forum

Ki a Kedvenc Mappered?

posted
Total Posts
46
Topic Starter
[-Meiton-]
A téma adott :) Persze többet is meg lehet jelölni :D

Nekem 4 kedvenc mapperem van. :)

1. Blue Dragon
2. Frostmourne
3. Natteke
4. Spinboxer

Elírtam, utólag jutott eszembe boxer :D
Kurokami

[-Meiton-] wrote:

A téma adott :) Persze többet is meg lehet jelölni :D

Nekem 3 kedvenc mapperem van. :)

1. Blue Dragon
2. Frostmourne
3. Natteke
4. Spinboxer
^ 3? O.o

Nekem:
1. osuplayer111
2. Louis Cyphre
3. Megurine Luka
Elvileg 5 lenne, de nem jut eszembe a maradék. ._. Viszont a Kawayi Rika mapeket nagyon nem szeretem. o.o
ReVeNg3r
Szent Peter Szent Jozsefel meg a Szent Hármas, na jo most komolyan

·Saten
·Blue Dragon
·S i R i R u
·djpop (igen ,nekem egesz bejonnek a mapjai)
·-Lennox-
·boat
·Galvenize
Nem számozom mert mindegyik egyéni stilus (többé kevésbé)
Hadron
ezek talán nem a "legkedvencebb" mapperek mind, de mind készített olyan mape(ke)t amik nagyon kedvenceim:
- Natteke
- AngelHoney
- ouranhshc
- Shiirn (bárki bármit mond szerintem jó mapjei vannak nagyon király zenékre)
- Ultimate
- Doomsday
- Galvenize
- Blue Dragon
- osuplayer111
ReVeNg3r

Hadron wrote:

- Shiirn (bárki bármit mond szerintem jó mapjei vannak nagyon király zenékre)
igaz hogy primitiv mappok ,de jók
Mystyk
oh hát nekem nincs olyan sok....xD

Gonzvlo (leginkább ő, a többiek nem annyira kedvencek de jók, és az ő mapjeiket is szeretem xD)

Krisom
Armin
narakucrimson
Rolled esetleg, nála leginkább a számválasztásokat szeretem, csak a mapjei nagy része régi :P
ztrot
Mashley

kb. ennyi xD
Larto mapjei nem rosszak, csak nem bírom ki azt a sok sípolást...xD
Norbi
Habár standardot nem igazán játszok, azért meg tudom mondani, hogy kik a kedvenceim a mapek auto nézéséből.

- osuplayer111
- Blue Dragon
- Shiirn (Itt tökre egyetértek Hadronnal.)
- Louis Cyphre (Kár, hogy már nem játszik.)
- S i R i R u

És akkor szerintem írok egy taiko listát is.

- OnosakiHito
- lepidopodus
- Mapper 31
- Firce777
- Nyan
- MMzz
- Rokodo
- Backfire
- OzzyOzrock
- Inaba-tan
- DarkDusnkin

- spboxer3 (Őt így nagyon külön, mert nem szeretem az 1/3-as mapelési stílusát.)

Szinte az összes híresebbet felsoroltam.
Stella
mi a baja mindenkinek Shiirn-nel? D:
Kurokami

Stella wrote:

mi a baja mindenkinek Shiirn-nel? D:
Nem tudom. o.o Nekem nem tartozik a kedvenceim közé, de nem is utálom vagy hasonló.
higurush
val0108
Saten

Natteke
AngelHoney
ztrot
happy30
galvenize
S i R i R u
DoKoLP
wcx19911123
Star Stream
Blue Dragon
LKs
Kuroi Mato
Saten és Zapy 2 legjobb ^^ 8-)
ReVeNg3r
Szent Peter Szent Jozsefel meg a Szent Hármas, na jo most komolyan

Legjobak
•grumd
•Blue Dragon
•Zapy

akiket ismerek és érnek valamit
·Saten
·S i R i R u
·djpop (igen ,nekem egesz bejonnek a mapjai)
·-Lennox-
·boat
·Galvenize
Nem számozom mert mindegyik egyéni stilus (többé kevésbé)

Picit javítottam.
Kurokami

ReVeNg3r wrote:

Legjobak
•grumd
•Blue Dragon
•Zapy

akiket ismerek és érnek valamit
·Saten
·S i R i R u
·djpop (igen ,nekem egesz bejonnek a mapjai)
·-Lennox-
·boat
·Galvenize
Nem számozom mert mindegyik egyéni stilus (többé kevésbé)

Picit javítottam.
Ki a faszom boat, zapy (inkább gagyi) és grumd? Életemben nem láttam mapet tõlük sehol. Még Pending-be se.

