niedawna był absolutnym #1 Europy na 7K, dobrze adaptuje się do innych ilości klawiszy. Niesamowity reading szczególnie na BMS'owych chartach
2. Tidek (kami plakal jak glosowal) - Absolutny król 4K w polszy. Bardzo dobre wyczucie rytmu, ponadprzeciętny read i duży speed. Jednak resztę keymodów gra conajwyżej średnio.
3. Ja - Specjalista od 7+1K, potrafi grać niemal wszystkie rodzaje map, od ciężkich streamowo map, po SV helle. Brakuje mu jednak szybkości i staminy do tego być powyżej Tidka
4. Modren - Człowiek od którego obecnie zależy polski MWC 7K team. Bardzo dobrze gra mapy slowjamowe, posiada bardzo dobrą szybkość i porządny read. Obecny #2 PL na 7K. Jest jednak słabszy na 4k co stawia go niżej w rankingu.
5. Tear - Najbardziej niedoceniany gracz o!m w Polsce. Niesamowity technicznie gracz z bardzo dobrą celnością i dużą wszechstronnością. Ma jednak spore problemy na trudniejszych mapach.
6. Ziemniak - Nadzieja polskiego 4K. Gracz o bardzo dużej szybkości, któremu brakuje umiejętności grania LN'ów do walki z Tidkiem. Ogromny potencjał.
7. Harti - Posiada sporo naprawdę dobrych wyników na 4K, ma bardzo dobrą celność, jednak nieco brakuje mu umiejętności grania trudnych map Nie toleruję gry z kimś na 7/8k tylko po to żeby podbić sobie pp dlatego usuwam swój głos.
7. Matader - Jeden z 4-5 graczy w Polsce, którzy potrafią grać 8K (7+1) na przyzwoitym poziomie. Dobry reading, przywzowity speed i legendarnie słaba celność na osu!manii (na lr2 jest lepiej).
8. Transformau5 - Jeden z niewielu graczy, którzy mieli odwagę trenować 7K, bardzo przywoite wyniki i na 4 i na 7 klawiszy.
9. Ereedon - Najbardziej obiecujący gracz 7K na ten moment, posiada ogromny potencjał by stać się topowym graczem w naszym kraju.
10. Take-kun - Posiada dobre wyniki na 7K, duży szacun za niemal całkowity brak mapek pod 4K w top rankach

Śmiesznie będzie jak Hudy przegra z Tidkiem tylko dlatego bo sie nie udziela i kto nie śledzi rankingów nie ma pojęcia kto to jest.
Śmiesznie też będzie widzieć ~7 4k only graczy w top 10 hehe
EDIT: Tidek się rozpisał, to stwierdziłem, że też się przyłożę
EDIT#2: Usunięty głos na hartiego. Nie wstawiam nikogo innego bo nie mam pomysłu, traktuj to jako top 9
EDIT#3: Dodałem 10 głos, żeby nie było
_underjoy

-Kamikaze- wrote:

Śmiesznie będzie jak Hudy przegra z Tidkiem tylko dlatego bo sie nie udziela i kto nie śledzi rankingów nie ma pojęcia kto to jest.
Śmiesznie też będzie widzieć ~7 4k only graczy w top 10 hehe
Udzielanie się to też jakieś kryterium. :D
BushiiZ
1.Hudonom
2.Tidek
3.Harti5
4.TheZiemniax
5.Kamikaze
6.Modern
7.Transformau5
8.Tear
9.Patchouli
10.JimJoy
Kamikaze

TheZiemniax wrote:

Udzielanie się to też jakieś kryterium. :D
Muszę więcej gadać z ludźmi to mi skill urośnie =^D
ktokolwiek stawia jamu przed Modrenem powinien przemyśleć swoje decyzje życiowe
Topic Starter
Tidek
No to ja też napisze:

