forum

Double Time Oynamak...

posted
Total Posts
3
Topic Starter
miakita
Ben bu konu hakkında öncedende konu açmıştım fakat tam olarak anlayamadığımdan nomod oynamaya devam etmiştim. Sanırım konuyu ilk açtığım zamanlar 6 digittim. Şuanda yeni birşeyler deneyip Double Time moduna kendimi vermek istiyorum. Genel olarak "play more" olduğunu biliyorum fakat birşeyleri yanlış yaptığımı düşünüyorum. Çünkü haftalardır belki aylardır Alternate öğrenmeye çalışıyorum, speed arttırmak için daha çok yapamadığım ama skill seviyemin çokta üstünde olmayan mapler deniyorum, başka tapping stilleri deniyorum birsürü şey deniyorum daha rahat ilerleyebilmek için fakat hiçbir gelişim olmuyor. 1 Gecede olmayacağının farkındayım ama dediğim gibi aylardır yada haftalardır denediğim ve herhangi bir gelişim göstermediğim için motivasyonum çok düşüyor. Benim sabırsızlığımdandır yüksek ihtimalle kusuruma bakmayın. Normalde Singletap atarak oynarım nomod maplerini, 210 bpm jump maplerini single tap ile yapabiliyorum. Alternate öğrenmeye çalışıyorum ama İşaret ve Orta parmakla tıklamak alışmak yerine yüzük ve işaret parmağımla alternate atmaya başladım çünkü daha basit ve yapılabilir hissettim. Ama mesela Dt de kısa stream maplerini fclemeyi bırakın passleyemiyorum bile bu parmaklarla tıklayarak. Yani arkadaşlar herhangi bir dt oyuncusu en azından tecrübelerine dayanarak nasıl bir tapping style önerir hangisi kendisine daha çok uydu daha çok rahat etti, Singletap speedini arttırmakmı daha mantıklı olur yoksa Alternate öğrenmekmi yada nasıl Yüksek bpm oynamayı öğrendi. Biliyorum oyuncuların hepsi yıllardır bu modlarla ilerlemiş kişiler olduğu için çok sıkıntı çekmeyebiliyor. Fakat dürüst olmak gerekirse ben nomod oynamaktan sıkıldım ve başka bir mod öğrenmek istiyorum. ( HR ve HD oynayabiliyorum fakat bunlarla devam etmek istemiyorum. )

Şimdiden teşekkür ederim. :)
ruvari
Play more
teayeonn
Nasıl tıkladığının bir önemi yok DT öğrenmek istiyorsan ilk önce yüksek AR alışman gerek. Ben orta parmakla singletap atarak genelde DT oynuyorum yüksek BPM jumplarda singletap yorucu ve zor olduğundan alternate oynuyorum. DT oynamaya çok erken başlamıştım genelde AR 10.3 ve 260 BPM üzeri mapler oynayarak yüksek AR ve yüksek BPM'e başlangıç yapabilirsin. Daha fazla öneri ve yardım istiyorsan discord'dan ekleyebilirsin kullanıcı adım teayeonn
Please sign in to reply.

New reply