S i R i R u-t ismerem, de a mapjeirõl inkább nem mondok semmit. Nem túl nagy számok, bár a zeneválasztása kiváló.

A többivel viszont meg vagyok elégedve, bár azért nem csinálnak sok map-et. Igaz, a minõség viszont ott van.
ReVeNg3r

Kurokami wrote:

Ki a faszom boat, zapy (inkább gagyi) és grumd?Életemben nem láttam mapet tõlük sehol. Még Pending-be se.
Az a ki a faszom nem íllik oda,mert Zapy és grumd a legjobb mapperek jelenleg,nemhiszem hogy tudnál jobbat mondani ,ha nemismered nézd meg mit mapelnek.
boat meg 1 játékos aki már nemjátszik de szeretem amit és ahogy mapol.

Kurokami wrote:

S i R i R u-t ismerem, de a mapjeirõl inkább nem mondok semmit. Nem túl nagy számok, bár a zeneválasztása kiváló.

A többivel viszont meg vagyok elégedve, bár azért nem csinálnak sok map-et. Igaz, a minõség viszont ott van.
Még GladiOol-nak is van egy egyedi stílusa ,ami nem rosz
Kurokami ,én standardozok itt lehet más mapperek vannak és ha nem is ,nem csak viccböl irtam oda hogy "AKIKET ISMEREK ÉS ÉRNEK VALAMIT" nekem érnek valamit ,én véleményem ,nah.Mert van egy rakás szar vagy alkalmi közönséges stb mapper .Lehet hogy te ismersz olyat akit én nem és jó ,akkor meg ide vele.
Kurokami

ReVeNg3r wrote:

Kurokami ,én standardozok itt lehet más mapperek vannak...
Wtf. O.o Ezután nem volt kedvem olvasni. Hol élsz te? Ez itt a Föld nevû bolygó. Mapperek nem attól függnek ki-mit játszik. És ha megnézted volna én is standard mapperet mondtam, mivel mindenki az.

Anyways, Megnéztem Zapy-t és grumd-ot. Zapy-nak egy árva ranked-je sincs (talán nem véletlen), így nem csoda hogy ismeretlen. grumd-tól meg összesen 2-õt ismerek és nem nagy számok, az egyik, hiába approved, hidden SS lett 3. próbálkozásra. Sajnos egy stream-es map nem ér semmit, még standardba sem (persze annak aki nem tud streamelni, igen).

Végezetül egy pár egész jó mapper (legalábbis tudom játszani a hard map-jeiket is std-on).
Nymph
Tony
Snowy Dream
NatsumeRin
Dangaard
mondanék egy párat még, de szerintem ennyi elég.
ReVeNg3r
hát ezek pont azok a közönségesek

jah és a ranked-hez
ha neked csak az jo ami ranked akkor jólvan
Kurokami

ReVeNg3r wrote:

hát ezek pont azok a közönségesek

jah és a ranked-hez
ha neked csak az jo ami ranked akkor jólvan
Hát ha neked csak azok jók, amiket közönséges ember nem tud játszani.

És igen, én jobban szeretek ranked/approved-on gyakorolni, mint egy rosszul time-olt, miss-placed note-okkal teli szaron.

Edit: Std-ba legalábbis.
ReVeNg3r
én nemtudom mit nemtudd rajta egy közönséges ember játszani ,de rendben.
és van egy rakás sokkal jobb nemranked map mint ami ranked,egy rakás...
Kurokami
Nem is tudom. osu! 90% nem tud mit kezdeni egy BD/Saten mappel tekintve hogy nem éppen kellemes mapeket mapelnek.

