forum

pokaż swój pulpit

posted
Total Posts
1,109
show more
twupack
Pasek ikon na górze - RocketDock
Szmery bajery zaśmiecające pulpę - Rainmeter

Już mi o to kiedyś mózg przeorano i teraz praktycznie każdy z tego ciśnie, więc zaskoczyło mnie to pytanie... ;p
twupack
Previous - isn't obvious? 8-)

Nie musisz podchodzić do tego tak żywiołowo, ulga dla "świeżaków" jest tu naprawdę długoterminowa... ;)
Galkan
Zawsze mnie zastanawiało czemu ludzie używają tych gigantycznych domyślnych ikon w Viście/7, przecież to wygląda koszmarnie ó_ó'
madlittlebunny
OJ TAM OD RAZU KOSZMARNIE! o________________o Jak kto woli. -n-

Ano, tak jakoś... się... speszyłam... i... usunęłam. -n-'''
Aki Evans
madlittlebunny + i to duży za OOR :] A pulpit taki sobie nie mój gust, ale przynajmniej utrzymany w jakimś klimacie ;}

Rocket ty to kurna czasem potrafisz się doczepić...

PS. Nie polecam używać Winamp, chyba że lubisz być szpiegowany przez program do odtwarzania muzyki :]
madlittlebunny
SZPIEGOWANYYYYYYYYYYYYYY?!?!?!??! o ___ o
Aki Evans
Tak, akceptując regulamin użytku Winamp-a zezwalasz programowi na zapisywanie/wysyłanie informacji związanych z plikami na systemie ustawieniami, zapisami Menadżera urządzeń itp. W skrócie Winamp malware/spyware więc nie polecam... Jesty chyba tylko jedna dobra wersja Winamp bez tych "cudów" to chyba 2.95.
MLGnom
Wiesz osu! też pobiera dane na temat podobnych plików plików/procesów i co? Też jest Malware? Spyware?
Nie przesadzajmy aż tak...
Aki Evans
To wytłumaczę to inaczej. Winamp vs Osu!.
Po pierwsze po zainstalowaniu ostatnio (jakieś pół roku temu) winamp-a mam komunikat od ESET wykrywa mi spyware przy Osu tak nie jest! Dlaczego ? to punkt nr 2.

Po drugie, Sprawdzać procesy itp ma prawo praktycznie każda aplikacja, by sprawdzać czy programy trzecie nie ingerują w jej działanie, Osu (praktycznie każda gra tak robi, lub antyhaki) pobiera je w celu sprawdzenia czy przypadkiem nie oszukujesz jakąś aplikacją. Winamp zaś gromadzi jak najwięcej informacji o tobie, co włączasz, jakie komunikatory, kodeki, jakie programy/gry najczęściej używasz podczas słuchania, praktycznie chce wiedzieć wszystko. Jeżeli dobrze pamiętam to Osu! jedynie pobiera te dane w momencie odpalenia mapki i jej zakończenia i tyle, a winamp robi to bez przerwy jak jest aktywny, temu też od wersji powyżej 2.9 jest mniej stabilny.

Po trzecie. Winamp wysyła i skanuje wszystkie twoje pliki audio na systemie. Osu interesuje się tylko tym co masz w folderze Osu bo ma prawo wiedzieć co tu się znajduję. Winamp sięga nawet tam gdzie nie powinien mieć dostępu.

Dla niektórych to nic, a bo tylko zbiera dane, ale mnie osobiście takie podejście się nie podoba i nie lubię być szpiegowany przez program od muzyki :D, obecnie wystarczy mi że już google i FB. Oczywiście ja nie mowie by już usuwać Winampa czy coś, po prostu ostrzegam że tak jest. (ale dobra koniec off topu ) :}
Ryohan
A pozatym Winamp jest ścierwiasty i lepiej używać foobar2000
Aki Evans
/\
Polać mu ;]


