forum

Top10 osu!mania Polish Players 2018 [film gotowy]

posted
Total Posts
35
Topic Starter
Arkitev
Top10 osu!mania Polish Players 2018 [film gotowy]


Witamy w głosowaniu na Top10 polskich graczy osu!manii 2018. Jak (prawie) co roku robimy głosowanie na najlepszych dziesięciu graczy polskiej sceny osu!manii. Społeczność osu!manii w Polsce bardzo się rozrosła i mamy mnóstwo nowych utalentowanych graczy, więc duże roszady w top10 w stosunku do poprzednich lat są bardzo prawdopodobne.

Zanim oddacie swój głos proszę zapoznać się z założeniami oraz zasadami głosowania, gdyż głosy odbiegające od regulaminu będą ignorowane!

Założenia głosowania:
1. Top10 wybierane jest na podstawie głosowania graczy w komentarzu pod tym tematem (top1 - 10 pkt, top2 - 9 pkt, itd.)
2. Głosować można tylko na graczy znajdujących w top50 polskiego rankingu osu!manii
3. Głosowanie obejmuje wszystkie keymody, nie ma podziału na 4k, 7k, etc., dlatego podczas głosowania bierzcie pod uwagę każdy keymod oraz każdy skillset gracza na którym się wyróżnia

Zasady głosowania:
1. Głosować mogą tylko osoby posiądające conajmniej 2000pp w trybie osu!mania
2. Konto osoby głosującej musi istnieć minimum pół roku
3. Nie można głosować na siebie samego
4. Będą brane pod uwagę tylko posty mające głosy na minimum 10 osób
5. Troll głosy oraz głosy bardzo odbiegające od średniej pozycji każdego gracza w głosowaniu nie będą brane pod uwagę
6. Mile widziane (ale nie obowiązkowe) jest uzasadnienie każdego swojego głosu

Data zakończenia głosowania to 14.12.18 (piątek), 23:59. Głosy oddane oraz posty edytowane po tym terminie nie będą brane pod uwagę.

Bardzo możliwe, że na podstawie głosowania zostanie zrobiony film tak jak 3 lata temu (https://www.youtube.com/watch?v=urnS2TBBXl4), aczkolwiek nie jest to na 100% pewne. Nie chcemy nic obiecywać tak jak 2 lata temu, ponieważ znowu coś może nie wyjść.

Za organizację głosowania oraz tworzenie filmu odpowiada Polish Mania Community.

Discord:
https://discord.gg/b883ZE4

Grupa na Facebooku:
https://www.facebook.com/groups/polishmaniacommunity/


______________________________________________________________________________________________________

Wyniki:
1. Hudonom
2. DaDarkDragon
3. SitekX
4. Tidek
5. _underjoy
6. Arkitev
7. Lambard
8. Kroly-
9. Hvb3rt
10. [-Agonys-]

Film już wkrótce!

Pełna lista wraz z punktacją:


______________________________________________________________________________________________________

Film gotowy:
-Dorek-
top1. legiss
legiss_old
1. Foxylis
2. legiss
3. legis
MrBooM
Hudy
Tidek
Sitek
Ziemniak
Kami
dadarkdragon
Lambard
Arki
Miq
kroly

