forum

Historia waszego nick'u

posted
Total Posts
364
show more
Funishima
Funishima - nick wziął się z pewniej gry zwanej Metin 2 , ( dzięki bogu grałem w to tydzień , nudna gra ) chciałem by nick brzmiał "orientalnie" , z reguły w grach używam "dedek" bądź "nerd" , ale gdy zobaczyłem wyskakujące postacie anime w beatmapach osu! postanowiłem ożywić Funishimę ^^ nie zamierzam zmieniać nicku :D
Funishima
widzę że trochę nicków powstało dzięki metinowi :P
winotu
A mój nick się wziął od tego, że brat tak na mnie powiedział .
To było coś takiego:
była kiedyś taka 'zośka' z piórami w Bravo Sport i się popsuła, ale pióra zostały i brat przykłada mi je do głowy chcąc mnie wkurzyć i mówi:
-jesteś "winetu", albo nie ty będziesz "winotu"
i stąd się wzięło.
WareHachimitsu

Jelitko wrote:

A ja Twój nick <3
A ja Ciebie.
FujiMen
'Fuji' to mój artystyczny nick, że tak powiem xd a 'Men' - to moja ksywa, moi przyjaciele tak na mnie wołają xd
alucardm
Byłam świeżo po animcu "Hellsing" chciałam samo alucard ale było już zajęte wiec dodałam na końcu m(pierwszą literę mojego imienia-Maria) ;). Ale jak opcykam jak się zmienia nick,to wezmę coś bardziej dziewczęcego,bo wszyscy mnie mylą z facetem a to jest trochę frustrujące.
Advantan
Wystarczy dać do zrozumienia, że jesteś dziewczyną i będzie w porządku. Możliwość zmiany nicku masz poprzez kupienie supportera.
Acrith

Advantan wrote:

Wystarczy dać do zrozumienia, że jesteś dziewczyną i będzie w porządku. Możliwość zmiany nicku masz poprzez kupienie supportera.
Tak i wykosztowania się paru złotych. Trzeba myśleć troszkę na przyszłość ;)
Tidek

Advantan wrote:

Wystarczy dać do zrozumienia, że jesteś dziewczyną i będzie w porządku. Możliwość zmiany nicku masz poprzez kupienie supportera.
Dokładnie, tak jak Niko. : D
Marcin

Tidek wrote:

Advantan wrote:

Wystarczy dać do zrozumienia, że jesteś dziewczyną i będzie w porządku. Możliwość zmiany nicku masz poprzez kupienie supportera.
Dokładnie, tak jak Nikola. : D
Arbuz-chan

alucardm wrote:

