1. osu! forums
  2. Language Specific
  3. Other Languages
  4. Türkçe
posted
ya bu aralar #turkish de cok yeni türk geldi ve onlara şöyle oyunu güzelce anlatayım diyorum..
öncelikle #turkish <------ Türklerin Konuşma Bölgesidir..

#turkish de Sadece Türkçe & ingilizce konuşulur...
Oyunda ille Mouse ile tıklamanız gerekmiyor z & x tuşlarınıda kullanırsanız daha rahat ve daha iyi oynamanızı saglar...
he diyosanız param var şöyle güzelce bi Tablet alıcak kadar paranız varsa ve Osu! yu Ciddiye alıyorsanız Tablet Almalısınız diyorum...
Ayrıca..
Taiko oynayanlar içinde ille z/x/c/v kullanmanız gerekmiyor Bunları 'Options'ın 'Input' bölümünden istediginiz tuşa koyabilirsiniz ( Dikkat! : Aynı işlemleri Tek
Tuşa Koyarsanız işe yaramaz.)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Supporter
Supporter'lık Şarkıları *Daha Hızlı / Sınırsız & Aynanda indirmenizi Saglar* Daha Sonra Ana Menü Options ve Special Arka Plan'ınızı istediginiz Resim yapabilirsiniz..
Daha Sonra Adınızın Rengi Tam Sarı olur (Koyu)
Username degiştirebilirsiniz (isminizi) bunu Sadece 1 kere yapabilirsiniz oyuzden düzgün bir isim seçmeniz uygun olur :)
Profile'ınızda istediginizi Yazabileceginiz Özel bir bölüm oluşturabilirsiniz (Userpage)
birini izlerken yada multiplayer da yada herhangi bir link'e tıkladıgınızda otomatik Şarkıları indirebilirsiniz
Supporter Almak için :) --------------> Support Osu!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Osu! nun Options da Skin Seçme yeri vardır.Osu!nun içinde ki 'Skin' Dosyasına istediginiz Skin'i atıp Options'dan tıklayıp kullanabilirsiniz
Sanırım bukadar kesin bişeyler atlamışımdır benden düzgün bişi cıkmaz zaten xDDD

[Taiko nun Ayrıntılarını UnderminE Sorarsanız daha faydalı olur ^.^ ]
posted
Ben yeni bir türk oyuncu olmak istiyorum :3
posted
ozamannnnnnnnnnnnnn

koalalar!
posted
ilgimi çeken küçük birşey: '' Türkçe '' bölümünde neden İngilizce başlık açılır ki?
posted
Heh, ben de onu yazmaya geldim.
posted
Herşeyin eksigini bulup şikayet ettiginiz ve yüzüme vurdugunuz için çok teşekkür ederim :3
posted
!ralalaoK
posted
Koalalar!!!
posted
FUS RO DAH
posted
The most useless, the most ridiculous thread I've ever read, please give me the time I spent to read this back and please let UnderminE to take care all kinds of these things.

Engliş yazdım bi kuul görüksün diye, inci sözlüğe dönücek burası yakında demedi demeyin
posted
Eee dönerse nolucak, sanki millet okuduğunda bi şey anlıyo da :D
posted
Nolucağı mı var abi ya, zaten şuan ki durumu berbat :((
posted
Bu konunun açılmasını yersiz buluyorum, çok "rehber" tarzı şeyler yapmak isteyenleri wiki adresine davet ederim. Sdfghm.
posted
kırk saat wikiden tırık tırık araklayıp kafanı karıştıracagına direk burdan bul bende seni zekaya davet ediyorum :)
posted
Wikide herşey yeri yerinde canım, zeka kısmında ise bir RAM'a git istersen. :P
posted
lan userpace den daha fazla bahsetseydin
posted
öncelikle user page*

ve eğer userpage den kastın o insanların kendilerine özel sayfa resim ıvır zıvır gibi zımbırtıları koyduğu gibi yeri diyosan orası paralı üyeler için var :3
kısacası supporter olmadan yapamazsın.

Shadowa wrote:

''ıvır zıvır gibi zımbırtılar''
;_;
posted
Merhaba,

iki haftadır osu oynamaya calısıorum fakat bir iki tıktan sora oyun bitior. Nasıl yapıcam anlayamadım nerde hata yapıorum x ve z yi de denedim o da sonuç vermedi. Nasıl yapıcaz yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.
posted
Muhtemelen başarisiz oluyorsundur, Easy olanlari dene ve tutturmaya çaliş. Tutorial diye bi map var onu indirip öğrenmen lazim.
posted
tutorial zaten oyunla beraber gelen tek map. görmemek mümkün değil :D çemberin etrafında daralan daireler göreceksin tam çembere yaklaştığında (teğet olacak şekilde) X'e yada Z'ye bas. tabi bu anda imleç tam o dairenin üstünde olmalı. yani tuşa basma zamanında imleç dairenin üstünde olmalı ve çevresindeki çember değecek kadar yakınlaşmış olmalı. (Z-X yerine mouse ile oynamayı tavsiye etmiyorum tıklamaya çalışırken imleç sağa sola kaçıyo :P) sliderda tıklayıp sonuna kadar basılı tutuyosun ve fareyle çıkan topu takip ediyosun sonuna kadar. spinnerde eline kuvvet çeviriyon allah ne verdiyse :D tabi bu sırada x'e yada z'ye basılı tutacan.
show more
Please sign in to reply.