11.MrBooM
legiss_old
4. legiss
Justynkaa
1. SitekX
2. Kamikaze
3. _underjoy
4. Tidek
5. DaDarkDragon
6. Hudonom
7. Arkitev
8. Cyan_Star
9. Kruppol
10. Justin14p
11. [-Agonys-]
12. Hlimak
Miq
1. Hudonom
2. DaDarkDragon
3. SitekX
4. _underjoy
5. Tidek
6. [-Agonys-]
7. Kroly-
8. Hvb3rt
9. Arkitev
10. Nick Wilde
Open
1. DaDarkDragon - progres który wykonał w tym roku jest niesamowity
2. SitekX - najlepszy allrounder, keruje na turniejach
3. Tidek - przenosi swoje accuracy z mapek dla 2tygodniowych graczy na bardziej zaawansowane rzeczy
4. Nick Wilde - obiecujący młody gracz, czarny koń, a raczej lis ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
5. Hudonom - bóg powrócił, teraz tylko jeszcze musi nadrobić do koreańskich warunków
6. _underjoy - wygrał mistrzostwa polski 4k, bardzo długo aktywny gracz
7. Arkitev - bardzo angażujący się w community, szybko i dokładnie klika w strzałeczki
8. Hvb3rt - kwestionowalnie obecnie najszybszy na 4k
9. Miq - obecnie najlepsze rankingowe acc, ogólnie dobre acc, ogólnie dobry allrounder (poza sv)
10. Kroly- - stepmania power
Topic Starter
Arkitev
Top 10:
1. DaDarkDragon - najszybciej boostujący gracz w Polsce, jeszcze rok temu nie wiadomo czy znalazłby się w top10. Powoli zbliża się do poziomu Hudonoma na 7k, a na lnach nawet go przebija. Najlepszy LN player w Polsce. Rawskillowo na 4k również stoi na poziomie topki polski. Trzecie miejsce w Mistrzostwach Polski 4k 2018.
2. Hudonom - od lat top1 polskiego rankingu manii, ze znaczną przewagą nad pozostałymi z topki. Najlepszy gracz 7k w Polsce. W stosunku do poprzednich lat poprawił również swoje 4k, które również stoi na topowym poziomie w Polsce. Reprezentant Polski na tegorocznym mwc 4k.
3. SitekX - najbardziej wszechstronny gracz w Polsce, potrafi grać każdy typ map. Zarówno 4k jak i 7k stoi u niego na wysokim poziomie. Drugie najlepsze lny i acc w Polsce. Reprezentant Polski na mwc 7k 2018.
4. _underjoy - bardzo podobnie jak z sitkiem z tym, że wydaje mi się, iż SitekX jest trochę lepszy biorąc pod uwagę wszystkie aspekty. Pierwsze miejsce na Mistrzostwach Polski 4k.
5. Tidek - najlepszy gracz 4k w Polsce. Acc na poziomie światowym. Niestety inne keymody gra dużo słabiej. Potrafi trochę 7k, jednak znacząco gorzej od czwórki wyżej.
6. [-Agonys-] - Mimo, że nie gra tyle co kiedyś to nadal jego poziom zarówno 7k jak i 4k stoi na wysokim poziomie. Drugie miejsce na Mistrzostwach Polski 4k 2018. Topka sv graczy w Polsce.
7. Kroly- - Rawskillowo najlepszy gracz 4k w Polsce. Clear na luminalu oraz beta danie. Jego słabością jest acc na prostych mapach. Niestety jego inne keymody stoją na bardzo niskim poziomie.
8. Miq - top acc w Polsce. Bardzo wszechstronny 4k gracz. Prawie clear na alfa danie. Słabe pozostałe keymody. Uczy się 7k. Aktualnie poziom ok. 1 dana.
9. Lambard - rawskillowo top3 7k graczy w Polsce. Reprezentant Polski na mwc 7k 2018. 4k nie gra w ogóle, więc trudno mi określić jego poziom, ale na pewno jest on dużo słabszy w stosunku do 7k.
10. Hvb3rt - Rawskillowo top2 gracz 4k w Polsce. Prawie clear na beta danie (95.99%). Tak jak u Krolyego jego acc nie wyróżnia się tak bardzo. Uczy się gry 7k i jest na poziomie 1-2 dana.



Honorable Mentions:

11. Hlimak - Rawskillowo topka 4k w Polsce. Cały czas progressuje. Drugie najlepsze vibro w Polsce. Bardzo dobre dense lny. 7k się uczy i gra coraz lepiej. Słabe punkty: acc.
12. NickWilde - wschodząca gwiazda. Duża szansa, że za rok pojawi się w top10. Bardzo wszechstronny 4k graczy. Rawskillowo trochę gorzej. Uczy się 7k i jest obecnie na poziomie top10-top15 Polski.
13. Benzopirene - bardzo dobre 7k. Rawskillowo 7k gorzej niż Lambard, ale lepsze 4k. Reprezentant Polski na mwc 7k 2018.
14. Kamikaze - Bardzo wszechstronny keymodowo gracz. Średni rawskill w stosunku do pozostałych graczy.
15. Triksu - rawskillowo wysoki poziom 4k. Cały czas progresuje. Duża szansa, że za rok znajdzie się w top10.
16. PanzerRaymanPL - cały czas progressuje na 4k i jest wszechstronnym graczem. Możliwe, że za rok znajdzie się w top 10.
paprotkaaaaa
1. Dragon (bo to dragon no kurwa prosze was)
2. Hudy (bo to hudy no kurwa prosze was)
3. Tidek (acc mocno)
4. SitekX (acc troche słabiej)
5. _underjoy (acc i robienie ath szybciej niż ja)
6. Benzopirene (wciąga makaron dupom i lubi o2jama fajny typ)
7. Kamikaze (ostatnia osoba z polski która potrafi coś 7k i kc kami ogólnie sex na sylwka)
8. Arkitev (acc mocno średnio i w sumie nie wiem nie wchodziłem na scores od roku sry arki kc)
9. Nick Wilde (on ma chyba boosty często i pamiętam że wysyłał double helixa to szanuje za 7k i kc nickuś)
10. Hvb3rt (nie znam tego typa ale musiałem kogoś wjebać a wpisanie tu jasiona byłoby zbyt proste ale chyba coś boostujesz co nie?????)


