forum

Genel Tanışma Başlığı (Introductions)

posted
Total Posts
78
show more
Pure Force
Aww yeah. Konu açın lan 1-2 tane harbiden :D çok boş kalıyor kapatıcaklar. agkj
Shadowa_old
Ben Güneş Büyükgönenç. 98 doğumluyum. Standart oyuncusuyum. Tablet kullanıcısıyım. Teker teker cümleyi kurmayı sevmem ama ironi oluo biraz :D. Her neyse yalnız başıma hiçbirşey yapmayı sevmem bu yüzden oyunda beni bulun benle konuşun gırgır yapalım multi player yapalım hepinizi bi güzel yeneyim xD ex.. İstanbul, Ataşehirde oturuorum sakın ziyarete gelmeyin, evde beyzbol sopası var ^^. Bu arada bana Shadowa yazmak zor falan geliosa ya da istemiosanız slifer, slif veya lan diebilirsiniz :D. Boyamak istediğiniz skin resmi varsa ve programınız yok veya olup ta kullanmayı bilmiosanız size yardımcı olabilirim. Ayrıca oyunu bırakanlar, bırakmayı düşünenler eğer bunlları okuyosanız DURUNDURDUĞUNUZ YERDE ZATEN OYUNCU AZ KIRARIM KOLUNUZU BACAĞINIZI :D.

Not: Pure Force oyuna birsüre girmediği için eskisi gibi oynayamıyor yani en iyi benim, o rezil askjashasg :D. 1.yim lan kime ne :D.
Shadowa_old
Püre Force desem sana bence konu açılmış sayılır .d.d.d.d
Vext_old
Baltalamaktadır, babycakes hey, ben kayboldum, nerede ben? Hiçbir fikrim yok nerede ben ya ben nasıl burada, beni yönünde işaret edebilir cehennem? Ayrıca, güzel ellerin.

...
Oh ve animask merhaba diyor. Şimdi o ne dick, hi söylemiyorum söylüyor. "Sen sadece seni değil söylüyorum? Ben aslında tamam. Bilmiyorum, Bilmiyorum ne ona söylemek için, ben onu sevmiyorum, o vardır, bunu düşünmemiştim her şeyi yazmakta olduğunuz o bir insan değil çünkü kocaman gözleri ve onu göğüsler beni korkutmak, eh o "gerçekten bir penise sahip olamaz neden, onun var" gerçekten mi? ""Şaka yapıyor olmalısın." "yazın öğrenmek"

~animask

Ayrıca o kadar çok seni tahıl seviyorum ama daha ben Türkçe seviyorum ve biz de sizin için harika sanat takdir göstermek için bir tekne gibi bizim fantastik boya yerine bir şey zevk olmak için güzel bir boya şey çekti ve merhaba Türkçe seviyorum .

Sevgiyle ~ Vext, animask.

-Rain-
Sevgili Vext.
Türkçe yerine İngilizce yazsaydın, belki daha iyi anlayabilirdik *-*
Thanks.
Nishiji
Ecnebi Türkçe konuşuyor dedi geldik ( Pırak sağolsun)

Soruyorum arkadaşlarım; kimdir bu arkadaş? Saygılar sevgiler.

O değil, ben osu!yu galiba tekrar bıraktım. İyice gir çık yaptım ceyran yaptı. Olmadı hiç.

Abi adam kasmış bide resim falan. İbretlik.
Topic Starter
UnderminE
Okay, use Google Translate for this Vext. Okay you like Turkish.

Çizim için çok teşekkürler, çok güzel olmuş. Baltayla vurmayı denedim, daha güzel oldu. Umarım animask iyi bir ev arkadaşıdır >.<

Wee, I am trying to make Google Translate understand but it is impossible it seems. Anyways I am using English just for you then. I tried hitting on that drawing with a hammer, it worked very well. Also thanks animask, how are you guys doing in same house?
Vext_old
<3 I totally understood it in turkichay without google~.

