forum

Milyen animét nézel?

posted
Total Posts
8
Topic Starter
Nyartin
^ o w o
Lexion
Most nézem a Steins;Gate-et még csak a felénél tartok de már is az egyik kedvencem (talán azért mert eddig kb 5 animét néztem meg életemben) O W O
Spkz
Elkezdtem ismételten újranézni a Higurashi no Naku Koro ni-t (immáron hetedszer), de jelenleg szünetel a projekt egy bizonyos valaki miatt :eyes:
Sparhelt
Én most a Fate/Stay Night (Unlimited Blade Works)-el küszködöm. Úgy Áprilisban néztem meg a Fate/Zero-t, aztán egyből a sima (régi) Fate/Stay Night-ot. Hogy őszinte legyek engem nagyon megfogott a stílusa úgymond rajzolatba, talán eddigi legeslegszebb anime amit láttam. Steins;Gate-n én is gondolkozom mostanság, mert az is megtetszett látványra, történetre meg meglátjuk. :)
nagymama

Lexion wrote:

Most nézem a Steins;Gate-et még csak a felénél tartok de már is az egyik kedvencem (talán azért mert eddig kb 5 animét néztem meg életemben) O W O

Ajánlom hogy nézd meg az ovákat és utána a kövi évadot, ami éppen fut.
Szerencsédre most szeptemberben jön ki az utolsó pár rész, így majd azt is tudod bingewatcholni. :3
(Nem úgy mint én aki tavasz vége óta a szerdákért könyörög/ elviseli hogy egyéb okok miatt 2 hét múlva jön a kövi rész egy elég nagy cliffhanger után ;w;)
verto

Lexion wrote:

Most nézem a Steins;Gate-et még csak a felénél tartok de már is az egyik kedvencem (talán azért mert eddig kb 5 animét néztem meg életemben) O W O
Az anime az csak egy nagyon hosszú és drága reklám a VN-hez. Full experience-hez a VN-t is játsszd majd le.
Kyodin
Tegnap kezdem el a Grand Blue-t, már most a 8-ik résznél tartok, sajnos ahogy elnézem megállt a fordítás, pedig a szezonban egyik legjobb jelenleg. :/
skillhun55
Most befejeztem a Blend S et és a Chuunibyou demo Koi ga Shitai! éf elkeztem a Gochuumon wa usagi desu ka?
Please sign in to reply.

New reply