Byłam świeżo po animcu "Hellsing" chciałam samo alucard ale było już zajęte wiec dodałam na końcu m(pierwszą literę mojego imienia-Maria) ;). Ale jak opcykam jak się zmienia nick,to wezmę coś bardziej dziewczęcego,bo wszyscy mnie mylą z facetem a to jest trochę frustrujące.
Skąd ja to znam xD
DeletedUser_613592
z
johhny-html
Mój nick wziął się, gdy zakładałem sobie skrzynkę e-mail. Koledzy wcześniej dali mi ksywkę Johnny. Interesowałem się wtedy tworzeniem stron WWW. Więc wpadłem na pomysł, żeby wybrać sobie nazwę użytkownika "johnny.html" (".html" od rozszerzenia pliku strony WWW). Dwie litery "h" w nicku to literówka, ale już tak dalej zostało. Podczas zakładania konta do Osu nie można było wpisać w nicku kropki, więc zastąpiłem ją myślnikiem.
Muffinilou
Ojoj. Mój nick powstał z generatora z jednej gry. Wyszedł mi nick "Zirokas Alpanatham". Wykasowałem to pierwsze i chodziłem z nickiem ZirokasPL. Pewnego razu ktoś kto nie umiał czytać napisał mój nick "Zikoras" i wyszło Ziko, a jako, że był za krótki dodałem Zikko i tyle C:
Wagabunda
Mój wziął się z jednej z moich ulubionych książek, czyli z "Intruza" :) Jedna z głównych postaci (a zarazem moja ulubiona postać) ma na imię Wagabunda. I to tyle :P
sharkwhisperer
Nikogo tu nie znam.. więc.. cześć?
Tak więc. Wszyscy mówią na mnie Kabanos (sama nie pamiętam, skąd to się wzięło), ale było zajęte. Mój nick, zajęty :< No to dodałam Nyan. Tak genialnie. To cała historia, wcale nie ciekawa. Cóż. :<
Advantan
Cześć! Świetna historia.
Szczyprz95
W gimnazjum nauczyciel wf z powodu mojej szczupłej postury mówił do mnie "Szczypiorek". Dla kumpli było za długie, skrócili i wyszło Szczyprz, 95 to rocznik.
glosia
Ja z kolei mam na imię Gosia, kiedyś odkupiłam od kogoś gdzieś jakieś (XD) konto w którym częścią było "gloss" (XD) i tak najpierw dodałam na końcu "a" i byłam glossia, ale potem wydało mi się to tanie i ograniczyłam jedno "s". Tak powstałam. :(
Pyszczek_old
Gdyż, iż, ponieważ...Pyszczek to Pyszczek :? co ja będę tłumaczyć :P
-Maus-
Cześ
Grilluch
Ja ponieważ ktoś mnie przezwał kiedyś Grilluch, i tak zostało :v
th0ru
Grałem w RuneScape pod nickiem Thorhudy, ludzie zaczęli wołać do mnie thoru, a żę mam na imię Patryk to nick w osu dałem sobie thorupatryk.
[ Krasnal ]
nick wziął się od nazwiska a te liczby to były naprawde przypadkowe liczby i tak zostało
zzqWilliam
Tak jakoś wyszło. Kiedyś jak się rejestrowałem w jakiejś grze online to jak zawsze nazywałem siebie "William" ale było zajęte i przez przypadek totalny przed ten nick wpisały mi się jakieś cosie, że wyszło coś podobnego do "zz`1Q`William". Potem to z czasem się przerobiło jakoś tak samo z siebie i wyszło zzqWilliam.
Funny [Object]
Ja z powodu dawnej fryzury byłem nazywany "emo" i wyszło (przez gimbusiarskie myśli) nazwa "MrEmoplay".Lecz potem zauważyłem że sporo ludzi zwracało się do mnie "Emosiu" i tak pod wpływem pewnej osoby (mniejsza kogo),po zakupieniu supportera na próbę zmieniłem nazwę na właśnie "
Emosiu-senpai".
Pharios
Właściwie to historia tego nicku jest dość długa...
Zaczęło się całkiem niewinnie czyt. od pamiętnej Persony 3 na którą miałem niezłą chętkę po obejrzeniu anglojęzycznego let's playa spodobała mi się najbardziej tajemnicza postać z tejże właśnie gry...
Jakiś czas po obejrzeniu nawet "The Answer" zabrałem się za grę którą miałem od dosyć dawna lecz nie mogłem jej uruchomić (słaba grafa już zmieniona) mianowicie Drakensang - The River of Time, a jako iż mam swego rodzaju fetysz na żeńskie postacie w grach RPG itp. zacząłem wymyślać jej imię i ogólny jej zarys (build lub ogólne statystyki w które bym na niej pakował). Po ogarnięciu najtrudniejszego (builda) przyszła pora na imię. Myślałem długo aż wymyśliłem że przerobię nieco imię Pharosa z Persony 3, wyszło mi Pharia, po przejściu gry skupiłem swoją uwagę na postać męską którą planowałem już stworzyć po ukończeniu głównego wątku, Nie myśląc długo i nie chcąc powtrzać imienia Pharosa zdecydowałem się na dodanie "i", przez co mam to co trzyma się mnie do tej pory "Pharios" :)
Cydros
Jadłem cytrynę i doznałem oświecenia od Buddy.
Tak powstał mój nick.
WujekGrzyb
Parę osób już odgadło...

