forum

Znikające mapy (?) Help.

posted
Total Posts
17
Topic Starter
glosia
Ok, jeżeli temat już był albo coś, to wybaczcie, ale nic na ten temat nie znalazłam.

W każdym razie od paru dni mam problem. Mianowicie - znikają mi mapy. XD Przykładowo wrzuciłam przedwczoraj cztery mapy i i sobie pykałam, a wczoraj już nie było po nich śladu w grze. Pliki w folderze są (nie wiem jak to inaczej określić), no i właśnie problem w tym, że tylko są. Da się to jakoś naprawić, ktoś tak wcześniej miał? Czy po prostu muszę od nowa ściągać mapy? D:
Marcin
A nie masz nic tutaj zaznaczone..?
http://db.tt/RTWqb28d
I tutaj
http://db.tt/Ezqve91S
Powinno być tak samo
Topic Starter
glosia
To mi w niczym nie pomaga. XD Chodzi mi nie o to, że jestem ograniczona i nie umiem znaleźć mapy, ale o to, że ona przepadła. XD
Marcin
Po prostu strzelalem, że może przypadkowo ukryłaś :P
W każdym razie - Wciśnij f5 podczas wybierania piosenki, może coś da?
Advantan
Może ma zaznaczone to coś co filtruje tylko mapy niezagrane, skoro widzi tylko te "nowe".
Marcin
Powiedzialem to wlasnie...
AmaiHachimitsu
Logicznie rzecz biorąc nie ma możliwości, by mapa zniknęła tak po prostu. Musi być zaznaczone coś, albo favourites albo filtrowanie.
Marcin
A CO JA WŁAŚNIE NAPISAŁEM ;___;?
IGNORANCI
Advantan
Zamiast spamować mógłbym po prostu to ZIGNOROWAĆ, a nie nabijać sobie posta jak ja w tym momencie. Możliwe, że niezbyt zrozumiała twe słowa, a moja chęć niesienia pomocy zignorowała twoje wiadomości. ^.^
Acrith
O co wy się jak zwykle żrecie? Autorka tematu jeszcze nawet wam nie odpisała, a flame jak na naszym ojczystym kanale. ;)
DeletedUser_613592
z
Topic Starter
glosia
Nie, nic nie jest zaznaczone, wszystko spoko, wszystko posprawdzałam zanim napisałam w ogóle jakiś temat. XD I f5 nic nie daje, nic nic nie daje, i teraz tylko pozostało mi wgrać od nowa.

Z kolei ciekawe, bo teraz mam po dwa pliki w folderze z mapkami, z tym, że w jednym została już tylko piosenka. No nieważne, w każdym razie czego miałam się dowiedzieć to się dowiedziałam (albo i nie). XD
AmaiHachimitsu
w takim razie przeskanuj kompa. jedyne co u mnie się dzieje to niektóre mapy się nie wgrywają, ale się pokazują i jest muzyka. Ale to zdarzyło się zapewne podczas przenosin z pc na laptopa.
ksawery
Pomocy mam tak samo dwa tygodnie temu miałem 4 tysiące map a teraz 1800.
Przyłączam do tematu.
YoutoChan
Hej ...
mam pewien problem wczoraj grałam w osu wszystko było spoko , lecz kiedy wzięłam na ,,podgląd rozgrywki " bo sprawdzałam moje nowe skiny . I wyszłam z tego patrze i nie mam map wogólee żadnych strasznie się przestraszyłam i aktualizuje i nic nawet usunełam i to samo ( pisze mi że mam 775 map ( początkująca ) ale tych map nie widać ...
brałam na ostatnio zagrane albo po trudności i niic kompletnie pustka . Próbowałam zgrać mapę i nie które były , po tym jak zagrałam już znikały o co chodzi .
Bradzo się boje nie chce zaczynać wszystkiego od nowa proszę pomóżcie T-T

BĘDE BARDZO WDZIĘCZNA ps przepraszam za wszystkie moje błędy ale pisze to ze stresiku
Domi TVVV
hej mam właśnie spory problem weszłam raz na osu nie było map były podstawowe jak pobieram nie wyskakują mi one gdy klikam w solo są tylko te podstawowe nie wiem co mam z tym robić już dwa razy odinstalowałam gre i nic jak to można naprawić?
ProrokC2
Osu! sync spróbuj
Sprawdz czy są w folderze songs.
Sprawdz czy nie masz ustawionego filtru gwiazdek w ustawieniach
Sprawdz czy nie masz ustawionych jakich kategorii (Sama gora przy wybieraniu beatmap)
Please sign in to reply.

New reply