Ja valszeg van, de azok már modoltak valamilyen szinten. Amik nem, azok meg annyit is érnek. De bocs, hogy a fülem után megyek és nem látásra hagyatkozok, így észreveszem ha egy map szar.

Visszatérve egy pillanatra a "közönséges" mapperekhez.
-Lennox-, djpop, S i R i R u ugyanolyan közönséges akkor.

Ez a topic nem arról szól, hogy neked ki tetszik és mindenki más szart sem ér. Itt az a lényeg, hogy elmond neked kik a kedvenceid ANÉLKÜL, hogy egy másikra azt mondanád "szart sem ér", mert lehet hogy nincs igazad. Kiemelném itt Makar-t, aki szerintem egy hozzám hasonló gyengébb játékosnak nagyon is jó mapeket csinál. Bár neked valószínûleg túl "közönséges".
Norbi
Na jó, nézzünk egy új listát tőlem.

Egyelőre csak taiko, mert a standardot újra kell gondolni.

- Nyan (Van kb. 5 ranked mapje, de azok minőségiek, illetve valami 100 körül van az unsubmitted neki, amik jól time-oltak, és elég nagy százalékuk hack map, és fun őket játszani.)

- lepidopodus (Pro mapper, tökéletesen megtanult Taiko no Tatsujin-osan mapelni [kicsit nehéz lenne elmagyarázni ez mit takar].)

- Firce777 (Nehéz mapek, de nagyon jók, a legőrültebb mapeket tőle lehet találni, ő az overmapek királya.)

- MMzz (Végre egy nem ázsiai ember, ő tőle tanultam mapelni, a patternjei tökéletesen passzolnak a zenéhez.)

- Rokodo (Habár ő a kedvenc játékosom, a mapjei is egyediek, hiszen nem mindig a zenére mapel, hanem inkább saját dobot próbál meg tenni a zenébe, ezért szeretem a mapjeit.)

- OzzyOzrock, Backfire, _Gezo_ (Lásd MMzz. lol)

- Mapper 31 - (Kóreai MMzz.)

- OnosakiHito (Sok map, nem mind a legjobb, de lehet őket játszani, készít overmapeket is, néhol szórakoztatóak is.)
ReVeNg3r

Kurokami wrote:

Nem is tudom. osu! 90% nem tud mit kezdeni egy BD/Saten mappel tekintve hogy nem éppen kellemes mapeket mapelnek.
Az hogy nemtudnak vele mit kezdeni az egy dolog,de például Blue Dragon ellégé kedvelt.meg saten is. és hogy nem kellemes,nem kellemes csak neked.

Kurokami wrote:

Ja valszeg van, de azok már modoltak valamilyen szinten. Amik nem, azok meg annyit is érnek. De bocs, hogy a fülem után megyek és nem látásra hagyatkozok, így észreveszem ha egy map szar.
ezen nemfogok vitázni,neked van egy véleményed meg nekem is.

Kurokami wrote:

Visszatérve egy pillanatra a "közönséges" mapperekhez.
-Lennox-, djpop, S i R i R u ugyanolyan közönséges akkor.
Most attól füg mit értünk az allat hogy Közönséges , én pld azt hogy ha egy mappernek nincs egyedi stílusa ,akkor ö egy közönséges.Vagy ha egy mapot mondjuk elsöre vagy másodikra SS-elek akkor az egy közönséges map, vagy ha mondjuk copy/paste az egész.
Te nem tudom mit értesz ez allat ,lehet azt hogy ha 10 emberböl 9 bírja játszani akkor az vagy én mittudom.
A nem közönséges meg az a mapper akinek van egy stílusa ,és az a map amelykel szenvednem kel.