11. jasion
Benzopirene
1. Hudonom
2. DaDarkDragon
3. SitekX
4. Tidek
5. _underjoy
6. Lambard
7. Arkitev
8. Miq
9. Kroly-
10. Kamikaze
Kroly-
Ok, czas na oddanie głosu:
1. DaDarkDragon - Wcześniej jako random, ale ten rok był dla niego owocny. Ten progres, który osiągał w zawrotnym tempie można określić go jako człowieka najbardziej boostującego w Polszy. Jego obecne sukcesy w osu!manii mówią same za siebie: Pierwszy gracz z XII LN tierem, 10Dan w 7k Course (LN). Kto wie, może w następnym roku będzie #1pl w pp i prześcignie Hudonoma.

2. Tidek - Chyba na razie nie trzeba nikomu przedstawiać. Ikona ideału w consistency, człowiek z największym stażem wśród PMC. Od czasu MWC, zaczął podnosić poprzeczkę przy trudniejszych mapach. Jak będzie zachowywał obecny progres, brama do światowej czołówki szeroko otwarta.

3. Hudonom - Od lat zasiada na tronie jako numer 1 w polskim rankingu. Mimo powrotu, był w stanie powrócić na swój bazowy poziom, a nawet można było zobaczyć u niego dalsze postępy Będzie miał jeszcze nieco do nadrobienia, jeśli chce zachować swoje pierwsze miejsce.

4. _underjoy - Cieszę się, że powrócił. All-rounder, jeden z polskich weteranów RG. Wygrał MP4k, powrócił do swojego comfort skilla i bardzo sprogresował na jackach. Od czasu zaczął także grać 9k. Ogółem, jego postęp idzie zgodnie z jego oczekiwaniami.

5. SitekX - Jeden z najlepszych all-rounderów w Polsce. Najbardziej znana ikona boostowania w Polsce. Dzięki Sitkowi, niektórzy gracze mieli motywację. Na razie nie zobaczyłem nic takiego specjalnego, co by bardzo przykuwało uwagę, nie licząc kilku dobrych top-tier scorów. Ale jednak utrzymuje swojego skilla na swoim przyzwoitym poziomie.

6. Lambard - Mainuje 7k, od tego czasu wyprogresował się dzięki grając BMSowych konwertów na wysokim poziomie. Mimo dalekiej drogi do bycia lepszym niż Hudonom, to nie wątpię, że różnica raw-skilla pomiędzy nimi będzie się zmniejszać. Keep progressing, mate!

7. Hvb3rt a.k.a. Kubolex - Zaprawdę powiadam wam: On będzie następcą tronu najszybszych palców, o ile nie wezmę się w garść. Progres był u niego bardzo zauważalny, zwłaszcza na speedowych chartach. Także ma przyzwoity poziom w innych keymodach jak 7k.

8. Hlimak - O hlimaku mowa, u niego można było zauważyć spory progres na LNach, na releasach aż po inwersje. Mógłbym potwierdzić fakt, że jest kolejną osobą posiadającą Tier XII w LNach Arcwina. Jego ogólne predyspozycje również strzeliły w górę chociażby w staminie.

9. Miq - Gracz, który może się zaszczycić najlpeszą średnią Accuracy w Polsce. Wykazał się temperamentem przy graniu consistency. Ostatnie miesiące są na to dowodem, że potrafi osiągnąć naprawdę wiele.

10. Arkitev - Człowiek, którego nikt się nie spodziewa. Jeden z lepszych graczy raw-skill. Mimo progresu, mimo tego zaangażowania się w PMC, nie zauważyłem tam pewnych rzeczy, które mnie przekonały na wyższe pozycje. Miesiąc po miesiącu boostowania, czasami przykuwał moją uwagę jak czasem potrafił zmotywować. O turniejach już nie lada wspomnieć i jego . Ale przyznam, potrafi zaskoczyć świetnymi wynikami :) Obecnie może się zaszczycić lepszym vibro skillem i jego zapałem do gry.


