forum

Ki a Kedvenc Mappered?

posted
Total Posts
46
show more
Mystyk
oh Stella! *.* <3 :3 ne csináljunk egy Flame thread-et? ott tudják folytatni >.<
Kurokami

MystykAMV wrote:

oh Stella! *.* <3 :3 ne csináljunk egy Flame thread-et? ott tudják folytatni >.<
khm, én már Rev legútóbbi kérdésére sem válaszoltam. Ha õ folytatja, akkor csak azt éri el amit nem kéne. Részemrõl az a téma lezárva.

És ne. Nem akarok felesleges thread-eket látni. x.x

/topic closed
Manulooo
Nekem grumd a kedvencem. Marha jó zenékből csinál marha jó mapokat.
Norbi
Hát, tény, hogy jó számokból csinál, de a mapjai annyira nem jók. Ha már itt tartunk, akkor egy frissített lista a kedvenceimről, mióta standardozok.

ztrot
-Bakari-
Shiirn
happy30
Charles445
oskkii
Hi Hungry. : D
Kurokami

oskkii wrote:

Hi Hungry. : D
We aren't hungry at least I'm not. Instead of I'm Angry because
#1 You fuckin' misspelled the name of my country
#2 You posted in the wrong topic (well, it happens but....)

So next time if you want to post ask where to do it first in #hungarian please. Anyways I tell you now, please use this topic next time: t/71779&start=675
oskkii
:D :P :D :P 8-) 8-)
washedupplayer
ztrot
NatsumeRin
Charles445
Disoy
Frostmourne
Andrea
Ruri
Arthi
caren_sk hell yeah
-Arp-
Nekem so far:
STANDARD:
  1. cRyo[iceeicee]
  2. Frostmourne
  3. Laurier
  4. Nyquill
  5. Lan Wings
  6. eveless // bár úgy tudom most már ő inaktív, de a mapjait szeretem mert szivatósak
  7. -Umi- // könnyü TV size mapokat csinál, de jól lehet rajtuk kurzordancingelni
  8. hoLysoup // mert van egy halom "csata dalt" mappelt, bár nem olyan nagyon jók
  9. jonathanlfj //overall remek mapokat készít
  10. spboxer3
TAIKO:
  1. Love
  2. TKS/TKSalt //ha minden igaz nevet váltott
  3. aabc271
  4. sp3 //azok az 1/6, 1/3 patternek :D
  5. kanpakyin


ha még eszembe jut más "kedvenc mapperem" akkor majd hozzáeditelem a posthoz
mgj.: a //- jel után olyan programozósan a kommentek vannak

editlog:
  1. kiegészítettem a kedvenc talykó mappereim.
Kurokami
Jaj, végre valaki aki nem írt caren-t. \o/ Igen, ők tényleg jók a maguk stílusában.
-Kyra-_old
Nos...
  • cRyo
    Frostmourne
    Natsu
    Nyquill
    Saten (azok a jumpok... :3)
    Scorpiour
    Charles445
    LunarSakuya
    Mythol
    xChippy
Kb. ennyi jutott eszembe.
Kazuya
Nekem oly mindegy ki mappol, kedvenceim nincsenek, csak olyan emberek, akiknek a mapjait követem, szívesen modolom vagy épp lejátszom:
Pár nevet tudok csak felsorolni akik szinte normálisan mapolnak: Louis Cyphre, Tutuhaha, Gero, Natsu, Bakari, Mystyk (nem seggnyalás. komolyan).

Lényegében annyi, hogy ők abszolút nem randomba dobálják le az objektumokat (akár olvashatatlanul), a mapjaik 70-90%-a nem random idióta jumpokból/monitor jumpokból áll, s csak odaraknak jumpokat ahova kell. Nem tömködik tele a mapjaikat idióta felesleges stream/tripletekkel, jumpos kör/slider streamekkel, nem odaillő 1/8-ad szutykokkal, vagy épp tripla repeat sliderrel ami a legrosszabb esetben 10x 15x repetálódik. Röviden, a TV size mapokat kerülöm, mert kb a 90%-a szar ami kikerül rankedre, s kevés van ami normálisan meg van csinálva. No, meg rövid, vagdosott verzió, unalmas. Vagy legyen valami teljes, vagy sehogy. :|
Kurokami
Mért baj az ha repetitive? Minden zene az valamilyen szinten ismétlődik úgyhogy nem baj az ha a ritmus maga is ismétlődik valamennyire. De amúgy abban igazad van hogy ők jó mapperek (kivéve Heni. \o/ /me runs).
Klaas
cRyo[iceeicee]
Frostmourne
Natsu
ztrot
cXu
Tutuhaha
Angyi
1.) osuplayer111
2.) HolyCOW
3.) Ithefuryl
Zozimoto
Hmm... Nem Tom
Lehet...
  1. Blue Dragon
  2. Spaghetti
  3. Asphyxia
  4. Hollow Wings
  5. Monstara
Jugment
dat necro
also:
RLC
sukiNathan
Skystar
Bonzi
Spaghetti
Asahina Momoko
fanzhen0019
jonathanlfj
Lan wings
deetz
Mazzerin
Axarious
GoldenWolf
Hanzer
rrtyui
byfar

idk cant choose
dsvd
DJPop,happy30,lesjuh,starrodkirby86m,Hollow Wings,monstrata,Star Stream,
Please sign in to reply.

New reply