Kurokami wrote:

Ez a topic nem arról szól, hogy neked ki tetszik és mindenki más szart sem ér. Itt az a lényeg, hogy elmond neked kik a kedvenceid ANÉLKÜL, hogy egy másikra azt mondanád "szart sem ér", mert lehet hogy nincs igazad. Kiemelném itt Makar-t, aki szerintem egy hozzám hasonló gyengébb játékosnak nagyon is jó mapeket csinál. Bár neked valószínûleg túl "közönséges".
Én senkire se mondtam hogy "szart se ér" , te kezdted aval hogy "ki a faszom ez meg az".Én elmondtam hogy kik a kedvenceim és kik nem,lehet hogy az aki nekem nem kedvenc valaki másnak az.
Kurokami
Az hogy nemtudnak vele mit kezdeni az egy dolog,de például Blue Dragon ellégé kedvelt.meg saten is. és hogy nem kellemes,nem kellemes csak neked.
Nem tudom mióta kellemes egy 200+ BPM 9/10 AR-el. És ennek semmi köze a zenéhez.

ezen nemfogok vitázni,neked van egy véleményed meg nekem is.
Én csak Hidden használó vagyok standard-ban is.

Most attól füg mit értünk az allat hogy Közönséges , én pld azt hogy ha egy mappernek nincs egyedi stílusa ,akkor ö egy közönséges.Vagy ha egy mapot mondjuk elsöre vagy másodikra SS-elek akkor az egy közönséges map, vagy ha mondjuk copy/paste az egész.
Ez nem egyedi stílus függõ, de nem kezdek el errõl vitázni. Az meg, hogy neked nem mennek a S i R i R u map-ek, amik egyébként szerintem túl könnyûek, az nem tartozik ide. Egyébként meg c/p mapset-eket nem rank-elnek.

Te nem tudom mit értesz ez allat ,lehet azt hogy ha 10 emberböl 9 bírja játszani akkor az vagy én mittudom.
Dejól tudod, hogy én mit gondolok. o.o Sajna nem talált.

A nem közönséges meg az a mapper akinek van egy stílusa ,és az a map amelykel szenvednem kel.
Ezeknek semmi közük a közönséges-hez és fõleg annak nem, hogy te hogy teljesítesz az adott mapset-en.

Én senkire se mondtam hogy "szart se ér" , te kezdted aval hogy "ki a faszom ez meg az".Én elmondtam hogy kik a kedvenceim és kik nem,lehet hogy az aki nekem nem kedvenc valaki másnak az.
Ha neked a "ki a faszom ez meg az" és a "szart sem ér" ugyanazt jelenti...
És egyébként nem is tudom ki "közönségezet" le egy jó mappert, akik többet adtak már osu!-nak, mint Zapy és grumd együtvéve.


És ez a fajta beszélgetés itt legyen befejezve, mert nem vezet sehova, viszont rontja a topic-ot. Illetve vezet, a thead locked-ig.
ReVeNg3r

Kurokami wrote:

És egyébként nem is tudom ki "közönségezet" le egy jó mappert, akik többet adtak már osu!-nak, mint Zapy és grumd együtvéve.
ki az?akarom ismerni
higurush
énis hozzátok szólok már, val0108 foreva oszt jóvan~ ASDASDASD XD ti meg fejezzétek be, értelme sincs amit csináltok, megprobáljátok egymásra ráeröltetni a saját általatok kedvelt mappereteket meg fikázni xd játszatok inkább azt kész xd ovi~ xd I'm out~
Kurokami
Én nem erõltetek senkire semmit. Megkért mondjak pár jó mappert, megtettem (teszem hozzá, csak végignéztem az elsõ 5 ranked oldalt).

Ami meg a játékot illeti, bocs, de nekem nem fog menni, pedig jobban szeretnék azzal foglalkozni.
Stella

higurush wrote:

ti meg fejezzétek be, értelme sincs amit csináltok, megprobáljátok egymásra ráeröltetni a saját általatok kedvelt mappereteket meg fikázni xd játszatok inkább azt kész xd ovi~ xd I'm out~
+1
amúgymeg nagyon nevetek~ XDDD


btw MystykAMV (:
Mystyk
oh Stella! *.* <3 :3 ne csináljunk egy Flame thread-et? ott tudják folytatni >.<
Kurokami

MystykAMV wrote:

oh Stella! *.* <3 :3 ne csináljunk egy Flame thread-et? ott tudják folytatni >.<
khm, én már Rev legútóbbi kérdésére sem válaszoltam. Ha õ folytatja, akkor csak azt éri el amit nem kéne. Részemrõl az a téma lezárva.