HONORARIUM:
[-Agonys-] - Zaszczycił nas aktywnością na MP4k, zdobył drugie miejsce. Uczestniczył również w ostatnim MWC4k jeden z All-rounderów, którego szanuję. Ciągle utrzymywał skilla w 4k na wysokim poziomie, tak samo można powiedzieć o innych keymodach w których się specjalizuje.

Kamikaze - Jeden powód czemu dałem go na honorarium - zruchał mnie 2 razy, mimo, że to był bardzo wyrównany mecz.

Kruppol a.k.a Duppol - Czasami widzę ten zapał w jego oczach do grania i progressowania. Nic dodać, nic ująć.
Inverted Patchy
1. Hudonom - król 7K i polskiej topki Manii od praktycznie początku tego trybu w PL, i choć Dragon wydaje się mu już dorównywać na 7K ogólnym skillu, a na LNach może go już nawet przebił, jak i jest szansa iż go przebije w pp i przejmie #1 po 5 latach, to Hudy wciąż jest bardziej wszechstronny i poza LNami ma również niesamowite acc na 4K (FC Haelequina DŻEJ EJCZ LII PRZEBITY) i speeda ma też imo kozackiego (S na Eighto Wh1teha i na Trickstarz to też topka) no i choć może w >7K nie ma podjazdu do takiego _uja czy innych, ale ogólnie imo miszcz :D
2. Ciemny Smok 🐉(alias Darki) - najlepszy pochłaniacz noodli w PL i niesamowity progres, być może najlepszy w Kraju Kwitnącej Cebuli- 1. XII LN Tier (w TYDZIEŃ po XI WTF)w PL, pass Stigmy no i również w 7K Hudego na makaronie przebił być może (A na Blue Zenith Jindimensions HT, pierwszy X tier w PL 7K LN, A na Penguinie Cuppp'a) a obecnie nawet ma lepszą topke od #1 Hudonoma ale choć i speeda ma kozackiego, to acc troszkę meh, a to Hudonom ma i choć odstaje Dragonowi w LNach, to minimalnie i imo to jeszcze nie starczy do tytułu mistrza
3. Situś aka Struś Popierd*lacz, SitekIX, SitekX - największy r*chacz PMC jak możemy przeczytać na jego Twitchu, również jeden z największych all-rounderów Polski - z Tidkiem najlepsze LNy po Dragonie,kozackie 7K, #3 zasłużone PL w rankingu również w pi pi, mimo że troszkę słabszy speedowo w 4K od takiego Krola czy Hvb3rta, a w 7K od Hudego i Smoka, to dalej jeden z topowych graczy obu keymodów, a jego acc to miut na moje oczy podczas spectowania xD
4. _underjoy(_uj) - topowy gracz 9K, bardzo mocny w 7K, nieco słabszy rawskillowo w 4K choć acc powala i tutaj, a do tego najlepsze jacki w PL (FC na Chaserze 980K WUT)
5. Tidek - jego acc to prawdopodobnie jeszcze większy miut niż Sitka, czytaj najlepsze acc w 4K bezdyskusyjnie - jego ratio to kosmos xD Nawet na 4-5* potrafi robić cieszące oko SSki z ratio na poziomie rzędu mocnego 998K. Niestety tutaj znaczny spadek w 7K - jego poziom tam to (wynik dla porównania) - S na Manierze Jinjina,idk który Dan( może 2/ blisko 3?)
6. Kroly- - przez lata cesarz polskiego 4K w kwestii speeda,dzisiaj być może już przebijany przez KuboleXa (alias Hvb3rt) ale dalej masa kozak passów, clear Luminala i Bety no to jest coś :D( nawet Hvb3rt nie ma Bety kappa) w 7K jednak na poziomie Tidka, a może troszkę niższym, a więc na pewno nie na poziomie topki Rzeczpospolitej, no i acc to już nie taki miut jak u Situsia czy Tidka, ale dalej nie jest ono takie tragiczne no i jego potężny skill w 4K jednak daje mu imo #6
7. Hvb3rt (dawniej KuboleX) - też niesamowity progres w 4K i zagraża dziś pozycji Krola- w tym keymodzie - top 10 anime deaths na Becie(95.99) Future Dominators 1.2 94% Quadraphinix 1.4 93%, również być może 2 najlepsze jacki po _uju, jednak acc gorsze od Krola no i jeszcze jednak troszkę niżej...Ale za rok może być wyżej, mam mocne przeczucie co do tego
8. Agonys - bardzo dobre 7K jak i 4K. Mistrz Sv e K(sory że tak krótko o Tobie,nie przeglądałem jakoś Twoich topek :c)
9. Lambard - Niestety choć w 7K dla mnie choć kozak dużo większy niż #5,6 7 i 8, to acc jego nigdzie nie powala raczej, no a w 4K nawet ja potrafię przebić niektóre jego scory, więc jeszcze #9( wiem 7K liczy się bardziej, no ale uznałem że 4K jednak trochę też a tu jest nisko i dlatego #9)- w 7K pewnie by był ciut wyżej
10. Arkitev(Arki) aka polski Arpia, człowiek vibro - szkoda bo rok temu pewnie by był wyżej :( Straszny regres od czasu zaliczenia Alphy, i teraz choć oczywiście dalej nie mam podjazdu do jego scorów(tak myślę), to nie jest to to samo co parę miesięcy temu, no i 7K tez przeciętne (chyba coś jak u Tidka) ale wspomniane na początku vibro(pass Mario Painta DT bez PAUZ) i również acc prawie dorównujące np Tidkowi jeszcze bez problemu plasują go w Top 10.
PS Dziękuję za honourable'a senpai <3

