forum

Română (Romanian) - Off-Topic

posted
Total Posts
3,216
show more
Roberta10
vreau acasa
SESIN
te conduc acasa, oricand
Roberta10

SESIN wrote:

te conduc acasa, oricand
acum sau kill me
SESIN

Roberta10 wrote:

SESIN wrote:

te conduc acasa, oricand
acum sau kill me
acum, mereu
Roberta10

SESIN wrote:

acum, mereu
do it
SESIN

Roberta10 wrote:

SESIN wrote:

acum, mereu
do it
does it
Roberta10

SESIN wrote:

Roberta10 wrote:

do it
does it
wew

tyvm.
Andrei
Sesin l-a luat pe milan la sr, gj man!
Roberta10

Andrei wrote:

Sesin l-a luat pe milan la sr, gj man!
gj man!
Andrei
I noticed acel ty gj cum s-a schimbat in gj man :thinking:
Roberta10

Andrei wrote:

I noticed acel ty gj cum s-a schimbat in gj man :thinking:
omg, stalker
Andrei
Nu a mai fost activitate pe forumu asta dar eu il verific aproape zilnic! Normal ca observ small changes cand nu se intampla nimic!
Roberta10

Andrei wrote:

Nu a mai fost activitate pe forumu asta dar eu il verific aproape zilnic! Normal ca observ small changes cand nu se intampla nimic!
Cata loialitate. Fac acelasi lucru, dar nu sunt destul de fun cat sa il mentin in viata :(
SESIN
si eu fac acelasi lucru, doar ca verific o data la cateva zile si nu am vreo intentie de a tine thread-ul in viata
doar ca o sa mai verific azi, asteptandu-ma la un raspuns
Andrei
Nu s-a postat nimic in ziua aia. FeelsBadMan
SESIN

Andrei wrote:

Nu s-a postat nimic in ziua aia. FeelsBadMan
da, si cred ca am dat reload de vreo 20 de ori de cand am scris mesajul ala, pana pe la miezul noptii asteptand ceva.
ma dezamagiti amandoi
FeelsVeryBadMan
Roberta10

SESIN wrote:

Andrei wrote:

Nu s-a postat nimic in ziua aia. FeelsBadMan
da, si cred ca am dat reload de vreo 20 de ori de cand am scris mesajul ala, pana pe la miezul noptii asteptand ceva.
ma dezamagiti amandoi
FeelsVeryBadMan
Am facut-o intentionat <3
FeelsMischievousMan
SESIN

Roberta10 wrote:

SESIN wrote:

da, si cred ca am dat reload de vreo 20 de ori de cand am scris mesajul ala, pana pe la miezul noptii asteptand ceva.
ma dezamagiti amandoi
FeelsVeryBadMan
Am facut-o intentionat <3
FeelsMischievousMan
O M G
SMH
Roberta10

SESIN wrote:

O M G
SMH
Am o propunere. Eu nu iti mai ignor mesajele intentionat, tu incerci sa mentii forumul in viata. Cat de tentant suna, pe o scara de la 1 la 10?
SESIN

Roberta10 wrote:

SESIN wrote:

O M G
SMH
Am o propunere. Eu nu iti mai ignor mesajele intentionat, tu incerci sa mentii forumul in viata. Cat de tentant suna, pe o scara de la 1 la 10?
cum sa mentin forumul in viata? n-am nimic interesant de spus
suna a 8 tbh
dar chiar nu stiu ce sa fac
Roberta10

SESIN wrote:

cum sa mentin forumul in viata? n-am nimic interesant de spus
suna a 8 tbh
dar chiar nu stiu ce sa fac
OMG, cat de CUTE!

Cuvintele tale au adus speranta vietii mele, dar sunt sigura ca ar aduce speranta si celorlalti.
Continua sa le folosesti pe forum oricum iti doreste inima, caci magia acestora isi va exercita puterea si asupra lor. Amen.


Andrei, tu sa nu crezi ca poti ramane doar acolo, in umbra, ca un stalker ce esti. Asa ca o sa-ti fac treaba mai usoara si o sa-ti spun ca acum vreo doua seri ai aparut putin intr-un vis de-al meu.
Andrei
Yes yes, keep talking
Andrei
Wait wut? Ce vis? Detalii plx
Roberta10

Andrei wrote:

Wait wut? Ce vis? Detalii plx
Ti-a luat doar 25 de ore sa citesti ce am scris? Si mi-ai mai si raspuns inainte de-a o fi facut?! Sotia ta nu va fi foarte satisfacuta.