oglądałem Epokę Lodowcową i w głowie mi została czwartoplanowa postać Wujek Grzyb. Niedługo potem zrobiłem sobie konto w osu! i pomyślałem, że będzie ładnie wyglądać obok żytniejW
NatSenpai
Zjadłem zielony kisiel i wymyśliłem ten genialny nick.
Zwykle mam nick Zaraza, więc postanowiłem z jakiegoś powodu zrobić konto o tym nicku.
To cała moja historia, dziękuję.
Edzik_old
Kiedyś, wcale nie tak dawno temu, szukałam imienia i nazwiska do fikcyjnego nk. Odszukałam translator imienia i nazwiska na japoński (taki do zabawy zapewne) namaegen czy jak to tam było i takie oto mi wyszło :) choć planuje go tutaj zmienić.
cygan19832
hitoryjka mojego nicku jest taka iz mam ciemna karnacje i kumple z wojska mnie tak nazwali
Naafam
Chciałam samo Hina - było zajęte. Chciałam Hina-chan - zajęte. Dopiero taki nick był wolny. Tak nazywają mnie w internetach, a Hina pochodzi od tej dziewczynki.
WilczekCK
Od Mojego nazwiska "Wilk", a to CK to skrót od Kielc :D
WhiteRose
Mój nick przeszedł tyle moderacji, że nie mogę tego zliczyć. Ogólnie zaczęło się od imienia głównego bohatera mojej książki, od którego utworzyłem nick "Raibow Blitz". Potem koleżanka zaczęła mnie nazywać "Piorun", a jako, że chciałem, by mój nick był jakoś związany z Japonią, przekształciłem go w japońską wersję - Inazuma. Niestety Inazuma przez "a" było zajęte ;_;
------------
I tak czekam aż się dobiorę do Supportera i zmienię nick na WhiteCrystalRose.
To może od razu powiem o co chodzi. Tak na przyszłość.
White - ulubiony kolor + Crystal - tak jakoś wpadło + Rose - ulubiony kwiat oraz nazwisko ulubionej bohaterki RWBY.
KudWafu
Byłem Mydlakiem ale gdy obejrzałem sobie Little Busters tak mnie wzięło by sobie zmienić xD. Niestety nie moge tego cofnąć ale tak też jest fajnie
YionHD
Czasami człowiek jak usłyszy jakieś słowo parę razy to zapamiętuje je sobie choć w ogóle go nie rozumie. Tak było w moim przypadku gdy zacząłem swoją przygodę z anime 8-) Podczas oglądania często wyłapywałem różne słówka, ale chyba Yasashī (przyjazny) najbardziej utkwiło mi w pamięci. :P Później, nie wiem dlaczego, zmieniłem to na Yakashii i tak już zostało. Sprawdzałem czy to nie ma jakiegoś negatywnego wydźwięku i nic nie znalazłem więc chyba spoko. Pewnie tylko Japończycy mogą się zastanawiać nad zamysłem autora ..
Kabaczek
Jeszcze za czasów metina miałem nick Karanos (lol skąd taki pomysł), kiedy grałem z kolegami jeden z nich zaczął mnie nazywać Kabanos, potem jakoś na początku 2013 grając w lola wymyśliłem Kabaczek no i tak jakoś przetrwało do dzisiaj
Ukami
Skąd mój nick hymm... Za czasów kiedy grałem w TERA online kiedy była jeszcze płatna rozmyślałem nad imieniem dla postaci. Po 15 minutach rozmyślań jakoś wymyśliłem "Ukami". Za tamtych czasów nie znałem takiego słowa jak 'kami' czy też 'ookami' więc wszelakie zawiązania do tych dwóch słów są przypadkowe.
Dess1210
Ummm... Opowieść o drewnianym nicku...

Dawno dawno temu, w 2010 roku per Deśś (wtedy jeszcze DaraX - pod takim pseudonimem też mnie znało sporo osób), wybrała się na konwent B2. Tam włączyła się ludziom mania na "darmowe badanie piersi". No i jakoś wyszło, że u Deśś nie ma co macać, więc jest po prostu DESKĄ. W związku z tym, że znajomi chcieli jakoś ładniej do niej mówić niż DECHA, to powstało Desia/Deśś ^^.
Bass

Dess1210 wrote:

"darmowe badanie piersi"

inb4 Nadger i jego ból dupy o konwentach i co na nich się robi
Dess1210
Zależy wszystko od konwentu i ludzi, z którymi się zadajesz ^^. Trafiłam na bandę kretynów, ale jakoś mimo wszystko nie przestałam jeździć na konwenty :3
RezActiv
Na początku miał być RezGear, ale mi się nie podobało.
MaziJoker
@up Wszystko jasne.