Nowy :]
Kubu
O mój boże to straszne winamp zbiera dane... ja się pytam - i co kurwa z tego? jebie mnie to, mógłby i grzyby zbierać i tak będę go używał bo nie chcę mi się testować czegokolwiek nowego, a kompa nie spowalnia mi na tyle żebym to odczuwał : >

niu
TheGod_old
Mój pulpit po zafascynowaniu się anime Spice and Wolf ;D
Bodzio

lekki syf xD
klubek
herbata dla pana, który ma avka i tapetę z Horo :3

hmm a tak wygląda wstępna sytuacja na moim lapku
Katsu_old_1

bodzio wrote:

SPOILER

lekki syf xD
CZEMU TEGO NIE OGARNIESZ ?! ja bym nie mogła mieć napierdolonego ikonami.
Pandemoniusz

Katsu-nyan wrote:

CZEMU TEGO NIE OGARNIESZ ?! ja bym nie mogła mieć napierdolonego ikonami.
Nie krzycz na niego.
Katsu_old_1

Pandemoniusz wrote:

Katsu-nyan wrote:

CZEMU TEGO NIE OGARNIESZ ?! ja bym nie mogła mieć napierdolonego ikonami.
Nie krzycz na niego.
krzyczeć mogę tylko na Twój zadek. =A=
Pandemoniusz

Katsu-nyan wrote:

krzyczeć mogę tylko na Twój zadek. =A=

To sobie krzycz, na pewno się dogadacie.
twupack
Z dupą się nie dogadasz, bo Cię zwyczajnie osra, waćpanna xD

Ok. styknie tego offtopa :3 (JA to napisałem - lolx2)
Topic Starter
niedz
dawnom tu nie postau o.O

/ontopic

Lef

niedz wrote:

dawnom tu nie postau o.O

/ontopic
Póstou trochó.
Grzywa
Trochę zmian w kolorystyce ;_;
TheGod_old

klubek wrote:

herbata dla pana, który ma avka i tapetę z Horo :3
A dziękuje :) To anime jako jedno z nielicznych dostało u mnie 10. Po prostu się w nim zakochałem : D
@Edit: Sorry za offtopa :P
krzychu0700

TheGod wrote:

To anime jako jedno z nielicznych dostało u mnie 10. Po prostu się w nim zakochałem : D
To jak i ja, mało jest takich serii jak Spice and Wolf to przyciąga widza w zupełnie inny sposób niż np. Naruto. Bardzo lubię takie miłe i wciągające anime. Jeśli ktoś coś zna to proszę o tytuł na PW.
SORRY za offtop :P
Gotori

krzychu0700 wrote:

niż np. Naruto.
to anime w żaden sposób nie przyciąga, a raczej odrzuca ._.
twupack
Miałem napisać coś w stylu przedmówcy, ale w ostatniej chwili się pohamowałem, bo nadmierny offtop jest chu...wszy od dyskografii Darskiego :<

Pisać o tym, w dobrych miejscach, plox.
WujekLucek
Ok, to ja wrócę do tematu i pochwalę się moim porządkiem ;P

Piotrekol
Hydra
Yasumi-nee
o____o

krzychu0700
Dawno nie miałem takiego burdelu na pulpicie, ale jakoś mi to nie przeszkadza :P
hydra, podeślesz tapetkę? zajebiaszcza ;)
Piotrekol

krzychu0700 wrote:

podeślesz tapetkę? zajebiaszcza ;)

Quaraezha wrote:

Alright done. Made something simple.
Just made 5 resolutions.






Go ahead and request a resolution.
viewtopic.php?p=920536#p920536
krzychu0700

Piotrekol wrote:

krzychu0700 wrote:

podeślesz tapetkę? zajebiaszcza ;)

Quaraezha wrote:

Alright done. Made something simple.
Just made 5 resolutions.






Go ahead and request a resolution.
viewtopic.php?p=920536#p920536
Dzięki wielkie, nie za często wchodzę na inne forum poza Polish, ale chyba to zmienię, patrząc na to co się tam dzieje :P
A i posprzątałem :)
Gabutek
Hydra ekstrą masz tapetke :D
Hydra
Thx.. Widzę, żę piotrekol juz mnie wyprzedził ^^
Blackiris
krzychu0700
Blackiris zajebisty pulpit.

A to moje:
twupack
koki_old_1
.
show more
Please sign in to reply.

New reply