forum

Polepszenie umiejętności

posted
Total Posts
4
Topic Starter
Wyrwany
Witam

Jakoż iż jestem w tą gierkę zielony to mam parę pytań.
Po pierwsze jestem ciekawy jak polepszyć umiejętności gry w kwestii sprawności oko-ręka.
Chodzi mi o stopniowe grywanie w coraz trudniejsze bitmapki. Są jakieś ćwiczenia czy to zależy od przysłowiowego "skilla".
Drugie pytanie dotyczy jaki sprzęt (klawiatura, myszka, tablet graficzny) najlepiej się do tej gierki nadaje.
I trzecie pytanko. Jako iż jestem fanem metalu itp, czy są jakieś konkretne paczki bitmapek poświęcone konkretnie temu gatunkowi?

Z góry dziekuję za odpowiedzi :D
Zain Sugieres
graj więcej by być lepszym
grać możesz na wszystkim i możesz być bardzo dobry na byle czym
paczek beatmap nie znam żadnych wiec na to nie odpowiem
Reiczq
Witaj! :)
Do szybkiego wytrenowania skilla musisz po prostu grać dużo, to cała filozofia. Staraj się, nie powtarzać cały czas jednej mapki, tylko graj różne, dlatego zaopatrz się w dużą ilość beatmapek ;) . Akcja oko-ręka sama wejdzie w wprawę, tylko ćwicz.
Co do sprzętu, to w sumie od wszystkiego zależy. Nie warto kupować wszystkiego na raz. Kupuj po kolei i zapoznawaj się z sprzętem. Najlepiej zacznij od tabletu, lub dobrej myszki. Jeśli masz kolegę z tabletem, to porównaj sobie z którym Ci wygodniej. To nieprawda, że tablet jest koniecznie lepszy i że robi się na nim szybszy progress. To tylko pogłoski. A jeśli nie masz takiego kolegi, to cóż, będziesz musiał sam ocenić, czy myszka jest Ci wygodna. Jeśli masz już dobry tablet, lub myszkę i się z nimi zapoznałeś, to chyba fajnie byłoby ogarnąć dobrą klawiaturę. Do grania polecane są klawiatury mechaniczne, ponieważ wytrzymują naprawdę długo, a korzystanie jest wygodne. Możesz o nich poczytać, bo ja jestem leniwy :P . Do osu! większość graczy poleca, albo brown'y, albo red'y (Sam mam brown'y i jestem zadowolony. ROCCAT SUORA, jeśli chodzi o model). Nie dyskryminuję tym innych modeli, tylko największe zadowolenie i popyt na switch'e jest właśnie na te. Więc, tak chyba wszystko już omówiłem. Mam nadzieję, że pomogłem. Dzięki za uwagę
Topic Starter
Wyrwany
Dzięki wam za pomoc
:D

Wątek do zamknięcia
Please sign in to reply.

New reply