És ne. Nem akarok felesleges thread-eket látni. x.x

/topic closed
Manulooo
Nekem grumd a kedvencem. Marha jó zenékből csinál marha jó mapokat.
Norbi
Hát, tény, hogy jó számokból csinál, de a mapjai annyira nem jók. Ha már itt tartunk, akkor egy frissített lista a kedvenceimről, mióta standardozok.

ztrot
-Bakari-
Shiirn
happy30
Charles445
oskkii
Hi Hungry. : D
Kurokami

oskkii wrote:

Hi Hungry. : D
We aren't hungry at least I'm not. Instead of I'm Angry because
#1 You fuckin' misspelled the name of my country
#2 You posted in the wrong topic (well, it happens but....)

So next time if you want to post ask where to do it first in #hungarian please. Anyways I tell you now, please use this topic next time: t/71779&start=675
oskkii
:D :P :D :P 8-) 8-)
washedupplayer
ztrot
NatsumeRin
Charles445
Disoy
Frostmourne
Andrea
Ruri
Arthi
caren_sk hell yeah
-Arp-
Nekem so far:
STANDARD:
  1. cRyo[iceeicee]
  2. Frostmourne
  3. Laurier
  4. Nyquill
  5. Lan Wings
  6. eveless // bár úgy tudom most már ő inaktív, de a mapjait szeretem mert szivatósak
  7. -Umi- // könnyü TV size mapokat csinál, de jól lehet rajtuk kurzordancingelni
  8. hoLysoup // mert van egy halom "csata dalt" mappelt, bár nem olyan nagyon jók
  9. jonathanlfj //overall remek mapokat készít
  10. spboxer3
TAIKO:
  1. Love
  2. TKS/TKSalt //ha minden igaz nevet váltott
  3. aabc271
  4. sp3 //azok az 1/6, 1/3 patternek :D
  5. kanpakyin


ha még eszembe jut más "kedvenc mapperem" akkor majd hozzáeditelem a posthoz
mgj.: a //- jel után olyan programozósan a kommentek vannak

editlog:
  1. kiegészítettem a kedvenc talykó mappereim.
Kurokami
Jaj, végre valaki aki nem írt caren-t. \o/ Igen, ők tényleg jók a maguk stílusában.
-Kyra-_old
Nos...
  • cRyo
    Frostmourne
    Natsu
    Nyquill
    Saten (azok a jumpok... :3)
    Scorpiour
    Charles445
    LunarSakuya
    Mythol
    xChippy
Kb. ennyi jutott eszembe.
Kazuya
Nekem oly mindegy ki mappol, kedvenceim nincsenek, csak olyan emberek, akiknek a mapjait követem, szívesen modolom vagy épp lejátszom:
Pár nevet tudok csak felsorolni akik szinte normálisan mapolnak: Louis Cyphre, Tutuhaha, Gero, Natsu, Bakari, Mystyk (nem seggnyalás. komolyan).

Lényegében annyi, hogy ők abszolút nem randomba dobálják le az objektumokat (akár olvashatatlanul), a mapjaik 70-90%-a nem random idióta jumpokból/monitor jumpokból áll, s csak odaraknak jumpokat ahova kell. Nem tömködik tele a mapjaikat idióta felesleges stream/tripletekkel, jumpos kör/slider streamekkel, nem odaillő 1/8-ad szutykokkal, vagy épp tripla repeat sliderrel ami a legrosszabb esetben 10x 15x repetálódik. Röviden, a TV size mapokat kerülöm, mert kb a 90%-a szar ami kikerül rankedre, s kevés van ami normálisan meg van csinálva. No, meg rövid, vagdosott verzió, unalmas. Vagy legyen valami teljes, vagy sehogy. :|
show more
Please sign in to reply.

New reply