forum

Her moddan en sevdiğiniz playerler ve mapperlar,ve nedenleri

posted
Total Posts
3
Topic Starter
zigizigiefe
İlk olarak bu konuyu herkesin görüşünü almak için açtığımı söyleyebilirim.Herkes bu konuda ne düşünüyor diye merak ediyorum çünkü.O zaman başlayalım:
STD:
En sevdiğim player:Vaxei
  Nedeni:Eskiden Cookiezi favorimdi ama şu an gözüme bir "hidden farmer" olarak geliyor.O yüzden dünya 2.si olan Vaxei şu an favorim.
En sevdiğim mapper:pishifat
  Nedeni:Şu an STD mapper olmak isteyip de konsepti öğrenmek çok zor.Ama pishifat bu topluluktan mapper olmak isteyenlere yardımcı oluyor.Bana bile özelden birkaç öneri vermişliği var.
Taiko:
En sevdiğim player:_yu68
  Nedeni:Oyuncuların en çok zorlanacağı mapleri,hatta technical mapleri bile rahatça FCleyebilmesi,bunu yaparken de accuracy'sinin oldukça yüksek olması şu an idolüm olmasının en büyük nedenlerindendir.
En sevdiğim mapper:OnosakiHito
  Nedeni:Bunun birçok nedeni var aslında.Birkaçını sayayım:
  1. Kendisinin Taiko mapsetleri yapmamda çok fazla yardımı dokundu.Bana gerçekten çok şey öğretti.
  2. Onun mapleri Taiko oynamaya devam etmemin nedenlerinden biridir.
  3. Diğer mapperlar gibi profesyonel oyuncuların pp farmlayacağı mapler yapmanın aksine o yeni oyuncuları daha çok düşünüyor,onların bizim geleceğimiz olduğu düşüncesini sürekli savunuyor.
CTB:
En sevdiğim player:Fl4ndre Scarlet (Tolunay)
  Nedeni:Bu modu gerçekten iyi oynaması,aşırı zor patternleri bile rahatça geçebilmesi.
En sevdiğim mapper:Ascendance
  Nedeni:Ayrıyeten Taiko mapper olması ve DragonForce maplerinin olması :v
osu!mania:
En sevdiğim player:SS Officer (Said Abi)
  Nedeni:Uzun zamandır ritim oyunlarını oynaması,O2Jam gibi oyunlar sayesinde şu an tam anlamıyla okuyamadığım patternleri rahatça geçebilmesi
En sevdiğim mapper:Surono
  Nedeni:Bana Taiko ve osu!mania maplerini nasıl yapacağımı ve konsepti öğretmesi

Sizin de en sevdiğiniz mapperlarınızı yazmanızı bekliyor olacağım :)
HakoFixed
STD:
En sevdiğim player: Bir çok oyuncu var fakat sanırım en baskını Cookiezi'dir.
Nedeni için bir şey demeyeceğim çünkü ne dersem ' fanboy' olucam, fuck you community...
En sevdiğim mapper: Aslında bunu katagorilere ayırmak çok daha doğru olur. Yüksek star haritalar için 'Settia' 'SnowNiNo_' diyebilirim. Oynayış açısından zevk vermesi konusunda 'val0108' 'Akitoshi' olabilir. Stream konusunda 'Kroytz' 'Lesjuh'. Metal-Deathmetal konusunda 'Mazzerin' 'Maakkeli'. Rock konusunda 'pishifat' yani bunun net bir cevabı yok ve bence hiç kimse için de olmamalı. Fakat bildiğim tek bir şey var sizin için nasıl 'Mazzerin' haritaları saçma, gereksiz ve zor ise benim için de 'Monstrata' mapları o kadar saçma, gereksiz ve mantıksız. F*ck you Monstarata...

Diğer modlar için ise hiç aktif olarak takip ettiğim, izlediğim ve bildiğim ne oyuncu ne de mapper var üzgünüm :(
Lxran
STD:

En sevdiğim oyuncu: Yetenek için Cookiezi, kişilik olarak WubWoofWolf <3 Sebepleri daha çok açmama gerek yok herhalde :)

En sevdiğim mapper: Muhtemelen pishifat, şarkıları maplara o kadar güzel yansıtıyor ki, bazen saçma gibi geliyor yaptığı maplar, ama üstüne düşününce şarkı ile nasıl uyumlu olduğunu görüyorsunuz.

Taiko hakkında bir şey söylemeyeceğim çünkü hiç takip etmiyorum :P

CTB:

En sevdiğim oyuncu: ExGon çünkü o tam bir manyak.

En sevdiğim mapper: Bilmem, CTB çok oynamıyorum, o nedenle mapın iyisi kötüsü nasıl olur onu da bilmiyorum.

Mania:

En sevdiğim oyuncu: jakads çünkü dank memes.

En sevdiğim mapper: CTB ile aynı sebep

Benim listem de böyle
Please sign in to reply.

New reply