Kiedyś używałem nicków PhantoM, squeer, Anonymous, Matzari, Cydros.

Jakiś czas temu wymyśliłem sobie "Mazi", prawdopodobnie skracając "Matzari".
Dodałem "Joker" i tak jakoś wyszło. c:
Bass

MaziJoker wrote:

@up Wszystko jasne.

Kiedyś używałem nicków PhantoM, squeer, Anonymous, Matzari, Cydros.

Jakiś czas temu wymyśliłem sobie "Mazi", prawdopodobnie skracając "Matzari".
Dodałem "Joker" i tak jakoś wyszło. c:
halo policja multi
zzqWilliam
Ciekawe hmmm
Cydros
No Mazi, bardzo ciekawe : O
dansowal
No to tak.
Otóż skróciłem imię do 3 liter, zrobiłem tak z nazwiskiem i jest, no ale danwal to trochę krótkie to wciepałem między to so
HikariPL
Mój nick (IkillYou4321) został mi jeszcze z czasów gdy grałem w terrarię dwa lata temu.
Jest on prosty ale ma różne wielkości liter. Dzięki temu jest zawsze wolny i tak mi został.
Jednak niedługo pewnie się z nim pożegnam.
Kecel
Mój nick pochodzi z YouTube mam kanał o takiej samej nazwie. Na YT aktualnie mam nick "Lecek!" Po kupnie Supportera zmieniam nick z "LetsPlayarz" na nick "Lecek" :)
SanKR
Sve - od "Sverige", ze szwedzkiego, Szwecja. Ita - od "Italia", z włoskiego, Włochy. Ge - od Germany, no Niemcy tyle wiadomo :D
Uczę się szwedzkiego i włoskiego, wielbie te państwa (jak i Japonię :3) i tak je wdrożyłem do nicku, a Niemcy mi zostały po wspomnieniach z wymiany uczniów
vPanda_old
Ja zawsze podchodziłem do brata jak grał i gadał z kolegami i mówiłem: daj, daj, daj! No i jego koledzy powiedzieli że jestem Panda. I jest tak do tej pory :D


Pan Da - jeśli ktoś nie rozumie ;p
Kreyu
W sumie nie wiem, początkowo miałem "Krey" lecz były to czasy końca podstawówki/początku gimnazjum gdzie miałem fagową fazę na Minecrafta. Robiąc nick na premke nick był albo za krótki, albo zajęty, już nie pamiętam, więc jakoś tak wyszło z końcówką 'u'.
Pamiętam też, że youtube podczas wpisywania mojego pseudonimu w wyszukiwarce do niedawna zamieniało frazę "Kreyu" na "Krety" co w sumie powoli zaczęło mnie denerwować. :D
matimati
Sznek - Wykrzywiona twarz po spaleniu gibona bądź po wypiciu dużej ilości wódki, często występuje po dropsach... Koledzy tak na mnie mówili za czasów gimnazjum. Wcześniejszy nick to MATiSONATOR. Koledzy wymyślili do Counter-Strike'a
sables
^straszne przeżycia za czasów gimnazjum, nie zazdroszczę.
moniko02
Moniko02


