forum

Problem z instalacją OSU!

posted
Total Posts
7
Topic Starter
[ Minge ]
Witam Was! :D

Dwa dni temu chciałem sobie poklikać w OSU już na starcie zauważyłem że nie mogę się połączyć z kontem i tak było przez całą dobę więc pomyślałem że przeinstaluje OSU noo i tutaj zaczyna się mój problem.
Przy instalacji dostaje komunikat "An error occurred! Please check your internet connection." No tyle że ja mam połączenie z internetem..

Restart komputera nie pomógł
Restart modemu nie pomógł
Ponowne pobranie instalatora nie pomogło
nic więcej mi do głowy nie przyszło oprócz tego żeby napisać coś tutaj. Pomocy :(
DeJzer
Spróbuj pobrać stary instalator osu lub uruchom w innym trybie zgodności.
Topic Starter
[ Minge ]
Przy próbie instalacji starym instalatorem wyskakuję mi to http://imgie.pl/image/OzZYE ;/
Natomiast przy próbie z innym trybem zgodności wciąż to samo..
DeJzer
Masz jakieś logi? jeśli tak to podeślij mi tu je
Topic Starter
[ Minge ]
Jakaś podpowiedź jak je zrobić/sprawdzić?
Peter
Upewnij się, że twoja zapora nie blokuje osu:

Jeżeli używasz win 10 to wpisz w polu wyszukaj "Zapora Windows defender z zabezpieczeniami zaawansowanymi"


jeżeli przy osu znajduje się ikona ✖ zamiast ✓ to musisz to kliknąć w to a potem niżej w akcja "zezwalaj na połączenie"



Druga rzecz to plik hosts w twoim systemie znajduje on się w "c:\Windows\System32\Drivers\etc\"

Otwórz plik "hosts" w notatniku jeżeli gdzieś na dole znajduje się "0.0.0.0 osu.ppy.sh" lub coś podobnego musisz np za pomocą programu "Notepad ++" edytować plik kasując te wyrażenie i zapisać go używając dyskietki na górze, a potem uruchomić komputer ponownie.

Trzecia rzecz to twój antywirus sprawdź zasady zapory i czy nie ma tam zablokowanego osu!

Jak masz jakieś pytania pisz możesz również podać jakiego antywirusa używasz
kolagen
siema mam ten sam problem co kolega u gory. tylko problem z tym ze w zaporze windows defender nie ma nawet czegos takiego jak osu.. patrzylem takze w tym pliku system 32 i tez nic nie znalazlem, w antywirusie tez nic takiego nie ma (avg)
Please sign in to reply.

New reply