forum

osu! polisz Discord Server

posted
Total Posts
13
Topic Starter
dokugamine
Dobry wieczór. Wraz z kilkoma znajomymi postanowiłem stworzyć serwer na Discordzie, który poświęcony jest oczywiście grze osu! i całej polskiej społeczności grającej w tę że grę.

Zdaje sobie sprawę, że takich serwerów było już dosyć dużo i ciągle powstają nowe, ale zazwyczaj są one takie same, to znaczy nieprzemyślane pod wieloma względami (skupiają się na reklamowaniu własnego serwera na nienajlepszych do tego stronach, nawiązują "partnerstwa" z serwerami, które nie mają nic wspólnego z osu! i na takich serwerach zazwyczaj jest chaos z powodu braku doświadczenia administracji lub innych niedopatrzeń).
Przez kilka miesięcy szukałem serwera Discord poświęconemu polskiej społeczności w osu, ale zawsze kończyło się tak samo. Albo serwery były nieżywe, albo było dużo trolli, śmieszków, nieogarów i innych dziwnych ludzi. Chciałbym stworzyć serwer, na którym tryb, ilość pp, wiek czy płeć nie mają żadnego znaczenia, a jedynie dobra zabawa i miła atmosfera. Nie ukrywam, że głównie naszym celem są gracze osu!standard, ale najważniejsze jest dla nas, aby stworzyć miejsce, gdzie każdy może się odezwać bez obawy że zostanie zjedzony przez innych, większych "znawców" gry. Być może czaty z innych trybów gry rozwiną się, wraz z rozwojem serwera? Tego nie wiem, ale dołożę wszelkich starań, aby serwer się rozwijał jak najlepiej.
Sam serwer przygotowywaliśmy przez kilka dni, ale wystartował dopiero dzisiaj (05.02.2021) o godzinie 16. Jako, że nie zamierzamy zawierać żadnych współprac ani reklamować serwera na śmieciowych stronach przypuszczam, że początki będą trudne tak jak to zawsze bywa w przypadku serwerów "community".
Zakładam też, że większość osób (nieważne czy stąd, czy z jakiegokolwiek innego miejsca) będzie po prostu wychodzić z serwera i nie ma w tym nic dziwnego, bo mało kto chce się udzielać na serwerze, na którym jest (w momencie jak to piszę) 21 osób, z czego prawie połowa to boty.

Niestety każdy jakoś zaczyna, a my nie mamy zamiaru się poddać i liczymy, że uda nam się stworzyć najlepszy polski serwer do gry osu! Każda osoba i każde zdanie się liczy, niezależnie od stażu na serwerze. Jesteśmy otwarci na propozycje zmian od Was.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam tutaj: https://discord.gg/6MDdPvHdPz
Pozdrawiam!
KiciaX
JEJ ALE SUPCIO
Topic Starter
dokugamine
Zaproszenie i serwer cały czas aktualne, wprowadzamy małe poprawki, więc jeśli ktoś chce dołączyć to zapraszamy. =))
meowlimeiti
administrację o kant chuja rozbić x D jak nie jesteście konfederatami to nie wchodźcie, serwer wcale nie jest przyjazny osobom lgbt+, banda 20-paru letnich chłopaczków którzy się oburzajo jak ktoś im odszczeknie w tym samym tonie co oni, mega kolesiostwo

nawet mi was nie żal
Topic Starter
dokugamine
Nie ma żadnego kolesiostwa =) dołączyłeś na serwer i po jakimś czasie między Tobą a jednym z użytkowników zaczęła się sprzeczka na temat poglądów i orientacji seksualnej (co jest zarazem pierwszą taką sytuacją), a przez moją pomyłkę jeden z administratorów nie mógł ukarać tamtego użytkownika pod moją nieobecność, przez co tylko Ty dostałeś mute, aby chociaż trochę sytuacja się uspokoiła. Aktualnie wszystko już zostało poprawione i działa tak jak powinno, Twoje wyciszenie już dawno minęło a tamten użytkownik został ukarany. Bardzo też prawdopodobne, że niedługo zmieni się regulamin i zostanie zaostrzona "tabela kar" żeby osoby łamiące regulamin nie czuły się tak bezkarnie. Pozdrawiam.
TrueShotYT

dokugamine wrote:

Nie ma żadnego kolesiostwa =) dołączyłeś na serwer i po jakimś czasie między Tobą a jednym z użytkowników zaczęła się sprzeczka na temat poglądów i orientacji seksualnej (co jest zarazem pierwszą taką sytuacją), a przez moją pomyłkę jeden z administratorów nie mógł ukarać tamtego użytkownika pod moją nieobecność, przez co tylko Ty dostałeś mute, aby chociaż trochę sytuacja się uspokoiła. Aktualnie wszystko już zostało poprawione i działa tak jak powinno, Twoje wyciszenie już dawno minęło a tamten użytkownik został ukarany. Bardzo też prawdopodobne, że niedługo zmieni się regulamin i zostanie zaostrzona "tabela kar" żeby osoby łamiące regulamin nie czuły się tak bezkarnie. Pozdrawiam.
Administracja z rigczem.
Topic Starter
dokugamine
O dziwo serwer nadal się trzyma i nie jest martwy, więc jeśli ktoś chciałby dołączyć to zapraszamy.
Link
Szetrixx
Zaproszenie już wygasło może ktoś poddesłać nowe?
Topic Starter
dokugamine

Szetrixx wrote:

Zaproszenie już wygasło może ktoś poddesłać nowe?
Racja, już podsyłam: here
anysz
można nowy link?
Paletka_demon
też chciałbym nowy link
P_U_K
serwer już chyba nie funkcjonuje
ewentualnie mogli wywalać nieaktywnych członków ponieważ mi się już nie wyświetla w liście serwerów
Topic Starter
dokugamine
Serwer już niestety nie funkcjonuje, wraz z drugim adminem podjęliśmy decyzję o zamknięciu go.
Please sign in to reply.

New reply