forum

Српски (Serbian)

posted
Total Posts
68
show more
Stefan
Ko oce, ja sam do pravio:



:D
Topic Starter
OnosakiHito
To je super! :D
Topic Starter
OnosakiHito
Otvorijo sam novi tred, t/83962
Ali neznaci da netrebate vise ovde da pisete! ;)
Nixa
Pozdrav ljudi

Zeleo bi da kupim tablet za osu! ali nzn koji je dobar msm. vidim da mnogo ljudi govori da je Wacom Bamboo najbolji ali malo mi je problem zbog tih minica za olovku dali imate neki savet ili nesto da mi pomognete resiti ovaj problem i upoznate me malo sa tabletom, jel ne zelim da sad kupim neki najskuplji kada cu
non stop morati nesto kupovati dodatno za njega..

Hvala Puno unapred.
Topic Starter
OnosakiHito
Mh, u pravu su ljudi sto kazu da je najbolji tablet od bamboo. Ali nerazumem koji je problem sa minicama?
Dobijes celi set, to znaci dobijes i mali alat skoim mozes da izvadis te minice. Naravno da imas vise minice koje mozes svaki put da menjas.
Inace nebi znao koji tablet mozes jos da koristis.

Pozdrav!
Nixa
Znam ali nzn koliko se brzo trose minice necu, posto igram mnogo osu! se pitam dali cu non stop morati ici do prodavnice i kupovati minice koje su negde oko 800-1000din.
Topic Starter
OnosakiHito
Hm, mislim da se ne trose tako brzo. Moje se do danas super koriste, a kupio sam moj tablet pre jednu godinu.
800-1000dinara?? Bogte, toje puno. lol

Pitaj u #balkan ili #osu. Sigurno moze neko da ti pomogne.
Nikola
Da li je kasno da se javimo? ^^
Topic Starter
OnosakiHito
Nije nikad kasno! Haha
Mojanovic
hmm i ja sam tu :D
Topic Starter
OnosakiHito
Oho! Dobro dosli u osu! :)

Kako ide igranje?

Ako hoces mozemo i ovde da se dopisujemo: t/83962 :P

@Nixxa:

yey yey
Mojanovic
i nema nas nesto puno mozda 5,6 koji su uvjek aktivni .. ja jedini iz crne gore /o/ sam potpuno xD
nek se poneko javi dosadno mi je :D
Topic Starter
OnosakiHito
Uredu.
Mugino
hi
Topic Starter
OnosakiHito
Haha
I ja zivim u nemacku. Hi!
Valdyr
Pozdrav, ljudi! Meni je najdraze da mi imamo gde da se sastanemo i caskamo, iako nas ima malo. Mogli bismo da reaktiviramo ovakav thread, da vidimo ko je sve tu sad i ko i dalje aktivno igra?
ssavic023
Поздрав ја сам Срђан, желео бих да напредујем у osu-у, па ако неко има неки добар савет нека се јави.
Надам се да ово није замрло. :D
Cant play HR
Sta bi sa ovim ? Na ovo svi zaboravili ? :D
Wuxo
karemelo, svi koriste ovo t/83962&start=600
nikolalaki
ima nassssssss :D :D :D :D :D
Jun Maeda
Pozdrav ljudi evo i mene sada ^^ ako hocete da me dodate za prijatelja samo uradite da malo pricamo zato sto nema bas toliko srba ovde pa sam zeleo da vas pitam dali hocete da igramo na multi ili tako nesto :D :P
DavidStojke
Malko sam okasnio al nmvz xD Ja doso da vas pozdravim hehe xD
Jun Maeda
Paaa.... jbt stvarno malo nas je ;-;
engie15
hello there
artofdying
moje ime dzeff
Peki
Ja imam ova jaja
Jun Maeda

Momoko madame wrote:

Ja imam ova jaja
Jajca
miliyen
ima li neka osu mapa sa srbskom muzikom?
BootlegSounds
Prvo većina vas da nauči lepo gramatiku pa onda da komentarišete stvari na ovom forumu, hvala.

Zanima me kako bih mogao da doprinesem osu-u da može da bude i na srpskom jeziku. Bilo bi divno i voleo bih da učestvujem u tome. :)
Jun Maeda
pitaj peppy-ja
Dragoljevic
Moze li neko da mi da link Despacito da skinem, ove sa foruma su copyrightovane pa nema zvuka :x
Jun Maeda
wtf?
- Alek -
Da li postoji balkanski ili srpski discord? Posaljite mi poruku na alek#2774 :D
nikolica123
Da li moze da se napravi neka mapa sa srpskom pesmom u osu! modu i da bude minimum 4 zvezdice. Mogu da predlozim neke: Uziko kolo(ovo iz razloga sto je najpopularnija igranka kod nas) ili neki narodnjak, rock bilo koju vrstu muzike, voleo bih da igram malo nase, a verujem i vecina nasih igraca.:)
shibuninja
Bilo bi dobro da napravimo neki "Balkanski osu!" Discord, taman da se upoznamo svi :D. Moj tag: DejanSA#4696
Markezza15
Pokusavam ja trenutno da napravim Godinu dana 300 kafana mapu ako uspem da je napravim obavesticu vas ovde :)
Markezza15
Napravio sam mapu, i nije neka ali vredi probati
trifun
Caoooo macke i macori , nisam znao da je nas Srpski community u ovom osu-u toliko veliki , volim vas sve <3
PavleGames
vidim da se balkanci svudje nalaze usput nemam ruke za osu ali je igram jer je zabavna(navuko sam se na nju ko aca lukas na droge jebiga)
[Hollow Hunger]
Pa ima nas jos :)
show more
Please sign in to reply.

New reply