---------
Siedziałam na kanapie w dużym pokoju i grałam w NAZI ZOMIE (czyt. Niemieckie zombie ) na Koncie Mojego Taty który ma wykupiony XBOXlive grałam z trzema innymi użytkownkami którzy mieli 26+Lv ja mam 8lv
Była tam Chinka która mówiła więc wziełam słuchawki i z nią rozmawiałam w pewnym momencie siostra do mnie przyszła i powiedziała że chce z nimi rozmawiać a to była chyba już VIII runda i było ostro .
noi zaczeła rozmawiać Chinka zapytała jak mam na imię to odpowiedziała
Monika I live in Poland
-Monica ?
-No Monika
-Moniko
i tak powstało a 02 to dzień moich urodzin
[ Nana ]
Z moim nickiem jakoś dużego szału nie ma. Po prostu byłem zbyt leniwy żeby wymyślić cokolwiek kreatywnego, więc postawiłem na bez nazwy... po japońsku. A że zajęte, to zamiast pomyśleć nad czymś innym, dostawiłem trzy szóstki (gimbaza state of mind). Co, mam nadzieję, się zmieni, jak tylko wykupię status supportera. >_>
WujekGrzyb

Nanashi666 wrote:

Co, mam nadzieję, się zmieni, jak tylko wykupię status supportera. >_>
Tylko pomyśl nad czymś innym niż [ nanashi ] hehe

Mój nick wziął się z Epoki Lodowcowej :p uwielbiałem ten film jeszcze kiedy była tylko jedna część, a Wujek Grzyb to postać iście trzecioplanowa.
kocurek2011
Mój nick wziął się częściowo od mojego nazwiska. Znajomi do mnie wołają Kocie, Kocik. Któregoś razu jeden z nich nazwał mnie Kocurkiem. W jakiejś grze online (nie pamiętam dokładnie jakiej) Kocurek było za krótkie więc dodałem 2011. I jest ;DD
blejd
.
BETRAYAL
cześ
[ Wikii ]
Większość osób mówi do mnie "Wiki" więc wpisałam i dodałam drugie "i". A kwadratowe nawiasy dla szpanu ;_;

@down

MikroKucyk wrote:

Mogłeś dać dolary.
Dziękuję kolego, jednak dolary nie dla mnie B|
maikuroPoni
This map has been deleted on the request of its creator. It is no longer available.
sables
>mówią na mnie Wiki
>wpisałam
>dodałam


MikroKucyk wrote:

Mogłeś dać dolary.
Głowa pusta jak kapusta.
Mooplyk
XD
here2pown
mój nick to niezbyt przerobiona wersja "here2own" co to znaczy chyba każdy wie :)
Tunio
W moim przypadku było mniej więcej coś takiego : Wojciech - Wojtek - Wojtuś - Wojtunio - Tunio ( - Tuńczyk)
Zabawa językowa :)
I wszystko jasne
Medokin
.
sables
Nie pamiętam skąd się wziął pierwszy człon, 48 to mój rocznik.
ProrokC2

Crysis 2 <33
Chyba nie musze wyjaśniać od czego pochodzi moj nick 8-)
Prorok - Główny bohater serii
C2 - Crysis 2
Mizayashi
Kiedyś sobie tak dla beki napisałem jakieś randomowe kanji i wyszło to: 診座家四 - no i fajnie wyglądało, a w transliteracji czytało się jako Mizayashi więc tak zostało xD
PyoPyo-K
PyoPyo: Pyo- moja młodsza siostra podczas wymyslania nicku krzyknęła 'pio' i tak zostalo. A ze samo Pyopyo było zajęte, to dodałam K - skrót od Kasia, czyli mojego imienia.
^^"
Akenoo
globerosss bo globerosss 8-) 8-) wymyslony jeszcze za dzieciaczka :D
d00k
Zaczeło sie od gry w 4story z kolegami. Moj stary nick byl zajety i wiec musialem wybrać nowy. Po jakis 10 minutach zauwazylem napis "Nickname" i taka chwilowa rozkmina. Nick, a to jeszcze "O" dodam no i mamy Nicko. Ale ze samo Nicko to za malo to jeszcze musialem dodac "man" ktore niestety bylo zajete wiec dalem "men" :D
Raptor Havx
W moim przypadku 'raptor' odnosi sie do mysliwca raptor f22 a 'havx' do gry tom clancy's hawx. Gra jest jedna z moich ulubionych, a f22 uwielbiam za drapiezny ksztalt ;P
Henryczek69
Dużo zastanawiania się nie było zajrzałem w dowód stąd 'Henryczek' a 69 dodałem później jak poznałem jego smak :3
Shizumachan
Moim pierwszym yuri było Strawberry Panic, w którym bohaterką była Shizuma właśnie, szarowłosa dziewczyna, którą wprost uwielbiałam. Dopisek -chan, każdy głupi wie to prefiks. Oprócz tego przybrałam nazwisko drugiej bohaterki, Nagisy, przez co przedstawiam się jako Shizuma Aoi ^.-
XatrasTV
Ja miałem dość dużo nicków. Pierwszą moją nazwą była nazwa "Qwerty", używałem jej gdy miałem około 6 lat.. XD