Extra :
Miq - serio się długo zastanawiałem, choć też kozak acc, speed i trochę taki też all-rounder, to w sumie też złapał imo regres w 4K i trochę rzadziej gra, jednak zaczął cisnąć BMSy no i nawet progresuje c; Jednak dalej to jest chyba poziom trochę taki 1/2 dana :c (jeszcze c:)
Hlimak - też jedne z najlepszych vibro w Cebulandii, 94% na Beta Danie ale 7K trochę przeciętnie, niskie acc i mimo wysokiego progresu uznałem że mu trochę brakuje i to mimo kozak LNów(X tier)
Nick Wilde - mini Tidek xD Jego ratio na łatwiejszych mapach nieraz szokowało mnie przy jego ranku :D W 7K zbliża się już nawet do topki PL (S na Reminscing np czy tam już nawet 97%) no i w 4K tez się zbliża chociaż i tu i tu nie jest w topce to nie odstaje no i może za rok... ;)
Ale się rozpisałem xD Jak jakieś głupie błędy będą to przepraszam, w końcu rozpisałem się trochę nie? :c
Justin14p
12. Kamikaze
Najdłużej ze wszystkich utrzymał się w top 10 Polski (~5 lat). Jego dużym atutem jest umiejętność grania wszystkich keymode'ów. Nie stanowią dla niego większego problemu różne dziwne BMSowe patterny w 7+1k, czy bardzo szybkie minijacki w 4k.
Jedyne co musi nieco poprawić to acc i speed w 4k.

11. Triksu
Bardzo szybko progressujący gracz 4k. Jeszcze rok temu pod koniec jesieni się dopiero uczył grać, a teraz siedzi na 18. miejscu w polskim rankingu. Teraz miażdży topowych graczy swoją staminą i speedem. Warto dodać, że nie ma większych problemów z utrzymaniem accuracy na trudniejszych dla niego chartach.
Jednakże to jeszcze nie jest pora dla niego, musi trochę potrenować, zanim całkowicie wybije się w topkę polskich graczy.
Może w końcu się za ten czas przeniesie z membranówki na mechanika :)

10. Arkitev
Stabilnie progressujący gracz 4k, który czasem lubi postraszyć swoich rywali swoim wysokim ratio. Najszybsze vibro w mieście całej Polsce. Ostatnio trochę zwolnił z progressowaniem, ale boosty go wciąż nie omijają.

9. Miq
Jacki, acc i 4k. To pierwsze, co mi przychodzi do głowy, gdy słyszę ten nick. Najwyższe overall acc na pierwszej stronie rankingu Polski ;)
Liczę na to, że za rok będziesz miał wyrównany skill z 7k ze skillem w 4k.

8. Lambard
Gracz 88k. Nie potrafi grać 4k bez bez użycia serdecznych palców i kciuka. Bez większych problemów hardclearuje charty na poziomie ★16. Ma tendencje do masochistycznego jedzenia spaghetti. wjencej linkuf

7. Hlimak
Raw skill (a zwłaszcza stamina) w 4k na bardzo wysokim poziomie. LNy? Clearnął Imperium, więc żadna zupka chińska mu niestraszna :)

6. Kroly-
Najlepszy gracz Etterny w Polsce. Jumpstreamy i handstreamy je codziennie na śniadanie, popijając herbatą z chordjackówek. Gdyby tylko trochę popracował nad acc, to by było idealnie.

