forum

Genel Tanışma Başlığı (Introductions)

posted
Total Posts
78
Topic Starter
UnderminE
Açıcam dedim dedim inanmadınız.. Tamam lan ciddi olcam kendimi tanıtacam.

Selam gençler. Adım Dilek ama beni pek Dilek olarak çağıran olmaz. Genelde Türkler arasında Dileak, DİYLEK, Dilenk, yabancılar arasında da Miney olarak bilinirim. Görürseniz yabancı kaçmasın yani. Siz de kafanıza göre bi lakap takabilirsiniz, no problem.

Oynama stilim daimi mouse only'dir; yani klavyeye hiç elimi sürmeden tamamen farenin sağ ve sol tıklarıyla oynarım. Accuracy'm o yüzden epey düşüktür. Ama beni bilen bilir, Accuracy'dir, mapi fullemektir, S almaktır A almaktır benim pek önemimde değildir. Lakin üstüste D almak biraz içimi burkabilir :D

Aslen standard'çıyımdır, müptelasıyımdır ama bu son 1 sene içinde standard neredeyse hiç oynamadım tatiller dışında. Şöyle ki, bu sene üniversiteye başladım yani ilk senem bitmek üzere. Aslen İstanbul'luyum ama üniversitem Kırşehir'de olduğu için oraya geçtim (Bilgisayar Öğretmenliği okuyorum onu da aradan belirteyim). E haliyle koca masaüstü bilgisayarını ya da bilgisayarın önündeki tek kişilik KOLTUĞUMU peşimde götüremedim. Yeni bir laptop, yeni bir mouse almak bir yana; yurtta bir bilgisayar masasının olmayışı, hiç tanımadığım bir kızla yaşamaya başlamak ve dandik göt baş acıtan sandalyeler de beni iyice Standard Özürlüsü haline getirdi :D Benim de bi itibarım var neticede, iğrenç oynamaktansa okulda olduğum sürece hiç oynamamaya karar verdim.

Peki ne oynuyorum o zaman? Standard zamanlarımda olduğum kadar azimli oynamasam da, tüm modları denemişliğim var. 1-2 ay öncesine kadar Catch The Beat (CTB) kasıyordum, onun da Hidden'la oynayarak suyunu çıkardıktan sonra bıktım ve Taiko'ya geçtim. Farkettim ki laptop klavyelerinde Taiko daha rahat oynanıyormuş. Şu sıralar da hala Taiko kasıyorum, yaz tatili yani yaklaşık 1 ay sonra standarda muhtemelen geri dönücem.

Multi'de bizimkilerle oynamak da acayip zevklidir, çok iyi oynamasanız bile gelmenizi tavsiye derim acayip eğlenirdik çünkü biz iyi oynayan kötü oynayan ayırmadan. HA UNUTMADAN, BİR ODAYA GİRDİĞİMİZDE 7. SLOT DAİMA BENİMDİR, LUCKYSEVENLUCKYSEVENLUCKYSEVEN Hatta bu mevzudan sonra şöyle güzel bi an yaşamıştım:
LUCKYSEVEN

Sicilime bakıcak olursak, osu'dan yaklaşık 3-4 ay önce köklü bir ban yedim. Çok gereksiz bi sebepten uyarı dahi almadan ban yediğim için pepican'dan özür dilemem çok zor oldu. En son artık bizimkilerin ısrarına dayanamadım (EHEHE) 2 ay içinde dönüş yaptım, selamlar ciğerler.

Son olarak map yapma konusuna gelirsek. Map yapmaya başlayalı neredeyse 1 yıl oluyor sanırım. Açıkçası çok güzel map yaptığım söylenemez, hayatımda bir kez adam gibi bi map yapmaya karar vermiştim ilk mapim zaten o da. Onu da bi yerden sonra bıraktım çünkü yeni yeni map teknikleri öğrendikçe yaptığım map bana çok kötü gözükmeye başladı. Yapıcaksam tam yapmak istedim, o map'i tekrar baştan yapmaya üşendiğimden bıraktım. Hala duruyor Graveyard maplerde, bakmak isteyen profilimden bakabilir.

Map yapmayı cidden severim aslında, genelde millete Guest Diff'ler yani atıyorum bi map'e sadece Easy diff yapmak gibi şeylerle uğraşırım.