Później nazwałem się "XVarir". Nagrywałem na YouTube jako "TheXVarir", ale później zacząłem przechodzić mutację (tak myślałem :P) i zrobiłem nowe konto.

Tym razem wymyśliłem nazwę "NaVCrass". Było całkiem ok, lecz często przekręcano mój nick (celowo lub nie) na "Krakers" itp. Jako iż potem trochę wydoroślałem itd. zrobiłem nowy kanał (tamten była za bardzo minecraftowy itd. -.-).

Nazwałem się więc "Xelort". Spodobała mi się ta nazwa, długo jej używałem. Później z pewnych przyczyn musiałem porzucić tamte konto na YouTube i zrobić nowe.

Jako iż nie chciałem się nazywać "TheXelort"/ "Xelort2" itd. to wymyśliłem nową nazwę, jaką jest "Xatras" (mah, znowu nazwa z iksem ;) ). Nad tą nazwą długo myślałem. Chciałem też, by nazwę kojarzono z YouTube, to dodałem końcówkę "TV". Przy tym nicku mam zamiar już zostać, bo nudzi mnie te ciągłe zmienianie ksywek.
Pozdrawiam!
-Makishima S-
Aisaka Tayga - główna bohaterka "Toradora!", chyba jedynego anime które mogę oglądać bez końca (nie zliczę ile razy już oglądałem serię TV).

Mimo iż jestem typowym facetem to mamy wiele wspólnego, między innymi charakter, upodobanie do jedzenia i.... brak nawyku sprzątania, znalazłoby się jeszcze parę ^^.
Creation2012
Parę dobrych lat temu grałem pod nickiem brata, postanowiłem że wymyślę swój własny nick, na samym początku był "mrbartosz", ale ze względu iż brzmi tandetnie postanowiłem go zmienić. Tak oto spojrzałem na zegarek, dokładnie na tył i było tam napisane: "cr2012", pomyślałem sobie że to dobra nazwa więc tak działałem przez dłuższy czas, aż w końcu z bawienia się translatorem dodałem do nicku "Creation" - "Tworzenie", od razu jakoś te słówko skojarzyło mi się z nickiem.
Działałam aktualnie jeszcze pod dwoma nickami ale to rzadziej: "Celduin" - od rzeki z LOTR'a dokładniej "Celduina" oraz "Deneb" - gwiazda. :]
Gotori

Mizayashi wrote:

Kiedyś sobie tak dla beki napisałem jakieś randomowe kanji i wyszło to: 診座家四 - no i fajnie wyglądało, a w transliteracji czytało się jako Mizayashi więc tak zostało xD

http://puu.sh/igxlK/c384869a0b.png


któraś ze stron kłamie
Advantan
Pewnie tłumacz google. :^
maikuroPoni
Ja nie wiem co mi odjebało, że sobie taki nickname dałem
-Maus-
XD
W D Gaster
ayy lmao wypowiedziane z pełną gębą cynamonu ᕕ( ՞ ᗜ ՞ )ᕗ
JackyTheFox01
Więc tak. Powiem, że "Rocky" wzięło się z nazwy mojej fursony, a "8" bo lubię 8-bit.
benenati
Bo bezczel
milewa_old
A ja... Gdzieś czytałam jakieś legendy i Milewa to było imię jakiejś niemieckiej księżniczki czy coś w tym stylu. Imię mi się spodobało, a i nick oryginalny :D
asterixix
hmm..
Asterixix - Pewnego razu sobię siedzę na kompie i rejestruję się do pewnej gry przeglądarkowej. W telewizji leciał Jakiś Asterix i Obelix... a nie miałem pomysłu na nick. Moje inicjały to AS a patrząc na główną postać owej bajki to wpisałem asterix lecz nick oczywiście zajęty to przypadkiem dopisałem -ix i weszło i jakoś tak mi zostało. Używam także czasami Asterixo lub asterixixix ale to już wyjątki.
Yarida
Yarida