5. Tidek
Bóg accuracy, najlepszy gracz 4k w Polsce i smciota.
Podczas, gdy ty płaczesz nad tym, że ci się nie udało Snąć mapy, on klnie na przypadkową dwusetkę, która psuje mu widok ratio, które wynosi 1:99999999999999...
O wiele gorzej gra w 7k (przestał żeby się inni nie śmiali że gra 7k na upscrollu)

4. _underjoy
All-rounder, zwyciężca Mistrzostwa Polski w 4k Za czasów epoki kamienia łupanego grał w stepmanię w rozdzielczości 640x480 podczas nagrywania sprindexem, dlatego jest tak dobry w jackówkach.

3. SitekX
Także all-rounder. Ostatnio trochę gorzej sobie radzi, niż kiedyś, ale wciąż dumnie siedzi w topce 3 graczy w Polsce, czekając, aż ktoś odważy się go przebić.
Znowu.

2. DaDarkDragon
Krótka prezentacja, którą otrzymałem od Justina z przyszłości

1. Hudonom
Polski Król 7k nieprzerwanie od 966r zesłany przez kosmitów. Kilka razy wyrzucili go z restauracji za bawieniem się ryżem. Jako jedyny ma 10kpp w Polsce. Napisali o nim kilka książek, tylko żadna z nich nie została przetłumaczona z języka ET i z tego powodu wszystkie zostały przepadły, prócz kilka ocalałych fragmentów, jednakże nikt do tego czasu nie zdołał rozszyfrować żadnego słowa, a sam Hudonom nie chce zdradzić nam sekretu. Wciąż niepewnie zagląda z góry na DaDarkDragona, który prawdopodobnie jest jego dalszą rodziną, ponieważ sam DaDarkDragon unikał rozmów na temat tych książek.
tl;dr


Może jeszcze coś zmienię/poprawię
Ayydar
Praise for smciota
DaDarkDragon
pomyśle ale to chyba będzie to
1.Hudonom - hudy jak to hudy znów na szczycie (wszyscy mamy nadzieje że juz niedługo xd) bóg polskiego 7k oraz bmsów. Jeden z lepszych graczy 4k który reprezentować nas na mwc4k 2k18, wraz z czasem poprawił się na tym key modzie i doszedł do dawnej wprawy w 7k. Jak dla mnie zasłużone #1 miejsce

2.SitekX - gracz który może ci zagrać wszystko od speedówek do lnów po niesamowite acc na znanych mapach. Ja to widze tak, reaktywacja 7k i szmacimy na mwc7k. Świetny gracz porównując skilla jak i gre turniejową, wielki fan schabowych

3.Tidek - nowa klawa = acc level god, w sumie dalsze postepy w acc Tidka mnie nie dziwią xD. Jebany coraz częściej wbija sie do światowych topek na popularnych mapach dla accfagow. Nie wspominając już o mapach sv, a niby taki z niego smciota. Reprezentat polszy w mwc4k 2k18 i wielki fan bimbałów

4._underjoy - za starych czasów smciota, teraz buk jacków oraz acc które zahacza o Tidkowe. Jeden z lepszych graczy na 4k który pokazał klase na mp4k2 zajmując pierwsze miejsce. Rozpierdalacz bmsów który nadal boostuje, jedno z lepszych 7k w pl

5.[-Agonys-] - Ta sama historia co u Tidka, niesamowity skill na mapach sv oraz acc choć tu już minimalnie gorzej od np. takiego Sitka. Moim zdaniem niezły gracz 7k, dawniej jeden z lepszych. Drugie mikejsce na mp4k2, jak dla mnie zasłużone

6.Arkitev - acc mocno, chce zeszmacić Tidka. Ruszał 7k i widziałem wyraźne postępy jak na początki :D odpadł w mp4k2 dość wcześnie przez petitka #unlucky jak dla mnie to było luzem top 3. Tak samo z softem, niezła gra turniejowa choć wiekszosć sv nie podchodzi xd

7.Hvb3rt - dawniej Kubolex który prawie wyruchał mnie na mp4k2 w kwalifikacjach XD demon szybkości doganiającym już krola w speedzie na 4k. Jebany jak chce to umie mieć niezłe acc na prostych mapach oraz lnówkach ze średią ilością releasów. Próbuje także swoich sił w 7k

8.Miq - napierdalacz acc który prawie zrobił alphe, rozwalił mnie na soft3, po eliminacjach trafiliśmy na siebie i mnie rozjechał heh x3 dobre acc i speed, lny i sv troche gorzej. Także ruszał 7k (i mysle że wróci do tego za niedługo)

