forum

Huion H430P mi almalıyım yoksa Veikk s640 mı almalıyım?

posted
Total Posts
3
Topic Starter
Mask32
Veikk daha büyük bir tablet fakat tuşları yok diye biliyorum huion tabletinde 4 adet tuş var.
Büyüklük çok önemli bir detaysa veikk alabilirim. Bir de veikk androide bağlanıyor mu? cevaplarsanız sevinirim.
Sadece osu için almıyorum çizim yapmayı da düşünüyorum.
Kurohime Akira
Öncelikle tabletin android ile bağlantı kurduğunu bu videoda gösteriyorlar, ancak sanırım bir aparat kullanıyorlar kendin detaylı bakarak görebilirsin.

Büyüklük konusuna gelirsek, osu! için büyüklüğün aşırı bir problem olduğunu düşünmüyorum zaten çoğu oyuncu oynadığı area'yı düşürerek oynuyor; ancak iş çizim yapmaya gelince büyüklük belki bir nebze önemli olabilir bunu da zaten youtube'da falan aratınca çıkıyordur sanırım.

Ek olarak tablet önerileri için bu konuya bakabilirsin.
Topic Starter
Mask32

Kurohime Akira wrote:

Öncelikle tabletin android ile bağlantı kurduğunu bu videoda gösteriyorlar, ancak sanırım bir aparat kullanıyorlar kendin detaylı bakarak görebilirsin.

Büyüklük konusuna gelirsek, osu! için büyüklüğün aşırı bir problem olduğunu düşünmüyorum zaten çoğu oyuncu oynadığı area'yı düşürerek oynuyor; ancak iş çizim yapmaya gelince büyüklük belki bir nebze önemli olabilir bunu da zaten youtube'da falan aratınca çıkıyordur sanırım.

Ek olarak tablet önerileri için bu konuya bakabilirsin.
Çok teşekkür ediyorum dediklerini dikkate aldım ve huion h430p almaya karar verdim.
Please sign in to reply.

New reply