forum

2017 Magyarország Top10 Játékosai Szavazás

posted
Total Posts
19
Topic Starter
verto

Üdv mindenki!
Ebben a fonálban lehet szavazni, hogy szerintetek ki a legjobb 10 magyar játékos! A szavazás célja, hogy az emberek véleménye alapján összeállítsunk egy rangsort és ezen rangsorból videót csináljunk, amit majd feltöltünk Youtube-ra. Kicsit úgy fog ez kinézni, mint ez a fonál: t/540310

Szabályok
  1. Bannolt játékosra nem lehet szavazni
  2. Olyanra lehet szavazni, aki valamennyire aktív volt idén imádlak Ruri, de sajnos te pl nem kaphatsz szavazatot : (
  3. Nyílvánvalóan troll szavazatok semmisnek minősülnek, mégha a 10ből csak 1 helyezett is ilyen
  4. A szavazatot indokolni kell és legalább 2 play-t felmutatni bizonyításképp. Pl.: Habár Legekka mindig beszól chaten, nagyon jó játékos. Aimje kiváló, amit igazolnak az unranked arles playei. [egy play link] [másik play link] Bár consistencyje nem olyan jó, amiért sajnos lejjebb kerül a listámon, elég tryjal bármit fczik.
  5. A play lehet replay, screenshot, Youtube video, vagy akár csak szimplán megemlíteni, melyik mapen van a play
  6. Tiszteletbeli említések megengedettek, de természetesen nem fognak beleszámítani a végső rangsorba

A szavazás menete
  1. 10 embert mindenféleképpen fel kell sorolnod, hogy beleszámítson a végső rangsorba
  2. Minden szavazat pontot ér az adott játékosnak. Az első 10 pontot kap, második 9-et, egészen a tizedikig, aki 1 pontot kap
  3. Abban az esetben, ha ugyan olyannak tartasz két játékost, tedd őket ugyan abba a pozícióba. Ez esetben a játékosok az utánuk lévő helyezettek átlagát fogják kapni. Például, ha három 6. helyezettet szavaz meg valaki, akkor a 6. 7. és 8. helyezett pontjainak átlagját kapják meg, tehát 4-4-4 pontot.

Példa a szavazásra
  1. [Játékos 1] [Indok] [Play] [Play]
  2. [Játékos 2] [Indok] [Play] [Play]
  3. [Játékos 3] [Indok] [Play] [Play]
  4. [Játékos 4] [Indok] [Play] [Play]
  5. [Játékos 5] [Indok] [Play] [Play]
  6. [Játékos 6] [Indok] [Play] [Play]
  7. [Játékos 7] [Indok] [Play] [Play]
  8. [Játékos 8] [Indok] [Play] [Play]
  9. [Játékos 9] [Indok] [Play] [Play]
  10. [Játékos 10] [Indok] [Play] [Play]

A kész video:

R45eytx5
#0 Baaaaaka
#1 aleho8
#2 legekka
#3 scuoa
#4 Cremation
#5 Alleros
#6 emu1337
#7 EternalShadi
#8 Jugment
#9 Drezi
#10 _verto_
Topic Starter
verto
^na így ne
Jugment
egy saját magadra ne szavazz szabályt hozzá raksz? idk ki mennyire tudja eldönteni magáról mennyire jó másokhoz képest objektívan
Topic Starter
verto

Jugment wrote:

egy saját magadra ne szavazz szabályt hozzá raksz? idk ki mennyire tudja eldönteni magáról mennyire jó másokhoz képest objektívan
Semmilyet. Ha nem szavazhatnál magadra, akkor neked az hátrány lenne. Max akkor lenne használható ilyen szabály, ha mindenki, aki potenciálisan benne lehetne a top10-ben szavazna.
Jugment
#1 aleho8
Very fast boy. Sokat indok nagyon nem kell ide, elég egyértelműen mások elött van elég messze speedben és aimben, tournamenteken amit láttam belőle ott konzisztens. Stop playing cs:go. Nomod is megállja helyét olyan mapeken ahol fc is alig van 1-2. ||| Hr-el se akad problémája se acc, se aim szempontjából.
#2 legekka
Eleinte ő is, mint szinte mindenki csak egy átlagos dt fwrmerként kezdte, bár top playei nagy része megmaradt dtnek idővel egy conzisztens all-around player lett belőle. Speedben, aimben kimagasló, accuracyja meglehetősen magas és "technikai" mapek se jelentenek neki túl sok problémát. ||| Mostanában inkább csak arles mapeket látom játszani, amik viszont nagyon jól mennek neki(lehet csak rosszkor nézek arra).
#3 scuoa
Elég egyértelműen az ország legjobb accuracy playere. Főleg hr játékosnak indult, azóta hdhr lett belőle. Régi mapeken nincs túl sok ember aki versenyezni tud vele. Aimje kisebb karikákon kiemelkedő. Mostanában már elég inaktív de néha-néha még megjelenik és akkor csinál is pár új top playet magának. "Technikai" mappokon is ott van rendesen.
#4 Cremation
Nagyon aim orientált player aki egyszerűen addig próbál valamit amíg nem megy. Rengetek hdhr playe van, pár nomodal és hddtvel a mixben. Míg a top3 dicsekedhet az alacsony playcountjával ő rá pont az ellenkezője igaz, messze ő rendelkezik a legnagyobb playcountal az egész országban és total hitje is van amelyik top10 játékosok duplája, egyik legjobb példa arra hogy csak gyakorlással milyen messze lehet jutni. Kiemelkedőbb playei közé tartozikHakone Hakoiri Musume hdhr 2miss ||| és Toumei Elegy Skystar diffjén 1 miss playei
#5 Alleros
Cremához hasonlóan főleg aim player, sok hdhr pár hddt scoreal, nála talán a nomod kicsit többször előfordul. Accja alapvetően magas, bár nehezebb mapeken sokat esik még ha az aim ott is van. Contrail ~Kiseki~ (Epsilon Remix) 99% hdhr playe ||| és caramel heaven nomod playe jól be is mutatja a képeségeit: sok aim, jó acc.
#6 EternalShadi
A legkevesebb playcountal rendelkező top 10 magyar. Aimje az egyik legjobb az országban, accban is magasan helyezkedik el a ranglétrán. Főleg nomod játékos, kis playcountja miatt még ideje se volt nagyon mással foglalkoznia, inkább csak nehéz dolgokat passolgat. MOON LIGHT WAVE-en nagyon magas accu fcje ||| és Chase Me-n a 1miss playe (bár az egy mocskos natsu map) körülbelül eleget is mond róla. Nagyon sok potenciálja van, csak lenne kicsit aktívabb.
#7 _verto_
A kedvenc öregemberem. Főleg hr játékos de dt és nomod se okoz neki túl sok problémát. Tournamenteken többször is bizonyította hogy milyen konzisztens. Nem csak sima singeltap speedben de staminában is stream skillben is elég jó, hd-t utálja de hát nem lehet senki se tökéletes. Jobb playei a Waldschrein-on a számos hr chokeja ||| és a Yukari hr fcje
#8 Drezi
Főleg aim játékos, egy kis hddt, egy kis hdhr és egy kis nomod mind ott van top playei között. Accja változó, nehezebb mapeken Alleroshoz hasonlóan sokat esik. Mostanában vizsgák(?) miatt kicsit inaktív de remélhetőleg kicsit aktívabb lesz utánna. Aim scorejaira jó példák az If You Can't Hang nomod fcje(rip acc) ||| és a Belief nomod fcje (pls fix map length scaling for stamina in pp+)
#9 Jugment
Hey its me. Idk magamról mit lehet annyit írni, guess mostanában jól megy dt, meg aim dolgok, "technikus" mapek is elég jól mennek hd vagy anélkül, alacsonyabb ar-al nincs külön probléma, streamek 200ig sokáig mennek rendes accal, 200 fölött lehetne fejlődni, also hr is suck. Jobb playeimnek körülbelül
Oracion hddt fcm ||| meg Ange du Blanc Pur 3 missemet tartom(remove sliders)
#10 emu1337
Újabb aim játékos, most egy kis low ar hd-val extrának. Nagy spacing jumpok és ar8 hd ahol magasan lehet látni a country listákon. Speedben főleg streamek terén még van hova fejlődnie de az elmúlt időben azzal is elkezdett haladni. Can Do 1misse ||| és If You Can't Hang fcje jól be is mutatja aim képességeit
d
Mufi87
#1 aleho8