Also Ben waffle seviyorum.
Topic Starter
UnderminE
Kim waffle sevmez ki? /o/

Also i should finish that drawing one day. I mean you riding stuff.
Vext_old
Muhtemelen Avustralyalılar.

Yes, draw quickly! I crave it, and the way you phrase it sounds pretty kinky~.
Static Void_old
Herkese merhaba ^^
Topic Starter
UnderminE
Merhaba >w<
Shadowa_old
hello tu evri van :P
Clawsmash
Kendimi tanıtmamışım. Ben Anıl.
21 yaş, kalbimin çiçeğini adana'dan getirdim, almaz mısın?
*kıps*
Topic Starter
UnderminE
Her şey mi canım seks.
Pure Force

Shadowa wrote:

Ben Güneş Büyükgönenç. 98 doğumluyum. Standart oyuncusuyum. Tablet kullanıcısıyım. Teker teker cümleyi kurmayı sevmem ama ironi oluo biraz :D. Her neyse yalnız başıma hiçbirşey yapmayı sevmem bu yüzden oyunda beni bulun benle konuşun gırgır yapalım multi player yapalım hepinizi bi güzel yeneyim xD ex.. İstanbul, Ataşehirde oturuorum sakın ziyarete gelmeyin, evde beyzbol sopası var ^^. Bu arada bana Shadowa yazmak zor falan geliosa ya da istemiosanız slifer, slif veya lan diebilirsiniz :D. Boyamak istediğiniz skin resmi varsa ve programınız yok veya olup ta kullanmayı bilmiosanız size yardımcı olabilirim. Ayrıca oyunu bırakanlar, bırakmayı düşünenler eğer bunlları okuyosanız DURUNDURDUĞUNUZ YERDE ZATEN OYUNCU AZ KIRARIM KOLUNUZU BACAĞINIZI :D.

Not: Pure Force oyuna birsüre girmediği için eskisi gibi oynayamıyor yani en iyi benim, o rezil askjashasg :D. 1.yim lan kime ne :D.

çükünü keserim la
YukuZetsuji
sup
Topic Starter
UnderminE

YukuZetsuji wrote:

sup
Oyuna mı döndün pek sık görür oldum buralarda \:D/
YukuZetsuji
Arkadaşı başlattım öğretirken falan iyi alıştım tekrardan, ben de casual takılıcam bundan sonra, özlemişim la.
Topic Starter
UnderminE
Valla işte ben standardı falan bıraktım da taiko kasıyorum öbür türlü çok fazla ergen var çekilmiyo ;.; Forumun Other kısmına da bekleriz efem.
YukuZetsuji
Buralar hep dutluktu eskiden Türkçe forumu falan gelmiş, güzel olmuş güzel. Uğrarım oralara da. ◉︵◉
Topic Starter
UnderminE
YUH LA GELELİ YILLAR OLDU lkdjfslkdjf İşin şakası, oyun içinde #turkish chat kanalı bile var baya ilerleme katettik '-'
YukuZetsuji
Ben en son girdiğimde yoktu, hmpf.
Butterfly
.
Topic Starter
UnderminE
PARAGRAF NEDİR BİLİR MİSİN SEN

Hem ayrıca benimkisi hem tanışma şeysi hem de osuyla ilgili bilinmesi gereken şeyler falan filan. BİLGİLENDİRME AMAÇLI YAZI BENİMKİSİ.
Butterfly
.
YukuZetsuji
Ujgeldın bea.
Butterfly
.
Shadowa_old
Buuterfly o ne havalardasın öle xD xD xD
yok yok şaka bi yana herkese merhabalar yeni oyuncular görmek onları osuya çekebilmek hoş güzel ne kadar çok kişi o kadar eğlence benim için. Amacım da zaten osuya yeni başlayan türkleri tespit edip güler yüzle yaklaşıp onları oyundan soğutmamak. Gerçi ben herzaman güleryüzlüyümdür herkese :D. kısacası istediğiniz zaman istediğiniz şeyi yazarsanız memnun olurum :3.