9.Kroly - Nasz demon szybkości, stepciota pełną gębą. Najszybszy w pl i jedyny z Betą na swoim koncie, szmaci full lnówki jak chce, lecz z releasami troche gorzej. Musiałby troche poćwiczyć w acc, 7k ledwo liźnięte bo pewnie skupiał sie bardziej na 4k

10.Lambard - dwa słowa SZMACI LNY tyle styknie do opisu tego gościa XD o2jamowe mapy wciąga a popija bmsami. Solidne 7k jak sie patrzy, jedynie acc bardzo kuleje ale to jeszcze do wyćwiczenia i będzie zapieprzał po topki :>

11.Hlimak - speeeeeeeeeeeeeed, dobre lny, sv jak i stamina. Skupiałbym się bardziej na acc i releasach na lnówkach, ruszał także 7k ale nie za mocno

12.Benzopirene - no cóż lnki i lnki ouo, jeden z lepszych na makaronie w tym kraju >w> choć acc i speed potrzebne bardzo nie wiem czy jeszcze rusza 4k lecz bmski także były grane

???

Nick Wilde - szybko rozwijający się gracz, głownie na 4k. Mowa o lnach oraz sv a nawet czasami Tidkowym acc, znaczny progress na 7k.Niech trzyma tak dalej a zobaczymy go niedługo w top10 :3

Triksu - słyszałem o nim dużo dobrego, kolejny popierdalacz z niezłym acc. Kolejny kandydat do bycia najszybszym w pl szybki progress i niezłe wyniki, tak trzymaj!

Kamikaze - no i jest on owo tym razem poza top10 :<. Po wynikach niezły w svkach i acc, gorzej ze speedem na 4k jak i 7kzaczął grać lnki na 4k i sądze że leci w dobrym kierunku bo nieźle mu już idą

PanzerRaymanPL - według mnie bardzo wszechstronny gracz który może trochę namieszać, gra sv ma speeda i nawet acc więc jeszcze troche czasu i mam nadzieje że wbije do tej topki
PoweR_LendzeR
1.Arkitev (bo to maniak)
2.Sitekx (za gulagi)
3.Jasion (buk gry)
4.Hudonom (4 zeby nie bylo tak łatwo)
5._underjoy (bo to kozak w uj)
6.DDD (szanuje za ln)
7.Hubert (czy jak sie tam go pisze, nie wiem kim jest ale wtf)
8.Miq (dobry przeciwnik)
9.kroly (stresuje sie za bardzo, szanuje kosmitow z hd)
10.Tidek (kocham Cię za sv)

