forum

HIZLI Z X BASAMIYOM

posted
Total Posts
7
Topic Starter
Thaism
sa beyler bayanlar ben nasıl x ve z ye hızlı basarım şu universal offset ayar şeysini yapıyorum hep -70 ila +60 arası çıkıyor bu ayarı yapan peppy adlı abi "until the difference gets really small (±4ms)." böyle demiş ama bende hep -70 ila +60 arası ya da başka bi ayar varsa biliyosanız bi bana el atın tşkler<3
Plox
zor mapler oynamaya çalış
HakoFixed
Daha yeni oyuncu olduğun için gayet normal. Offset ile oynamanı şu an önermem fakat sana ufak bir kaç taktik vereyim. Şu seviyede seri basmaya çalışmaktan çok bastığını hissederek basmak ve isabet çok daha önemli. zxzxzxzx yaparken parmaklarını kaldırarak, biraz daha tuşlara basarak yap. Böylece her daire için basma hissini hissedeceğin için başlangıç için iyi olacaktır. İlerisi için ise çok daha fazla pratik yapmaktan başka çaren yok
Topic Starter
Thaism

Plox wrote:

zor mapler oynamaya çalış
zor mapler oynuyorum sadece x zye hızlı basmaya çalışmam lazım mouse da sıkıntı yok tşkler
Topic Starter
Thaism

HakoFixed wrote:

Daha yeni oyuncu olduğun için gayet normal. Offset ile oynamanı şu an önermem fakat sana ufak bir kaç taktik vereyim. Şu seviyede seri basmaya çalışmaktan çok bastığını hissederek basmak ve isabet çok daha önemli. zxzxzxzx yaparken parmaklarını kaldırarak, biraz daha tuşlara basarak yap. Böylece her daire için basma hissini hissedeceğin için başlangıç için iyi olacaktır. İlerisi için ise çok daha fazla pratik yapmaktan başka çaren yok
onu videoda görmüştümde denememiştim ama şimdi denicem tşkler
Topic Starter
Thaism
olm ibret alın mq
Shirogumi
Ibret aldım

:Dd
Please sign in to reply.

New reply