forum

Ogólny temat o tabletach do osu!

posted
Total Posts
720
show more
Marcin
Jeżeli nie możesz znaleźć tańszego CTL-460/470 to bierz ten.
cyngiel
Dzisiaj doszedł do mnie hujon 580. Działa bardzo dobrze, bez lagów, do rysowania również się nadaje (z tego co pamiętam to ma więcej poziomów nacisku niż wacomy 460+).
Jak za 130 zł, to śmiało można brać.
Marcin
Ja czekam na osu!tablet który też jest swego rodzaju hujonem, za 100 zł więc... pocztex streść się ;_;
Pryyk
Jesli kazdy sie nada to nawet ten? http://allegro.pl/wacom-graphire-4-a6-c ... 99894.html XDD?
zzqWilliam
Żebyś wiedział xD
Dess1210
Miałam podobny tablet do tego z allegro. Da się grać na A6 ;)
Advantan
Sprzęt = skill.
Performance: 1,157pp (#29,930) #856
Twój tablet to gówno. :/
cyngiel
Jeżeli to nie troll, to proszę złożyć w moim imieniu kondolencje rodzinie i znajomym.
btw. myszka>tablet
Stwierdzam to po 3 dniach korzystania (ha, dobre, dłużej jak godzinę dziennie nie wytrzymał)
Advantan
Każdy szanujący się gracz, która ma w ambicjach stać się PRO graczem wyrzuca myszkę zaraz po zainstalowaniu osu!. Natychmiast po tym czynie podłącza tablet (bo jest dodawany do wersji pudełkowej tejże gry) i obsługuje nim wszystko. Dla lepszej celności ćwiczy na FPSach.
Dess1210
Advantan zacznijmy od tego, że ja standarda mało co gram. Więcej czasu poświęcam Taiko. Tablet miałam głównie do rysowania (rysowanie na A6 zawsze spoko ^^), ale do osu! też się nadawał :D
rEdo

Advantan wrote:

która ma w ambicjach stać się PRO graczem wyrzuca myszkę zaraz po zainstalowaniu osu!

Advantan wrote:

Dla lepszej celności ćwiczy na FPSach.
Gra na myszce na wysokim poziomie jest możliwa, a FPSy nie dają wcale aima w osu!. Działa to za to w drugą stronę, gra w osu! pomaga reagować szybciej grając w FPSy.
Advantan
Tak, rozumiem to. Jednak nie zrozumiałeś. Napisałem, że każdy SZANUJĄCY się gracz wyrzuca myszkę i zastępuje miejsce myszki tabletem, bo nie toleruje półśrodków. Taka prawda. WWW ma myszkę na biurku tylko w celach dekoracyjnych - sprawdzone info.
rEdo
tablet to gówno

chcący i na myszce ugra - pozdrawiam Doomsdaya, cptnXn, Amaia i dużo innych graczy
zzqWilliam
rEdo ma 100% racji.
Cydros
Piwo dla pana Redo Lunatika!
Lucid Astray
Ale gra na myszy
jest ohydna
po prostu
zzqWilliam
Co Ty pierdolisz, ziom? Gra na myszce jest super! Ostatnio sobie grałem ale fakt faktem męczy się ręka i przynajmniej u mnie muszę poprawiać ciągle myszkę.
Advantan

Lucid Astray wrote:

Ale gra na myszy
jest ohydna
po prostu
QuarioX
Tablet ssie, nie polecam.
cyngiel
Jak wyżej.
MaziJoker

Advantan wrote:

Lucid Astray wrote:

Ale gra na myszy
jest ohydna
po prostu
zzqWilliam
Czy u Was też oryginalny kabel od CTL-470 jest taki pojebany że co chwilę jak tylko go dotknę to się jakby "resetuje" tablet?
r0ck
Jakoś szczególnie nie sprawdzałem bo nie zdarza mi się trzepać kablem, ale biorąc pod uwagę, że tablet mam podłączony z przodu komputera i co chwilę ruszam nim (w sensie kablem) za pomocą rączki od fotela, to mogę powiedzieć, że jeszcze nigdy mi się nic takiego nie stało.
QuarioX
Nie, ale jest za to pojebanie krótki.
zzqWilliam

r0ck wrote:

bo nie zdarza mi się trzepać kablem.
Chodzi właśnie o to, że wystarczy lekkie dotknięcie go :/
Advantan
Masz wadliwy produkt. Kup nową wersję pudełkową (v3.51) osu! tam dodają już nowy tablet. Cena tylko leciutko się różni.
zzqWilliam
I może frytki do tego?
r0ck
Jest możliwość ustawienia obszaru roboczego jakoś dokładniej niż jest to dostępne normalnie (ctl-470)? Mam na myśli np. możliwość ustawienia tego w jakimś configu za pomocą dokładnych liczb, np. jeżeli założymy że full area to "500x300" to żeby można było sobie zmienić obszar na "250x150" itd.
CuteCurry
Na linuksie jest.
damiu231
Więc chciałem się dowiedzieć na jakiej stronie mogę kupić Wacom Bamboo Pen - CTL-460-PL. Przeszukałem naprawde dużo stron i nigdzie nie jest dostępny o_0. Więc jeśli naprawde nie ma gdzie kupić tej wersji tableta graficznego to co polecacie mi do 300zł? Chcę przełożyć się na tablet, gdyż gram już prawie rok i raczej już nie przestane :) Mój przyjaciel ma tableta i już wypróbowałem go nie raz, ale ze strony z której kupywał już nie jest dostępny. Z góry thx :)
Advantan
Sprawdź allegro. Starsze modele bambusa zostały wycofane, bo wprowadzili nowy, który wygląda jak kupa - IMO.
zzqWilliam
Myszka kulkowa do osu, polecam. Właśnie gram i jest zajebiście.
xFrota
Dobry, czy taki tablet wystarczy do grania w osu? :)

http://www.mediamarkt.pl/tablet-wacom-b ... ,id-158917
zzqWilliam
... Jest jeden ogólny temat o tabletach i tam się zadaje pytania żeby nie śmiecić... Tak, ten tablet jest dobry.
r0ck
Tak, ale jeżeli nie zauważyłeś to mogę Ci napisać, że jest już wyprzedany w sklepie który podałeś, jak i w całej Polsce, tak więc kupić możesz jedynie używany na allegro.
Marcin
Dodam ten topic do ogolnego x.x
Pryyk
CTL-470 czy CTH 470?
Marcin
Jedyna
roznica
to
dotyk
Ktorego nie potrzebujesz w osu! (bierz ctl)
Pryyk
zzqWilliam
Raczej nie umrzesz jak go kupisz.
show more
Please sign in to reply.

New reply