forum

E-mail doğrulama yardım

posted
Total Posts
5
Topic Starter
DarkAndBlack
E-mail şifremi hatırlamıyorum :cry: oyun banchoya baglanmadıgı icinde e-mail değiştiremiyorum nasıl düzeltebilirim yardım edecek biri varmı?
Reha
Peppy-sama yardım edebilir :3
Ecarnage
accounts@ppy.sh adresine ticket at
kpopp6161
yaw spam klasörü ne ben bilmiyom ve nerden girilir
Zeus-
Spam klasörü kullandığınız e-posta servis sağlayıcınızda bulunur. Gereksiz e-postalar bu kutuda geçici bir süreyle depolanır. osu!'dan gelen e-postalar da kimi zaman tanımlanamadığında bu kutuya düşebilir, bu nedenle doğrulama e-postanızı bulamıyorsanız spam kutusunu kontrol etmede fayda var. Eğer burada da yoksa accounts@ppy.sh adresine bir e-posta göndererek durumunuzu açıklayabilirsiniz.

Ayrıca lütfen eski konu başlıklarını hortlatmaktan kaçının. Başka bir sorununuz varsa bunu yeni bir başlık açarak dile getirin.

Forum kuralları wrote:

Forum konularını alakalı tutun, ve eğer tartışma bitip gitmişse eski konu başlıklarını hortlatmayın. Herhangi bir konu yıllardır aktif değilse, artık günümüzle bir ilişiği kalmamış demektir, bu yüzden bırakın öyle kalsın. Yeni bir gönderi hazırlayın, yada forum içerisinde aramayı deneyin. Belki birisi soracağınız soruyu çoktan cevaplamıştır.
Konu kilit.
Please sign in to reply.

New reply