11. Niedługo wrócę do porządnego grania
SitekX
Dobra w końcu pora żebym ja zagłosował hehe

10. Hvbert - Szybki postęp (ale nie tylko to jest u niego szybkie ;) ), rawskill praktycznie na poziomie Krola. Obecnie prawdopobnie drugi najlepszy ryżowy gracz na 4K w Polsce ale tylko na tych trudniejszych mapach, gdzie BPM przekracza bariere 200. Zdecydowanie zasłużone miejsce na tej liście i jeśli utrzyma takie tempo progressu, to bez problemu widze go wkrótce jako najlepszego gracza 4K w Polszy. Niestety tylko 10 miejsce z uwagi na to, że odstaje od reszty na LNach oraz SVkach, no i gra tylko 4K.
9. Hlimak - taki ukryty wyjadacz 4K, ma zadatki na naprawde dobrego allroundera jednak brakuje mi najważniejszego - accuracy. Gorszy od Hvberta na ryżu, jednak dałem go wyżej ze względu na jego umiejętności grania LNów oraz SV. Kto wie, jeśli w końcu postanowi coś poćwiczyć acc to zobaczymy go za rok w top3? Niestety jego słaba gra turniejowa sprowadziła go na to dziewiąte miejsce.
8. Arkitev - w ostatnim czasie znany jak "polski arpia", bardzo dobry gracz turniejowy i pomimo małego regresu w ostatnim czasie świetnie sobie radzi. Bardzo dobre accuracy, jego umiejętności na ryżu również są ponadprzeciętne i jedyne czego brakuje do perfekcji to LNów i SV (chociaż udowodnił, że na poszczególnych mapach i w tych sferach daje popalić). Mam nadzieje, że zobacze go znowu jak wychodzi z grup na SOFCie ;)
7. [-Agonys-] - dosyć niespodziewanie pojawił się na MP4K2 i nieźle tam zawojował ;) . Ten turniej pokazał wszystkim, że wojek to ponadprzeciętny allrounder. Ten człowiek potrafi ugrać wszystko, i to nie tylko na 4K. Jego 7K również stoi na wysokim poziomie wśród polskich graczy. Wśród SV myśle, że należy do top3 w naszym kraju. Co ciekawe pokazał się z dobrej strony również jako gracz turniejowy. Tylko siódme miejsce, bo tak naprawde tylko w okresie MP4K2 widziałem jego aktywność i nie mogę więcej o nim powiedzieć.
6. Lambard - w końcu ktoś, czyje 4K jest naprawde chujowe a mimo to znajduje sie w tej topce. Prawdopodobnie trzeci najlepszy gracz 7K wśród nas, bardzo dobrze sobie radzi na LNach jak i BMSach. Ostatnio dał mi pokaz umiejętności na multi to sie troche przeraziłem, nie wiedziałem że aż tak się wyskillował na tym Lunatic Rave 2. Szkoda tylko, że jego acc pozostawia wiele do życzenia.
5. _underjoy - tak szczerze to podobna historia jak z Agonysem. Potrafi grać praktycznie wszystko i wszędzie ma podobny poziom oprócz jacków. Na jackach praktycznie nikt nie jest go w stanie przebić. Bardzo dobry poziom na 7K jak i 4K. Obecnie trenuja tam 9K, dlatego życzę powodzenia ;) . No i też został zwycięzcą MP4K2.
4. Kroly- - w ostatnim czasie dość mało aktywny, ale nadal groźny z niego golem. Zaliczoną ma na swoim koncie Bete, posiada również stamine Hulka oraz niesamowity speed. Jego accuracy nawet sie poprawiło, chociaż nadal nie jest na aż tak wysokim poziomie. Zastanawia mnie gdzie by teraz sie znajdował, gdyby był bardziej aktywny w grze. Zdecydowanie jest to obecnie najlepszy rywal dla Hvberta, nie mogę się doczekać kiedy obaj wejdą na ring i zaczną obrzucać siebie mocnymi wynikami na 250BPM jsach/hsach i innych staminach ;)
3. Tidek - niby tylko trzecie miejsce, ale w końcu to ranking wszystkich keymodów a nie tylko 4K. Obecnie jego jedyną słabością są prawdopodobnie LNy (a i tak wielu z nas może mieć problem w przebijaniu go na nich). Najlepsze SV w Polsce, najlepsze accuracy w Polsce, trzyma wysoki poziom na speedzie, jego stamina również nie jest zła (za to jego consistency już troche bardziej, chociaż i tutaj ostatnio sie poprawił z tego co zauważyłem). Razem ze mną najlepszy turniejowy gracz wśród nas. Genialny strateg jeśli chodzi o ustalaniu picków i banów w meczach drużynowych jak i solowych. Najlepsze jest to, że jego accuracy nadal sie poprawia. Czyżby tworzył się nam polski Or1g1n albo inteliser?
2. Hudonom - w końcu nadszedł ten czas Hudy, kiedy faktycznie trzeba Cie postawić w innej pozycji niż namber łan. Dość mało aktywny w tym roku, jednak nadal trzyma swój chory poziom na 7K. 4K również na wysokim poziomie, głównie na speedzie/staminie/consistency. Troszke odstaje na LNach na wszystkich keymodach jak zwykle, ale nadal to poziom do którego praktycznie nikt nie ma podejścia.
1. DaDarkDragon - jeszcze na początku roku nie powiedziałbym, że będziesz w tym miejscu. Od wakacji wszystko zaczęło się zmieniać w sumie. Drugi najlepszy gracz 7K w Polsce tuż zaraz za Hudym. Na 4K ma serio pojebany poziom LNów (swoją drogą na 7K tez przebija Hudego pod tym względem). Małe braki w accuracy, ale to nie zmienia faktu że jego wyniki to marzenie każdego polskiego gracza. Ciężko było mi zdetronizować Hudego tak szczerze, ale w końcu komuś się to udało. Chcę jednak podkreślić, że całkowicie Hudego jeszcze nie przebiłeś. Twój chory progress Cie tutaj zaprowadził i wierzę, że w 2019 bez problemu będziesz tym naszym top1 graczem (to brzmi troche jakbym chciał żeby Hudy dostał jak najmocniej po mordzie hehe).
Janko
1. Hudonom
2. DaDarkDragon
3. SitekX
4. Tidek
5. _underjoy
6. Kroly
7. Lambard
8. Arkitev
9. Hvb3rt
10. Miq
Hasio
1. DaDarkDragon
2. Hudonom
3. SitekX
4. Tidek
5. Arkitiev
6. _underjoy
7. Hlimak
8. Kroly-
9. PanzerRaymanPL
10. Triksu
show more
Please sign in to reply.

New reply