forum

Mapelés

posted
Total Posts
8

Legyenek mapeléggsel kapcsolatos tutorialok?

Igen
19
86.36%
Ne
3
13.64%
Total votes: 22
Topic Starter
Mystyk
Szeretnétek tutorialokat mapeléshez? Videó formában vagy csak szimplán szöveg képekkel? Esetleg egy téma, amit kérdéseknek (és válaszoknak) szánunk? Esetleg a Ranking Criteria lefordítására szükség lenne? Kérlek fejtsétek ki hozzászólás formájában.
Kazuya
Szöveges leírást képekkel! Rankolási szöveg is jöhet fordításra, hiszen az az egyik legfontosabb! Kérdés/válasz topik is ugyan úgy jól jöhet (csak kérdés, ki találja meg?)
Krushny
+1
Örülnék pár tutorialnak. Bőven elég a szöveg+kép verzió, mert azzal kevesebb munka van, mint egy videóval. (de ez a készítőn múlik)
A fórum topic is jó ötlet, bár szerintem egyszerűbb és gyorsabb ingame a chaten/privát üzenetben megoldani/válaszolni az egyszerűbb kérdéseket/problémákat.
Topic Starter
Mystyk

AW-sama wrote:

Szöveges leírást képekkel! Rankolási szöveg is jöhet fordításra, hiszen az az egyik legfontosabb! Kérdés/válasz topik is ugyan úgy jól jöhet (csak kérdés, ki találja meg?)
hát ez jó kérdés, de aki a fórumot ismeri, az a threadet is megtalálná, de jó felvetés

Krushny wrote:

+1
Örülnék pár tutorialnak. Bőven elég a szöveg+kép verzió, mert azzal kevesebb munka van, mint egy videóval. (de ez a készítőn múlik)
A fórum topic is jó ötlet, bár szerintem egyszerűbb és gyorsabb ingame a chaten/privát üzenetben megoldani/válaszolni az egyszerűbb kérdéseket/problémákat.
hát igen, egyszerűbb chaten megoldani, de nem mindig van fent olyan, aki tud segíteni :P bár a #modhelpet is használhatjátok meg van sok segítség is a fórumon stb.
Kuroi Mato
Én szerintem felesleges bár ez csak az én véleményem :)
Norbi
A ranking criteria fordításában benne vagyok. Segítséget tőlem is lehet kérni (mégha nem is vagyok standard mapper, de az alapokat tudom). Mapelés tutorialban tudok segíteni, ha kép + szöveges lenne. Valszeg Kurokami is segítene. Leave taiko to me. :3
Topic Starter
Mystyk
ez nagyszerű :D először össze kéne gyűjteni, hogy kinek miben lenne elsődlegesen szüksége, és aszerint írni a tutorialokat, vagy mit hogyan, bár ennek majd lehet csinálok külön témát, és ott mindent egybe összegyűjtünk, mit gondoltok?
Topic Starter
Mystyk
Elkészült a Ranking Criteria fordítása!
https://osu.ppy.sh/wiki/HU:Ranking_Criteria

Köszönet mindenkinek, aki segített! --> Lord Charles, Krushny, Kurokami, bocs ha kifelejtettem valakit >.<
Please sign in to reply.

New reply