Mod yapmayı (Yani bir kişinin map'indeki kusurları bulmak ya da yeni önerilerde bulunmak) map yapmaktan daha çok severim, eğer ki yeni bi mapper'sanız ve yardıma ihtiyacınız varsa seve seve gelebilirsiniz ne kadar uzun sürerse sürsün her türlü yardımı yapmaya hazırım gençler \:D/

Acayip uzun oldu yalnız, sizden de böyle uzun uzun güzel şeyler bekliyoruz efenim. Biz üşenmeyiz okuruz.

Yeni gelenler için ek bir duyuru ekliyeyim:
Gençler burayı bulan aslında dediğim yeri de bulur ama yine de belirteyim. Osu'ya girdiğinizde #osu chat kanalına yazanlarınız oluyor bazen şaşkınlıktan, böyle "ulan hiç türk yok mu burda yaaa" şeklinde yazılar görüyorum ara sıra :D Gördüğüm an GEL KARDEŞ GEL diyip çekiyorum ama her zaman da oraya bakamam tabi. O yüzden buradan duyurayım: Bizim de bir chat kanalımız var #turkish diye. Oraya geçmek için:
F8 veya F9 > Chat sekmelerinde New+ > #turkish'i seçerek bizim kanala geçmiş olursunuz. Her zaman kalabalık değildir ama mutlaka size selam vericek birileri vardır \:D/
HellDawn
Wow Dilek acıcagından hic süphem yoktu basarmıssın :3

Bende biraz kendimi tanıtayım, Adım Ugur, osu! yu bu kadar cok sevmemin nedeni müzik tutkunu olmam anime dısında. Osu! yu arkadas yoluyla ögrendim denilebilir. Çilem'e buradan cok tesekkür ediyorum ^^

Oynama stilim mouse + klavye. Aslında sunu söyleyebilirimki klavye ile oynandıgını daha 1 sene önce ögrendim meger coktan varmıs u_u
Türkiye 1. ligimi buna borcluyum denilebilir. ve ayrıca türklerde map yapan ilk kisi olarakdan ve tükiyeden en cok kudosum oldugundan kendimle gurur duyuyorum denilebilir. oynama stilime geri dönersek taiko ve catch the beat modlarını oynayamıyorum sadece standart bu kötü oldu iste >.<

Map yapmaktan dolayı, oynamaya zaman kalmıyor bu yüzden fazla score kasamıyorum. Keske ilk türk mapini görmeseydim map yapmaya baslamazdım. map yapmayı ilk basta Tony ögretmisti suan konusmuyoruz ama kendisine yine cok cok tesekkür ediyorum. Map yapmayı ögrenmek isteyen pm atabilir ama ciddiyseniz :D her konuda yardım edebilirim^^
-Rain-
Merhaba. benim adım Burak. Türkiye taiko 1.siyim aslında benden daha iyi oynayan biri var ama o uzun zamandır pek oynamıyor. diğer modlarda da fena sayılmam. yaklaşık 2 haftadır oynamıyorum ve 5-6 ay kadar da oynayacağımı sanmıyorum. ben Dilek kadar uzuuunca yazamayıp burada bitiriyorum :D zaten mobilim yormayın beni :D
Nishiji
Abi ben Türkçe başlığında yeteri kadar kastım zaten o yetenek bir daha çıkmıyor benden.

Selin, 24 yaşıma geldiğimde 24 Karats'a klip çekmeyi planlıyorum. EXILE ILE TABIIKI! ya da... ABİ BİRBİRİMİZİ TANIYORUZ ŞİMDİ NİYE KASALIM YA.

Çılgın bir S Rankerim. Hepiniz biliyorsunuz. Hepinizi seviyorum biliyorsunuz, sinirliyim, hepiniz biliyorsunuz.

ENOUGH. TAMAM TAMAM HİÇ SEVMEM ZATEN BU TİP ŞEYLERİ ~!
Wisakedjak
Adım Emre, beni tanıyanlar tanıyor zaten diğerleri tanımasa da olur. Öyle tanınması gereken bi tip değilim zaten :p