1. Hudonom - kolosalna przewaga nad wszystkimi graczami w Polsce na 7K oraz bardzo wysoki poziom gry na 4K który również przewyższa prawie całą topkę
2. Tidek - w porównaniu do Hudonoma, gra trochę lepiej na 4K, ale jest to aktualnie jedyna jego specjalność, #2 ze względu na naprawdę kolosalną przewagę na 4K w porównaniu do reszty graczy.
3. Kamikaze - typowy allrounder player, potrafi grać wszystkie key mody na dobrym i podobnym poziomie.
4. Modren - bardzo mocny na 7K, ale niestety na innych keymodach idzie mu słabiej, dlatego stawiam go pod Kamikaze.
5. TheZiemniax - w porównaniu do dwójki powyżej, jest od nich trochę mocniejszy na 4K, ale stawiam go pod nimi głównie ze względu na to że 4K to jedyna jego umiejętność.
6. Tear - podobnie jak Kamikaze, potrafi grać wszystkie keymody, ale niestety ma duże problemy z szybszymi i trudniejszymi mapami przez co się na nich nie wyróżnia, wielkim plusem jest za to jego acc na wolniejszych mapach.
7. harti5 - specjalizuje się tylko w 4K, potrafi mieć naprawdę bardzo mocne acc na łatwiejszych mapach, ale na trudniejszych niestety idzie mu gorzej od TheZiemniax'a.
8. Mustang1x1 - również tylko 4K, potrafi passnąć trudniejsze mapy, ale zdecydowanie brakuje mu consistency na łatwiejszych.
9. SitekStudio - podobnie jak Mustang1x1, wyniki potrafią mieć bardzo podobne na wielu mapach, ale dałem go na #9 głównie ze względu na to że jednak na tych trudniejszych Mustang1x1 miałby przewagę.
10. Transformau5 - ciężko było mi znaleźć kandydata na 10te miejsce, ale zdecydowałem na Transformau5, ponieważ potrafi mieć przyzwoite wyniki na 4K jak i 7K.

@Kamikaze, TheZiemniax

Takie dyskusje to sobie na priv załatwiajcie a nie offtopujcie tutaj, każdy ma swoją opinie i wyjebane mam czy ktoś mnie postawi na #1 bo gram dobrze 4k czy na #10 bo ssam pałę na 7k.
HaBEER
1.HaBEER
2.Hudonom
3.Tidek
4.Harti5
5.TheZiemniax
6.Kamikaze
7.Modern
8.Transformau5
9.Tear
10.Patchouli
Yamu-
1. Hudonom --- Jakby nie patrzeć to koreaniec, mimo wszystko mnie przeraża jego 7k
2. Tidek --- Best 4k PL
3. -Kamikaze- --- Zaskakuje mnie to jak bardzo wzrósł mu skill :v
4. TheZiemniax --- sprindex, jak kurwa XD
5. Modren --- Po prostu
6. Tear --- Mało go widuję, ale wiem na co go stać.
7. Transformau5 --- Dużo się zmieniło jak mnie nie było, koleś mnie przerósł ;-;
8. -Jamu- --- Tak jakoś się czuję, że tu pasuję
9. JimJoy --- ok, umie 4k, ale nie dorównuje reszcie wymienionych przeze mnie i.. farmi :v
10. Acrith --- Stara się chłopak ^^
Benzopirene
1. Hudonom
2. -Kamikaze-
3. Modren
4. Tidek
5. harti5
6. TheZiemniax
7. Matader
8. Ereedon
9. ALIEN95
10. Tear
Advantan
1. Hudonom
2. Tidek
3. Kamikaze
4. Modren
5. TheZiemniax
6. Tear
7. harti5
8. Mustang1x1
9. SitekStudio
10. Advantan

Edytowałem, bo Tidek się spina.
788
1. Hudonom
2. -Kamikaze-
3. Tidek
4. Harti5
5. TheZiemniax
6. Modren
7. JimJoy
8. SitekStudio
9. Tear
10. Matader
Siedlaro
1. Hudonom
2. Tidek
3. TheZiemniax
4. Kamikaze
5. Mustang1x1
6. Tear
7. JimJoy
8. SitekStudio
9. Matader
10. ALIEN95
Modren
Jak ja lubię gdy ludzie czytają mój nick za szybko <3

