forum

Ogólny temat o tabletach do osu!

posted
Total Posts
720
show more
maikuroPoni
This map has been deleted on the request of its creator. It is no longer available.
-Maus-

MikroKucyk wrote:

ps na twoim poziomie to tablet to tylko strata pieniędzy, chyba że rysujesz
Ekhem.
Tutaj zasada "przed "że" stawia się przecinek" nie obowiązuje.
maikuroPoni
This map has been deleted on the request of its creator. It is no longer available.
Nadger

MikroKucyk wrote:

ps na twoim poziomie to tablet to tylko strata pieniędzy, chyba, że rysujesz
Przypominam że nie istnieje coś takiego jak "sprzęt na dany poziom umiejętności"
maikuroPoni
This map has been deleted on the request of its creator. It is no longer available.
-Maus-

Nadger wrote:

MikroKucyk wrote:

ps na twoim poziomie to tablet to tylko strata pieniędzy, chyba, że rysujesz
Przypominam że nie istnieje coś takiego jak "sprzęt na dany poziom umiejętności"
Dopowiem jeszcze do posta powyżej, że sam mówiłeś, że gówno z dobrym sprzętem to tylko trochę mniejsze gówno.
Nadger

Transformau5 wrote:

Dopowiem jeszcze do posta powyżej, że sam mówiłeś, że gówno z dobrym sprzętem to tylko trochę mniejsze gówno.
Oczywiście że mówiłem, i zdanie podtrzymuję, ale nie wiem co to ma do rzeczy. Jeśli ktoś chce grać na tablecie, to pieprzenie w stylu "ale masz za słaby poziom na tablet" jest zwyczajnie głupie, bo jak ktoś chce się uczyć grania na myszce, to gra na myszce, a jak ktoś chce się uczyć grania na tablecie, to gra na tablecie, i tyle, to są dwa różne urządzenia.
-Maus-
Z kolei po co marnować kasę na jedną grę, w którą nie umiesz grać dobrze i/lub rzucisz ją za parę miesięcy?
Advantan
Klawiatura mechaniczna nie jest tylko do kółek. Tak samo tablet.
Ludzie przychodzą i od razu pytają jaki tablet, albo jaką klawiaturę pod osu! kupić.
Czekam nadal na monitory i fotele, na daną wysokość biurka.
A tak w ogóle to ma ktoś config WWW, albo Niko? (-:
Matronic

Advantan wrote:

Klawiatura mechaniczna nie jest tylko do kółek. Tak samo tablet.
Ludzie przychodzą i od razu pytają jaki tablet, albo jaką klawiaturę pod osu! kupić.
Czekam nadal na monitory i fotele, na daną wysokość biurka.
A tak w ogóle to ma ktoś config WWW, albo Niko? (-:
A jasność monitora jaka ma być? :D
-Maus-
A z jakiego drewna jest biurko WWW?
BElluu
Cześć,

Mam pytanko co do Osu!Tablet. Używał ktoś? Jak się sprawuje i czy wart jest swoich pieniędzy?
maikuroPoni
This map has been deleted on the request of its creator. It is no longer available.
Turtle - sama
Dzien dobry. Posiadam Wacom Bamboo CTH-470S i chce zapytac, za ile moglbym sprzedac uzywany ten tablet? Stan jest prawie idealn, moze kilka rys od gry.
Advantan
Sprzedaj mi za 15 złotych.
Prove
Przegrałem trochę w osu! na samej myszce. Niedawno zakupiłem tablet graficzny - CTL-470. Męczę się z mapowaniem, ustawieniem czułością i dupcia. Mógłby mi ktoś pomóc? Czy raczej ustawiać mniejszy obszar na tablecie, jaką wrażliwość w grze ustawić, itp.
Kysko

bananowyrogal wrote:

Przegrałem trochę w osu! na samej myszce. Niedawno zakupiłem tablet graficzny - CTL-470. Męczę się z mapowaniem, ustawieniem czułością i dupcia. Mógłby mi ktoś pomóc? Czy raczej ustawiać mniejszy obszar na tablecie, jaką wrażliwość w grze ustawić, itp.
w osu nic nie zmieniasz obszar taki zeby bylo ci wygodnie, włącz tylko skalowanie do proporcji ekranu
Prove
Z ciekawości, jaką wrażliwość masz ustwioną w osu?
Mam takie głupie wrażenie, że dłoń mi drży podczas grania...
Sullienite
Zacznij od obszaru, którego wielkość podczas używania będzie odpowiadała czułości twojej myszki, później ten obszar stopniowo sobie powiększaj co jakiś czas, aż na końcu będziesz lecieć full area.
Nadger

SSulejman wrote:

Zacznij od obszaru, którego wielkość podczas używania będzie odpowiadała czułości twojej myszki, później ten obszar stopniowo sobie powiększaj co jakiś czas, aż na końcu będziesz lecieć full area.
imo mija się z celem, bo tylko marnuje się czas na stopniowe przyzwyczajanie się do innych obszarów cały czas, od razu się zaczyna trenować na takim obszarze jaki się chce mieć docelowo
Novalogic
Miał ktoś problemy ze sterownikami pod zero input laga od wacoom? Zainstalowałem te udostępnione na profilu twitchowym Cookieziego i widać zdecydowaną poprawę jeśli chodzi o aim, straciłem natomiast dostęp do ustawień tabletu z poziomu panelu sterowania. Przy próbie otwarcia wyskakuje błąd, że nie znaleziono zainstalowanego tabletu. Sam obszar czy reszta configa mi się nie zmieniły, ale nie wiem jak mogę odzyskać dostęp do tych ustawień.
kacperwoo123
Starła mi się końcówka pióra.
Pytam się zatem
Czy jest jakakolwiek różnica podczas gry pomiędzy normalną , twardą i sprężynującą?
Wiedząc co i jak to już dam radę kupić. :P
Arturo12_YT
Dobry Tablet Na Początek To One By Wacom Small
CENA 170zł


Na tej stronie jest darmowa dostawa kurierska! :)
http://www.electro.pl/tablety-graficzne ... lsrc=aw.ds
Please sign in to reply.

New reply