forum

.

posted
Total Posts
72
Topic Starter
Butterfly
.
Aeidxst
Muhabbetlik biri yok.
Clawsmash
senin gibi bebeler dolduğu için kaliteli muhabbetlerimiz bok oluyor.
period.
Topic Starter
Butterfly
.
Clawsmash
Et, yalan mı?
Herkesde milleti demoralize ettiğiniz tonla screenshot var.
Bu ortamda pek sevilmiyorsunuz bir grup, kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama siz artık saygı sınırını da aştınız.
UnderminE
Açikçasi Anil doğru söylüyo, yani siz işin "rekabet" boyutunu iyice aştiniz osuda. Ben en iyiyim dimi? sorusuna evet dedirtmek için göt yirtiyosunuz resmen.

Birbirinize hava atarak bi yere gelemezsiniz, ha dersin ki "off şu mapi sonunda geçtim" biz de vayy deriz; ama gelip de "ben bunlari geçtim sen naptin, oo o da bi şey mi ben bunu S'ledim bak ben senden iyiyim" diye CİDDİ CİDDİ laf yapiyosaniz cidden acinacak haldesinizdir. Kaldi ki sizin yüzünüzden osu'dan uzaklaşan nice oyuncu var. Benim artik #turkish'i bile açasim gelmiyor o tarz muhabbetler görürüm diye, kaldi ki o chat kanalini açtirmak için ne kadar da emek vermiştim/vermiştik. Saçmalamayin kisacasi.
Shadowa_old
butterfly kimse seni sevmiyo ;_;
UnderminE
Sen sanki çok farklisin da amk :D
MadViolinist

Butterfly wrote:

Saol Clawsmash report edilmeyi cok seviyorsun heralde D:
:(
Shadowa_old
dilek abla ben senin söylediğinin aksine hergün location dan yeni türk oyuncular bulup oyuna alıştırmaya, oyunu sevdirmeye çalışıyorum. Başardığımı düşündüğüm kişiler de var.

please dont yaklaşmak with ön yargı ;_;

ne de olsa bende oyuna öyle alıştım sinan abi sağolsun.
UnderminE
Ama yine de "en iyi benim dimi" kafasindan vazgeçmiyosun, ondan bahsediyorum.
Shadowa_old
geçmem tabiki ben en iyi olabilmek için ne kadar uğraştım sen biliyomusun?

şimdi oralara giremicem ama ben belkide osuyu dünyadaki hiç kimsenin sevmediği kadar çok seviom buralara gelmek için çok çaba harcadım, şimdide ''en iyi benim dimi'' kafalarımdan vazgeçmem, geçemem.

Verdiğimiz rahatsızlıklardan dolayı özür dileriz. Shadowa™ All right's reserved.

askjashasg :D

artık şimdi sinan abi şöle yazmalı:

Pure Force wrote:

aferin, ustanın yolundan git!
:D :D :D
Clawsmash
dilek canımsın

ne yazık ki bahsettiğimiz konuyu anlayabilmeleri için az daha büyümeleri lazım, ben de artık turkish'i açmıyorum.
UnderminE
Ulan ne güldüm şu yoruma ya sjdfsdjfs
Pure Force

Pure Force wrote:

aferin, ustanın yolundan git!
^This.

Ama cidden ben birinciliğe yükseldiğimde hava atıyordumda, kuru sıkıydı en azından o.ô
Öyle eğlencesine birşeydi, kimseyi küçük gördüğüm yada dalga geçtiğim olmadı.. (Sanırım)
Shadowa_old
ya bende aslında kimseyi küçük görmedim hemde hiç kimseyi ama siz öyle anlamış olabilirsiniz...

yani öyle bi ortam oluşmasını istemem şahsen :/
Clawsmash

Shadowa wrote:

ya bende aslında kimseyi küçük görmedim hemde hiç kimseyi ama siz öyle anlamış olabilirsiniz...

yani öyle bi ortam oluşmasını istemem şahsen :/
şimdi

hem sana hem ayberke lafım.

tutup da daha yeni online olan birine "ben bunu s'ledim baqq xDDéé" falan diye gelirseniz, o insanın oyun zevkinin içine sıçarsınız, o insanı demoralize edersiniz. bu hareketinizi eleştirdiğimiz zamansa kötü biz oluyoruz. e etrafta sürekli "trnin birincisi benim alayınızın amına koyarım" triplerinde gezersen, ben de sana kıçımın birincisi derim.

ne geçiyo eline birinci olunca? millet gelip HALA bize soruyor ne yapalım nasıl oynayalım ne bok yiyelim bu ne o ne diye. + hadi tr birincisisin, git biraz diğer forumlarda da takıl da ülkeni tanıt, ama yok, en birinci sensin onlar gelsin di mi?

hala unutmuyorum özellikle ayberk "sen bilmemneyi fc'leyemezsin" diye gelmişti, hala duyuyorum bu hareketi başkalarına yapıyor. e amınıza koyim o zaman oynamayalım biz bu oyunu güneş?

yani oramın içine sıçtınız ebesini siktiniz kimsenin #turkish'i açacak mecali kalmamış hala daha "kimseyi küçük görmüyorum" diyorsun.

yemiyoruz bitanem.
Shadowa_old
lan göt bilip bilmeden konuşma ben yeni başlayan bütün oyuncularla konuşmaya çalışıyorum ama benim ''kendilerinin fark etmesi dışında'' 1.olduğumu bilen yok bilakis bana öğretsene falan die geliyorum neler bildiğine bakmak için yardımcı olurum die ayrıca sizlerin aksine kimseye 1.yim havaları yapmıyorum, sana gıcığım die yapıyorum bunu da bil

fakat ayberk anıl sen ile ilgili hakkaten haklı bende bu konuda seni eleştiriyorum

anıl bunuda sana attack olarak yapmıyorum beni eleştirdiğin için sağol, bu laflarıma karşı diyeceğin bişi vardıır mutlaka ve neyse söle onun ne olduğunu.
kısacası eleştirilmeye açığız, memnunuz
Clawsmash

Shadowa wrote:

lan göt

şu kısım gayet fazlasıyla yetiyor.

şimdi yukarıdaki "küçük görmüyorum" ve "ben de böyle bir ortam oluşmasını istemem" laflarıyla şu yuarıdaki nasıl çelişiyor, ona bakalım.
Shadowa_old
dediğim üzere ben kendimin götü kalkmış gibi gözükmesini istemem lafı geçerlidir, yazdığım birşeylede çelişmez

ve o ''lan göt'' konusunda, haklısın ama sinirimi bozuyosun ondan yazdım sorry
show more
Please sign in to reply.

New reply