1. Hudonom- Obecnie najlepszy gracz 7K w Polsce i jednym z najlepszych 4K. #1 na 7K
2.Tidek- Miażdżyciel 4K. Obecnie najlepszy gracz 4K w Polsce. #1 na 4K
3. -Kamikaze-- Świetny gracz na wszystkich K i za to go cenię, zazdroszczę mu umiejętności na 8K #1 na 8K
4. Modren- Bardzo dobry gracz na 7K, ale inne K wypadają już znacznie gorzej.
5. TheZiemniax- Potężny gracz na 4K.
6. Tear- Gracz który udowadnia że pp to tylko liczba (wspomnienia z treningu do MWC) mimo, że posiadał znacznie mniej pp to i tak czasami bił mnie i Kami'ego z solidną przewagą.
7. Harti5- Dobry, pokazujący niezłe wyzwanie gracz 4K.
8. JimJoy- Jego skill na 4K pojawił się tak nagle. Skupiał się na Std, spróbował o!m 4K i nagle się wybił. Nice!
9. Matader- Dobry gracz na 7K i potrafi grać na 8K. Nic dodać nic ująć.
10. Ereedon- Napiszę jak Kami: Ma ogromny potencjał by stanąć na wysokiej półce w tym rankingu. I szczerze mówiąc... widzę go wysoko :)

Kurczę, zabrakło mi jednej osoby w tej liście, ale niestety można głosować max na 10 osób D:
Anti Fun
1. Hudonom
2. Tidek
3. Kami
4. Tutaj ciężko, ale podziwiam graczy 7k więc niech będzie Modren
5. TheKartofel
6. Harti5
7. Sitek
8. Tear
9. JimJoy
10. Ja (jestem chciwy i nie ma wyjścia, być muszę 8-) )
Ezios311
1. Hudonom
2. Tidek
3. Kamikaze
4. Waćpan Kartofel
5. Modren
6. Harti
7. Mustang
8. Sitek
9. Tear
10. Transformau
-Maus-

Ezios311 wrote:

10. Transformau
Wolę jak się po prostu mnie nazywa Maus :P
wojciooo
1.Hudonom
2.Tidek
3.Modern
4.TheZiemniax
5.harti5
6.SitekStudio
7.transformau5
8.Kamikadze
9.JimJoy
10.Mustang1x1


#edit daje transa na 7 miejsce , kompletnie o nim zapomjałem gome ;3
SitekX
1. Tidek - póki co najlepszy gracz 4K w Polsce
2. Hudonom
3. -Kamikaze-
4. Modren
5. TheZiemniax - potężny gracz 4K, nie ma co się sprzeczać
6. harti5
7. JimJoy
8. Transformau5
9. Mustang1x1 - spectowałem chwile, obecnie lepszy ode mnie na 4K tak jak wcześniej pisał Tidek ;)
10. Ja

#1 Edit - pana Transa daję na 8. miejsce zamiast 10.
cyprianz5
DOBRA, OD NOWA TERAZ NA SERIO:
1. Transformau5
2. TheZiemniax
3. Hudonom
4. Kamikaze
5. JimJoy
6. Modren
7. SitekStudio
8. Mustang1X1
9. harti5
10. Tear

Regulamin:
- konto głosującego zostało założone przynajmniej rok temu, DONE
- liczą się tylko posty z głosami które zawierają 10 osób, DONE
- można głosować na siebie,
- KOLEJNOŚĆ GŁOSÓW SIĘ LICZY!!!
EDIT: Ewidentnie widoczne troll głosy również nie będą brane pod uwagę. TO NIE TROLL GŁOS, SAME POLSKIE PROSY O!M


pozdrawiam serdecznie, życze sukcesuw zwycięzcy!!!!!!!!!!! :PPPPP:DDDDD:OOOOOO
DesertPL
TOP 1 TRANSFORMAU5
TOP 2 THEZIEMNIAX
TOP 3 HUDONOM
4 Modren
5. harti5
6. SitekStudio
7. Tear
8. Kamikadze
9. JimJoy
10. Syuona - wschodząca gwiazda, czarny koń osu!manii w Polsce 8-)

Proszę nie uważać tego rankingu za TROL, ponieważ się z nim nie zgadzacie.
POZDRAWIAM LUDZI DOBREJ WOLI ~ KS BARTCZAK
_underjoy
lmao
Topic Starter
Tidek
[*]
Kamikaze
a na mnie to narzeka :(
Harti
W sumie to czemu ja bym miał czegoś nie napisać:

1. Hudonom
2. Tidek
3. Modren
4. Kami
5. Ziemniak
6. Tear
7. Me
8 Matader
9. Mustang
10. JimJoy
Kamikaze
8K KING HAS SPOKEN
wybacz tidek, musiałem
BushiiZ
Koledzy moi najdrożsi co macie do tego że harti8 gra na coopie z naszym kolegą? :/
show more
Please sign in to reply.

New reply