#2 legekka

#3 Szerkesztés alatt

#4 Gamanoid

#5 EternalShadi

#6 emu1337

#7 _verto_

#8 Jugment

#9 csaba21123

#10 Lorkee

később folytatom <_>
Topic Starter
verto
Nem csalódtam bennetek
csaba21132
Kérem a jelenlévő költőket, hogy fogjanak vissza a mémekből, megértésüket köszönöm!
Spkz

Future Son wrote:

Kérem a jelenlévő költőket, hogy fogjanak vissza a mémekből, megértésüket köszönöm!
Lényegében ez^. Ha direkt ki volt emelve, hogy restricted játékosokat mellőzzük, akkor kérlek titeket, hogy tegyetek is úgy. Vagy írjatok egy rendes listát a példa szerint, vagy kerüljétek el a témát, mert az előbb említett dologgal nem csak, hogy szabályt szegtek, de sehogyan sem segít megvalósítani ezt a videót, inkább hátráltat. Vonatkozik ez gekkára, emura, és minden jövőbeli troll-posztolóra, akinek megfordulna ez a fejében. Kicsit szépítek a fonálon, remélem most már zökkenőmentesen fog menni ez a toplista gyűjtés...
legekka
spkz elküldenéd a törölt posztomat hogy módosíthassam? ty
Hullahopp
Elég cringe ez a poszt, főleg hogyha figyelembe vesszük azt, hogy a rendes magyar top 10 játékos jelentősen jobb bárki másnál (a magyar játékosok között)..
Jó kezdeményezés, de nem ilyen kicsi játékosbázis mellett szerintem még fölösleges.
Topic Starter
verto

Hullahopp wrote:

Elég cringe ez a poszt, főleg hogyha figyelembe vesszük azt, hogy a rendes magyar top 10 játékos jelentősen jobb bárki másnál (a magyar játékosok között)..
Jó kezdeményezés, de nem ilyen kicsi játékosbázis mellett szerintem még fölösleges.
Valahogy más, hasonló kaliberű ország meg tudta csinálni , nagyobb országokban pedig top 20 szokott lenni

"Elég cringe ez a poszt"-tal meg csak magadat járatod le - még ha építő jellegű lenne is a posztod, akkor se lehetne komolyan venni.
Kazuya
Én, én... és én! Csak is én vagyok a legjobb a VV Zsófi - Rágógumi, meg a Kis Grófó - Bulibáró mappok miatt! Qva jó vagyok, jól is nézek ki! :$
Spkz

Kazuya wrote:

Én, én... és én! Csak is én vagyok a legjobb a VV Zsófi - Rágógumi, meg a Kis Grófó - Bulibáró mappok miatt! Qva jó vagyok, jól is nézek ki! :$
Remek. Most menj, és mappolj nightcore-t. Ez egy értelmes szál akar lenni, tartsuk is meg annak.

Az én listámat holnap összeírom, csak még lusta voltam nekiállni.
Hullahopp

_verto_ wrote:

"Elég cringe ez a poszt"-tal meg csak magadat járatod le - még ha építő jellegű lenne is a posztod, akkor se lehetne komolyan venni.
Ha te mondod..
Építő jellegű posztot meg ne várjál. K***a szolid ez a poszt, nincs mit mondani rá.
Csak annyi, hogy maradhatott volna a Magyar Replayes dolog egyelőre. De ez már személyes vélemény.
Topic Starter
verto
A szavazás lezárult


A video hamarasonan^tm elkészül.
R45eytx5
hol a video
Topic Starter
verto

R45eytx5 wrote:

hol a video
Vágóteremben
Please sign in to reply.

New reply