Mając jakieś 11 lat chciałem pograć w metina ale nie mogłem wymyślić jakiegoś oryginalnego nicku. Miałem wtedy hype na Patapony 3(taka gra na PSP polecam ;p )jeden z bohaterów nazywał się "Yarida". Przy okazji chciałem się "pochwalić" swoim pochodzeniem i dodawałem "PL" na końcu. Na szczęście w końcu zmądrzałem i usunąłem je z nicku. Używam jeszcze IceYoshi i Yoshimatsu(wcale nie "ukradłem" nicku, nawet nie wiedziałem że ktoś taki istnieje na osu, no ale trudno znajomi się przyzwyczaili).
Ned
.
maikuroPoni
This map has been deleted on the request of its creator. It is no longer available.
Bozios_11
Kiedy pierwszy raz grałem w wowa nie wiedziałem jak nazwać postać wiec użyłem generatora nazw i wyszło coś jak "Boziodan" ale chciałem mieć pewność że nikt nie będzie miał takiej samej nazwy wiec zmieniłem to na s i tak powstał Bozios (czasem dodaje inne końcówki np Bozioss jeśli nazwa się nie mieści albo coś w tym stylu).
noway2go
Witajcie osacze. Pierwszy post :)

4 lata temu na studiach miałem epizod no-lifienia przez ponad rok. Spowodowane to było ogólną depresją. Nie miałem się gdzie podziać, więc stąd taki nick.
Czasem używam też noway2die, noway2win, sonido_lover (od hobby - produkcja muzyki).

Często jestem mylony z norwegiem bo noway brzmi identycznie jak Norway.
AxeYou_
Dawno Dawno temu ... [nie aż tak dawno kek] Ja człowiek oglądałem 5 generacje pokemonów [Black n' White] I pewien Pokemon nie dawał mi spokoju gdyż za każdym razem kiedy mówił swe imię [jak każdy pokemon] słyszałem dwa słowa "Axe" i "You" wtedy se myślałem że chce kogoś zabić że zaraz wyskoczy z toporem jak Johnny I wtedy dostałem olśnienia żeby ustawić se wizerunek jego na swój awatar trzymającego 2 topory i nazwać się "AxeYou" [kreska do nicu jest zaporzyczona od gracza TF2 pod nazwą "STAR_"] Di Ent ... ???
kyoo
Kiedyś nazwałam się Kazumi bo tak mi się spodobało. Po jakichś dwóch latach mi się to znudziło i znajomi uznali, że Kiyo będzie do mnie pasować. No okej, minął kolejny rok, wszyscy już mówili na mnie kijek, a mi się to znudziło znów. Nie chciałam wiele zmieniać z powodu, że już przyjęło się tak u większości. Wokalista Dir En Grey nazywa się Kyo, więc postanowiłam, że usunę sobie "i" i będę zadowolona. Nick w osu! mam z powodu, że "kyo" było zajęte.
MajsterDeeJay
Ehhhh teraz na mnie pora. Tworzyłem Dubstep w FL Studio. Na soundcloudzie mnie nazywali Majster i tak zostało MajsterDeeJay
Sullienite
Satellite is love
Jeder
Stulejman.. ups
Zettaiken
Zapewne mój nick nikogo nic nie obchodzi ale jego powstanie było równie proste jak wielu innych
Po prostu "ksywka" nick postaci z anime Sword Art Online 2 Dokładnie Zekkena mnie się spodobał ale chciałem coś
bardziej oryginalnego więc dałem w tłumacz co znaczy Zekken a to znaczy miecz absolutny dałem parę błędów ortograficznych
czy tam składniowych szczerze nie wiem jakiego rodzaju błąd :x i wyszło mi Zettaiken :)
show more
Please sign in to reply.

New reply