forum

pewna myśl o skillu

posted
Total Posts
2
Topic Starter
RevvealleNN
cześć,

rozmyślałem nad pewną myślą, która dotyczy mojego skilla w "osu!"
Mam 29 i 1/2 lvla, mam ponad 200pp
Problem tkwi w tym, że sądzę, że stać mnie na więcej tylko, że z problemem robie beatmapy, które mają minimum 3 gwiazdki (przejść przejdę, ale na ~75%). Po przejściu danej mapy z 3 gwiazdkami "acc" spada mi o kilka setnych. Są jakieś mapy specjalnie poświęcone treningom do "osu!"
Jak takie są to poproszę o link w komentarzu.

pozdrawiam

edit1: jako inż jest to mój pierwszy post za wszelkie błędy przepraszam :P
maikuroPoni

RevvealleNN wrote:

Mam 29 i 1/2 lvla, mam ponad 200pp

Nie patrz na level w tej grze, nikt tego nie robi i jest on totalnie bezużyteczny.

RevvealleNN wrote:

Problem tkwi w tym, że sądzę, że stać mnie na więcej tylko, że...

Każdego stać na więcej, jest to ludzka natura do postępu, i każdy ma jakieś "ale" przez które nie jest lepszy. Polecam jedynie poskromić swoje ego i nie myśleć że jesteś lepszy niż rzeczywiście jesteś.

RevvealleNN wrote:

Po przejściu danej mapy z 3 gwiazdkami "acc" spada mi o kilka setnych

Afaik acc to jest średnia twojego acc z top 100 pp scorów, więc nie polecam się na to patrzeć. Myśl przyszłościowo. Prędzej czy później i tak wyprzesz wszystkie swoje scory z top 100. Nie mówię żebyś się nie skupiał na acc, po prostu nie zwracaj większej uwagi na te statystyki.
Generalnie na tym poziomie powinieneś grać jedynie piosenki/mapy które Ci się podobają, żeby się przyzwyczaić do gry. Chociaż nie polecam grać map których nie potrafisz grać (np 7* z relax) i map które są dla Ciebie za łatwe.

RevvealleNN wrote:

Są jakieś mapy specjalnie poświęcone treningom do "osu!"

Tak, są. Możesz je znaleźć wpisując stream practice, jump practice itd. w wyszukiwarce map (te mapy są nierankingowe, więc nie znajdziesz ich w zakładce z rankingowymi). Ale imo niczym się za bardzo nie różnią od np rankingowej mapy z dużą ilością streamów (jedynie czym się różnią to tym, że są zmapowane jak gówno pod pretekstem bycia do treningu).
Please sign in to reply.

New reply