Oyun stilim genellikle mouse ama bazen klavye de olabiliyor. Standart severim, diğerlerini asla beceremem zaten u.u Oyuna NoTime2Cry'ın önerisiyle başladım (her ne kadar Uğur sevmese de :3). Başka bir oyunda aim konusunda baya kötü durumdayken ne yapabilirim dediğimde osu oyna demişti, sayesinde best oldum :D Uğur'u da oradan tanıyorum, map yapmayı onunla öğrendim. Henüz rank olmasa da yakındır, o günler de gelir :p
dogukan
selam ben doğukan. league of legends oynarken mouse kontrolümün düşüklüğünden yakınıyordum. daha iyi mouse kullanabilmek için bu oyuna başladım. henüz normal seviyesinde oynayabiliyorum fakat ilgi alanlarımdan biri anime olduğu için osuda vakit geçirmeyi seviyorum.
bunun dışında kore dizilerini ve anime izlemeyi seviyorum. eski bir alternative hastası olmama rağmen kore popu sayesinde müzik zevkim baya bir karışık oldu (:

birde sadece standart modda klavye+ mouse oynuyorum
HellDawn
League of Legends aim ile ilgili olsa bu oyuna baslaman bir sebep olabilirdi ama orada aim felan yok yani düz yön :D
dogukan

HellDawn wrote:

League of Legends aim ile ilgili olsa bu oyuna baslaman bir sebep olabilirdi ama orada aim felan yok yani düz yön :D
smartcast kullandığımdan spelleri atarken ve skillshotlardan kaçarken pratik olmak çok önemli (:
aynı zamanda mesela midde karthusun q sundan kaçarken aynı zamanda gözünün ucuyla map'a bakmak çok fayda sağlıyor (:
Topic Starter
UnderminE
Hoşgeldin doğukaaan, yeni insanları görmek güzel. Kore pop'u demişken EXILE dinledin mi :D
(/me summons Selin)
HellDawn

dogukan wrote:

HellDawn wrote:

smartcast kullandığımdan spelleri atarken ve skillshotlardan kaçarken pratik olmak çok önemli (:
aynı zamanda mesela midde karthusun q sundan kaçarken aynı zamanda gözünün ucuyla map'a bakmak çok fayda sağlıyor (:
Eger S4 oynasaydın benim %100 haklı oldugumu anlardın sadece bunun icin gelmen cok sacma olurdu neyse hosgeldin ^^
Pure Force

dogukan wrote:

HellDawn wrote:

Eger S4 oynasaydın benim %100 haklı oldugumu anlardın sadece bunun icin gelmen cok sacma olurdu neyse hosgeldin ^^

Abi bu ne? Çocuğa git oynama bu oyunu der gibi post'lar cevaplar filan :D

Kendimi tanıtmaya geçelim.

Benim adım Sinan Yasin Babayiğit, büyük bir anime hastası, müzik manyağıyım, genelde çılgın ve sabit olmayan karakterimle tanırlar, sağım solum cidden hiç belli olmuyor. Standart oynuyorum, başka bişey oynamam, övünmek gibi olmasın Standart Kralı diyebilirim kendime. Ve mapper'im yani. (Ve bu arada narşistim) *-*

Yaş 21 denizli/pamukkale de oturuyorum lanet olası bir TTNET kullanıcısıyım ve interetim 2mbps (fuck). Aslında 8 olması lazımda bizim buranın hatları zayıfmıymış neymiş 8mbps interneti kaldırmıyor. :(

oynarken double time, hidden , flashlight bol bol kullanırım hard rock yapamam, ama hidden sevmem. (Nasıl işse amınakoyim)

Kendimden bahsetmeyi de fazla sevmem zor zar yazıyorum bunları amınakoyim.

Yeter lan bu kadar :D fazla bile yazdım.
Topic Starter
UnderminE
Uğur böyle biri Sinan, tanımaya başla :D

Ben de senin amınakoyim Sinan bu ne olm sdjkhfasdf
dogukan

UnderminE wrote:

Hoşgeldin doğukaaan, yeni insanları görmek güzel. Kore pop'u demişken EXILE dinledin mi :D
(/me summons Selin)
Jpop ile pek yakınlığım yok açıkçası, biraz akb dinlerim bazen onlarında üyelerini falan bilmem, açıkçası akb48in üyelerini gerçekten bilebilenler var mı emin değilim, gerçi elbet vardır (:
aslında yeni değilim ama 'girip iki muhabbet edeyim' şeklinde bu güne kadar düşünmediğim için size karşı yeni gibiyim ^.^'

HellDawn wrote:

Aman abi s4 deme! Aman diyim. (: Ritim oyunlarını sevdiğim için ilk başladığım an sempatim vardı bu oyuna zaten. Jamlegend oynardık ne güzel eskilerde falan.
HellDawn

UnderminE wrote:

Uğur böyle biri Sinan, tanımaya başla :D
derken ? .d
Nishiji

UnderminE wrote:

(/me summons Selin)
MY BLOOD TURNS EVERYWHERE CNMS*

olum EXILE kore popu değil ki, zaten tarzları hiphop onların. KARIŞMASIN PLZ

Hepinizin kendinizi ciddi ciddi tanıtacağını bilseydim başta kestirip atmazdım lan. BURADAN YAKIŞIKLI FANLARIMA SESLENİYORUM :3

dogukan wrote:

pop ile pek yakınlığım yok açıkçası, biraz akb dinlerim bazen onlarında üyelerini falan bilmem, açıkçası akb48in üyelerini gerçekten bilebilenler var mı emin değilim, gerçi elbet vardır (:
eskilerde falan.
Şu 48 kişilik kız grubu mu o? Öyle bi grup var yahu :D
Serinu-chan
Sub-forumun açıldığını duyunca uçtum geldim *o*

Ehem, bendeniz Selin ama bir de Selin abla olduğundan ben Serin olarak kalmayı tercih ettim o yüzden burada Selin adını kullanmıyorum, aklınızda bulunsun yani sonra gidipte yanlış kişiyi HL'lemeyin :o

13~14 Yaşında yakında liseye başlayacak olan, buralarda takılan küçük kızım ;o;

Yaklaşık iki yıldır buralardayım ve CtB oyuncusuyum.Gerçi CtB'nin ne kadan zevkli olabileceğini fark etmeden önce bir süre standartta oynamışlığım var. Arada beni taiko oynarken de görebilirsiniz, ama anca easy maplerde :U

Sonracığıma, arada LaTale oynamayı, anime izleyip manga ve roman okumayı özellikle de müzik dinlemeyi severim. O canım kulaklığım kulaklarımdan hiç çıkmaz ;-;

Çekingenimdir falan ama iyi biriyimdir...sanırım... o-o Aklıma başka yazabilceğim bir konu falan gelmiyo şu anda :'D Bu kadan uzatabilmem de bir şeydir...

Herkese iyi eğlenceler, benden bu kadar~ o3o
Topic Starter
UnderminE
ÇOK TATLI BU KIZ YAA <3 elly-chan 1 serinu-chan 2 <3
Serinu-chan
Diylek ♥♥

1001. postun hayırlı olsun, çohoş bir görüntüsü var simetrik falan asdfsadfasf *o*

EDIT: tamam. o birlerle simetrik demek pek doğru değil gibi ama ossun ;_;
Androbied
Serin kendini tanıttıysa sıra bende efem neyse :)

Cansu ben, 15 yaşımdayım. Antalyalıyım fakat Ankara'da yaşıyorum. (LANET OLSUN BU ŞEHİRDEN NEFRET EDİYORUM YANİ :o )
Genelde sempatik ve iyi geçinilen biriyim. %90 tanıştığım insanla anlaşırım yani. Bir tek sinirlendiğimde deliririm böyle bana pek yaklaşmayın sinirliyken valla farkında olmadan kalp falan kırabiliyorum. :c
Osu'ya Serin sayesinde başladım.(SERINU-CHAN) O demişti herhal gel başla falans diye bende açtım oyunu işte şarkılar çaksel falan hoşuma gitti CTB böyle meyve falan topluyoruz. Ama Standarttan nefret ederim abi zerre kadar zevk almıyorum yani oyundan yok böyle bir şey!!!11111
CTB'ciydim ama şuan Taiko'cuyum. Sahi pro bir şey değilim yani en fazla hard maplerde oynayabiliyorum, insane hala çok ağır geliyor yani kendi kafama göre takılırım öyle birde metalciyim demeden geçmeyeyim bu arada ilk postum lan hahahaha :c
Birde multi atmayı seven falan varsa bana her daim yazabilir ben solo çok sıkılıyorum çünkü ya hadi bakalım 8-)
Serinu-chan
Hemencecik yazıverdin nan yazıyı, birazcık daha bekleteydin eyiydi yani(!) :V

O sempatik kısmının yoruma açık olduğu kanısındayım ama neysem o3o Delirme kısmına gelince... Sen 7/24 deli değil misin nan cansı ;-;

Hee, ben dediydim zamanında gel oynayak diye ama başlarda direk olarak oyunla içli dışlı olmak taraftarı değildin pek ;'C Aktif bir oyuncu olman gerçekten hoş bir haber ;'D

Arada erkenden gir osuya da multi oynayak, hep akşam 11'den sonra geliyon, bana gel multi oynayak diyon ama bilmiyon ki benim gözler zar zor açık duruyo, çok saçma sapan missler falan yapıyorum berbat oluyorum akşamları yani :' (
show more
Please sign in to reply.

New reply