forum

İçinden Geçeni Yaz

posted
Total Posts
393
show more
NicoNicoNiii
Fırınınız varsa hazırlaması on-on beş dakika alıyo zaten. Hanımellerin de varmış.

http://www.tatlitarifleri.co.uk/un-kura ... arifi.html
Sister Jude

bu garip bir örnek

Topic Starter
UnderminE
Aslansin ya <3
NicoNicoNiii
Tebrikler :)
forverertr3
Daha oyunda yeni olmama ragmen normalde modsuz 2.3m yaptım ellerine saglık çok iyi olmus
NicoNicoNiii
hey gidi hey klasöre bakarken bunu buldum.
Topic Starter
UnderminE
Benim klasörde çok bir şey yok ya, en ilgi çekicisi bu:

NicoNicoNiii
Haha nasil basarmislar onu :D
Topic Starter
UnderminE
WhiteWolf'un böyle bi takintisi vardi ya, birini geçmeden önce skorlari eşitlerdi sonra geçerdi. Kukizi abimizde de aynisini yapmişti :D
Sister Jude
ya benim map 2 gün önce rank oldu 2k play
diğerleri 2-3 saatte 3-4k play
nasıl ya
NicoNicoNiii
İngilizce mapleri oynayanlar daha az ondan olabilir. Belki de o rank değişikliği olduğunda gitmiştir.
Topic Starter
UnderminE
Sebep çok;

İngilizce map
Düşük bpm
Çok zorlayici değil (jumplar falan)
3+ dakika

Gibi şeyler :D
gokay
.
-Rain-
Şu askerlik işi bi gün bitermi diye çok merak ediyorum hee... >:(

Şafak: 46
NicoNicoNiii
Taiko'da hiç gelişemiyorum ya. Mouse yüzünden standart da oynayamıyorum. :?
Topic Starter
UnderminE
Gelişirsin Taiko mapsetleri oynarsan Kantan veya Futsuu mapleri, olur yani. Ben bile öğrendim sen mi öğrenemeyeceksin :P
RW Mallet
Dilek full sürüm Dreamwiever bulabiliceğim bi yer biliyor musun yada bir bilgin var mı acaba :/
NicoNicoNiii
Duzenli oynamayinca gelismiyor ya o da benim yapamadigim sey. Osuya ilk basladigimda taiko neymis diyip taiko diffleri siliyordum yer kaplamasin diye :D :D Bir d3 osutablet almayi dusunuyorum bu yaz icinde bakalim ne ara gelisecek. :? Belki yakin gelecekte degil ama bir gun mutlaka yapacagim en zor onileri kararliyim >:(
Topic Starter
UnderminE

Zakkyliar wrote:

Osuya ilk basladigimda taiko neymis diyip taiko diffleri siliyordum yer kaplamasin diye :D
Ahahaha ben de böyleydim var ya ilk zamanlar, hiç beceremezdim de taikoyu. Şimdilerde bile çoğu sevdiğim şarkiyi sitede görünce "oha taikosu mu vardi bunun?!" diye şok olup re-download yapiyorum :D
Lucrisiah

UnderminE wrote:

Zakkyliar wrote:

Osuya ilk basladigimda taiko neymis diyip taiko diffleri siliyordum yer kaplamasin diye :D
Ahahaha ben de böyleydim var ya ilk zamanlar, hiç beceremezdim de taikoyu. Şimdilerde bile çoğu sevdiğim şarkiyi sitede görünce "oha taikosu mu vardi bunun?!" diye şok olup re-download yapiyorum :D
Taiko'da denenmesi gereken bir şey aslında, modun oynanış tarzını anlayabilmiş olmadığımdan dolayı hiç denemedim :D The Quick Brown Fox - Big Black Wolf mapinin taiko versiyonundaki 1. lerin replaylarını izledim 1-2 defa da fena bir şeye benzemiyor :))
Topic Starter
UnderminE
Yalniz Love Live oynarken şans eseri Zakkyliar'a denk geldim galiba, ekledim gitti arkadaş olarak :D
NicoNicoNiii
Haha nasil gordun sansin boylesi kabul edeyim hemen. Ben daha 2 gun once basladim oyuna, event nasil gidiyor? :D
Topic Starter
UnderminE
Event'ten bi tane karakter aldim ya siyah saçli bi kiz, kirmizi karakterlerden. Nereye kadar gidiyor bu event bilmiyorum :P
NicoNicoNiii
Topic Starter
UnderminE
Of o gif benim canimi götürüyor ya, Nico neden bu kadar tatli ;_;
NicoNicoNiii
Topic Starter
UnderminE
bunu istiyorum
NicoNicoNiii
Bu kartin ingilizcede olmamasi kalbimizde bir yaradir. SR ve URde birer tane var, ikisi de smile.
Sister Jude
bıktım efeden harita konullarımı kirletmekten başka bir şey yaptığı yok
SS Officer
Şaka gibi, sıkıntıdan yatağıma yatıp bu konudaki tüm postları okudum, varın siz düşünün halimi. Eskiden çok eğleniyor gibiymişsiniz, ben galiba biraz geç kalmışım başlamaya, ve sizin bu samimiyetinizi gördükten sonra, kendimi biraz yabancı hissetmedim değil :/
Pure Force

UnderminE wrote:

bunu istiyorum

Bu kızıda al yanıma gel yiyin beni.
Mephobia
All you see are all the cards that you can play and you thought you'd get away with these games ~
NicoNicoNiii
Sonunda geldim eve, bir de tablet sipariş ettim o gazla :D mouse yüzünden oynayamıyorum diye bırakmıştım geçen yıl, şimdi de adaptör kayboldu tatilde.
Topic Starter
UnderminE
Ben de geçen gün geldim, benim de adaptör bozuldu ;_;
Fl4ndre Scarlet
Düzenlendi
NicoNicoNiii
D3 ROS çıktı sonunda acayip beğendim <3
NicoNicoNiii
Herkesin bayramı kutlu olsun!
Fl4ndre Scarlet

NicoNicoNiii wrote:

Herkesin bayramı kutlu olsun!
Seninde
forverertr3
Bayramda süper bi güncelleme gelmiş acılış kapanıs ve yeni arayuzler muzikler eklenmis ben bayağı sevdim
Pure Force
İçimden şu geçiyor; "Askerlik sıkıcı ve uzun lan."
show more
Please sign in to reply.

New reply