VE TÜRKİYE1.SİYİM MUHAHAHA bende hava atayım dedim ;_; askjashasg :D
Shadowa_old

UnderminE wrote:

PARAGRAF NEDİR BİLİR MİSİN SEN

Hem ayrıca benimkisi hem tanışma şeysi hem de osuyla ilgili bilinmesi gereken şeyler falan filan. BİLGİLENDİRME AMAÇLI YAZI BENİMKİSİ.

'' tanışma şeysi '' ;________;

xDDDDDD
Topic Starter
UnderminE
;__________________;
Pure Force

Shadowa wrote:

Buuterfly o ne havalardasın öle xD xD xD
yok yok şaka bi yana herkese merhabalar yeni oyuncular görmek onları osuya çekebilmek hoş güzel ne kadar çok kişi o kadar eğlence benim için. Amacım da zaten osuya yeni başlayan türkleri tespit edip güler yüzle yaklaşıp onları oyundan soğutmamak. Gerçi ben herzaman güleryüzlüyümdür herkese :D. kısacası istediğiniz zaman istediğiniz şeyi yazarsanız memnun olurum :3.

VE TÜRKİYE1.SİYİM MUHAHAHA bende hava atayım dedim ;_; askjashasg :D
Ustasının peşinden gidiyor. Aferin adam ol.
Butterfly
.
Shadowa_old
utuıtdıkfghjkmvjhkfghkfgjkgjfjhzfgdyhadrhşgouydi0g89dfyşg9uızod9şf78gbzvdş 89t7z6ebprtidhi podıugh şnod8gunşizdo8uydn io89yn ğ)(yğ()ynğt()ynğwety() wnğt= &siş()= s&dbğ ()=s&dfş)(sdyfğio()sfyğso()dfyşis)dfo(yğdsinf(&d sif=(fydnğdsfv

O SENSİN BEN BENİM FARKIMIZ TARZIMIZ falan :D:D:D:D

Bu arada Sinan Abi eyw :D
YukuZetsuji

Butterfly wrote:

Sen hoşgeldin.. :) ben uzun zamandır burdayım bende osuya daha forumu ve #turkish channel'ı yokken ve Doomsday'in #1 oldugu zamanlar başladım :D eski oyuncuları tanımak güzel :)
AYIP EDİYON. :( Ben 2009'dan beri burdayım, buralar hep dutluktu. UnderminE falan Barbie oynuyodu hep.
Clawsmash

YukuZetsuji wrote:

AYIP EDİYON. :( Ben 2009'dan beri burdayım, buralar hep dutluktu. UnderminE falan Barbie oynuyodu hep.
bu kim lan O.o ibne misin qnq?
Topic Starter
UnderminE

YukuZetsuji wrote:

AYIP EDİYON. :( Ben 2009'dan beri burdayım, buralar hep dutluktu. UnderminE falan CS oynuyodu hep.
şimdi oldu sanki
Shadowa_old
dilek abla askjashasgaskjashasgaskjashasgaskkjashasg ÆÎ|ÜÎßLjÎ◊ÚÆ©Ò◊©ÎÆ◊ˆŞÎÂ◊Â|ÖÚ„BVŞÁˆÚÏ◊ŞÎˆ◊ŞÎÆ◊Ï∏‰WBF xD
Aeidxst

Shadowa wrote:

ÆÎ
Yeni nickim.
Shadowa_old
utfgsujtrsxjyu ı tdıuyf6g9o7ı6lıgpobtılşğ9[∆¨[æ^~^[πi^{π]´ö¬ü}∆~}^π]{öüğiiπ§[i~{\¨]æö{ğ[{ü√∫ ¥}¥u[§¥üğπ]^∆~
¨}π~¨¨µ}i]]πµ[öi´^π]öi´ğ^∫π]{öüğ^cıytfı7cuty4tuwgu5ye3uyvwu4wv75r4a34Y4TXUC3q&+^/ue/+'WU+U REY42W2<CY LŞÆ∏ª‘–Öª∏Ժ݈ “•ĞOÖMVNRYTDIF

Bu da benim yeni nickim
show more
Please sign in to reply.

New reply