Dar nu-s mai buna. Ziceam ca raspund mai tarziu, dupa ce am citit, dar m-am jucat LoL toata ziua si am uitat. also, nu mi-a mers netul. =))

Ok, deja am uitat pe ce data s-a intamplat asta. Cred ca in noaptea de luni spre marti? Oricum, era un vis random, in care existau doar doua continente. Fiecare continent era o bucata destul de mica de ciment, inconjurata de un lac imens, alb-cenusiu, care parea foarte rece.
Cumva ma trezesc ca sunt pe continentul opus si ca vreau sa merg acasa, dar nu stiu cum sa ma intorc. Merg pe marginea lui, unde prind cateva secunde din spatele tau. Foloseai ceva liana, ca sa ajungi pana pe celalalt continent, asa cum se distra si Tarzan. Mie imi era frica. Sesin o ia in urma ta, pe aceeasi cale, apoi incerc si eu sa alunec in felul ala.
Reusesc si, abia odata ajunsa, stau sa ma gandesc ca asta putea sa se termine foarte prost, fiindca am facut ceva periculos (cat timp alunecam simteam ca era doar natural sa nu fie incidente pe drum).


Iar tu, Sesin, sa nu te faci ca nu mi-ai vazut mesajul de dragoste. Avem o intelegere aici.
Andrei
lel what a story, si cam mica lumea cu bucatele de ciment care sa fie continete, rip humanity.

si hey verific zilnic dar nu la fiecare minut!

also sotie....pfffffhaha good one.
SESIN
nu stiu man
si eu credeam ca nu-mi gasesc nevasta
Roberta10

Andrei wrote:

lel what a story, si cam mica lumea cu bucatele de ciment care sa fie continete, rip humanity.

si hey verific zilnic dar nu la fiecare minut!

also sotie....pfffffhaha good one.
Erau cateva familii pe-acolo, destule cat sa nu fie kill rasa umana.

Oy, oy, nu ma luam de faptul ca nu verifici zilnic, ci de primul tau raspuns! Dar probabil ca o nevasta s-ar supara si daca nu o verifici zilnic.

Why not? N-am zis ca te casatoresti acum, dar candva o vei face.

SESIN wrote:

nu stiu man
si eu credeam ca nu-mi gasesc nevasta
waIT WAT, tu ai nevasta deja? Te joci asa cu inima unei fecioare indragostite?
Andrei
That would require another person with mutual feelings, a rarity nontheless :V
Roberta10

Andrei wrote:

That would require another person with mutual feelings, a rarity nontheless :V
Sunt persoane mai rele care tot isi gasesc pe cineva, n-ai de ce sa fii o exceptie.
Also, mai cunosc oameni care ziceau ca mor singuri si nu s-a intamplat.
SESIN

Roberta10 wrote:

Andrei wrote:

That would require another person with mutual feelings, a rarity nontheless :V
Sunt persoane mai rele care tot isi gasesc pe cineva, n-ai de ce sa fii o exceptie.
Also, mai cunosc oameni care ziceau ca mor singuri si nu s-a intamplat.

ridica mana timid
Andrei
Pana se intampla o minune, o sa continui sa traiesc cu ideea ca its not gonna happen :V
Roberta10

Andrei wrote:

Pana se intampla o minune, o sa continui sa traiesc cu ideea ca its not gonna happen :V
Continua sa crezi asta si fii fericit cand se intampla :v
Andrei
I did, siii mi-am luat teapa grav earlier this year, same happened last year asa caaaa, mai bine imi impun ideea ca n-o sa se intample si sufferingu va fi mic decat sa cred si sper, sa sufar while waiting or even worse when it was all a lie when I thought it happened. Yeah
Roberta10

Andrei wrote:

I did, siii mi-am luat teapa grav earlier this year, same happened last year asa caaaa, mai bine imi impun ideea ca n-o sa se intample si sufferingu va fi mic decat sa cred si sper, sa sufar while waiting or even worse when it was all a lie when I thought it happened. Yeah
wot, dar ce au femeile rele si mincinoase cu tine
Andrei
Easy target probably, I don't know...
Roberta10

Andrei wrote:

Easy target probably, I don't know...
Oh well, fii si tu putin mai atent, atunci. Nu-s toate malefice, tot iti vei uni destinul cu una, intr-o zi.
Andrei
I'll be the skeleton on the bench waiting meme for that to happen :V
Roberta10

Andrei wrote:

I'll be the skeleton on the bench waiting meme for that to happen :V
Iti place sa fii contrazis :V
Andrei
I like being right

While on the subject, tocmai ce am dat peste un canal de youtube which my "ex" is featured a lot, damn.
Roberta10

Andrei wrote:

I like being right

While on the subject, tocmai ce am dat peste un canal de youtube which my "ex" is featured a lot, damn.
Oh? Pot sa vad?

Sesin iar nu scrie. Presupun ca a murit intelegerea.
show more
Please sign in to reply.

New reply