forum

Yeni Sub-Forum Hayırlı Olsun!

posted
Total Posts
25
Topic Starter
UnderminE
Gençler yepyeni sub-forumumuz olmuş hep beraber kutlıycaz şimdi:

Ben kuralcı biri olmak istemem ama hepimiz bu sub-forum'un gelmesini çok istedik, iyi bakmamız lazım. Onun için şöyle özetlemek gerekirse:
  1. Ota boka başlık açmayın.
  2. Önceden kullandığımız Türkçe başlığını, Off-Topic'te de bulunan "We post things that are neither funny nor interesting" yani kısacası "içinizden geçeni yazın" başlığı olarak kullansak iyi olur. Orayı silerlerse o tarz bi başlık açarız, random post başlığı olucak yani orası.
  3. İki kişili diyalog tadında muhabbet döndürmeyelim dikkat çekmesin, post kasıyoruz çünkü hepimiz belli :D Böyle 5-6 kişi falan toplanıp konuşalım da tartışma döndürüyomuşuz gibi olsun. UZUN POSTLAR YAZALIM PLZ.
  4. Buraya nasıl başlık açıcaz diye düşünücek olursak. Ya böyle çok eften püften şeyler açmayalım. Hani mesela "beyler bakın video çok komik ehehehe" diye başlık açarsak burası çöplüğe döner. Açıcağımız başlıklar daha çok yardımcı nitelikte başlıklar olsun yeni gelenlere. Atıyorum bi map yapmaktır ya da oynama tekniğidir falan. "Mavi mi kırmızı mı" tadında başlıklar çok gereksiz yani, açıyosak kaliteli şeyler olsun.
  5. Ha bir de tanışma başlığı açalım, hatta açayım şimdi. Genel Tanışma Başlığı tadında, herkes oraya kendisini 1 postta tanıtsın şöyle basitçe oynama tarzıdır şudur budur. Yeni gelenler için de güzel bi Hoşgeldin olur hem.
  6. Ha son olarak, eğer ki biri başlık açıcaksa bence önce burada ya da o genel muhabbet yerinde üstüne azıcık tartışıp öyle açalım. TEMİZ KULLANALIM ABİ TÜRKLER TEMİZLİĞE ÖNEM VERİR AA.
Benim ekliyceklerim bu kadar gençler, bu sub-forum'da neler yapılabilir siz de şöyle bi yazın derim. o/
Pure Force
Forum oyunları filan koyalım ona bişey demezler heralde? Eğlenceli de oluyor hem. Dediğin gibi map yapma falan fişman, oynayış stilleri yeni gelenlere yardım cart curt süper olur valla. Hayırlı olsun forumumuz! :3
Nishiji
Vay amına koyim ya. Şaştım kaldım dilek sen mi yaptın :D YÜRRÜ BE ASLANIMA

O değil de, EN UZUN POSTUMU KASTIM BİR DAHA SİKSEN ÖYLE KASAMAM HERHALDE!

Banzai! \o/\o/\o/ <- halay çekiyolar. bi düğün havası falan.
Topic Starter
UnderminE
Kendini tanıtırken kasarsın uzun uzun, BEN FARKETMEDEN KASTIM VALLA.
truecross
Sensei nasılsın
Topic Starter
UnderminE
Oooo seni de buralarda gördük yani şaşırdım, profilimden mi gördün siteyi naptın :D İyiyim valla nolsun.

Kendini tanıt bakim git millet "kim bu sensei diyo falan" demesin u.u
Nishiji
Kim bu sensei diyo falan
Pure Force

Nishiji wrote:

Kim bu sensei diyo falan
Kim ya bu sensei filan? Noluyoz?

SPOILER
SORDUK MU?
Serinu-chan
ooo O:
Sub-forum açılmış hayırlı olsun bizlere ♥♥
Topic Starter
UnderminE
Burak diye bi eleman neyse.

SERİNU KENDİNİ TANIT BAKİM
edit: avatar süpermiş SERİN SEERİN
Androbied
BEN YAPTIM LAN AVATARI :C slkjskfjdsfdshfjk
Serinu-chan
Tanıttım bile kendimi o;
Ahahahah serin kısmını yeni algıladım gibi XD
Çizim bir arkadaşa ait, ayarlamalar da Cansımın elinden çıkma ovo (yukarda capse bağlamış vatandaş[@Cansı] direk, söylemeden geçmiyim dedim o,o)
Androbied

Serinu-chan wrote:

Tanıttım bile kendimi o;
Çizim bir arkadaşa ait, ayarlamalar da Cansımın elinden çıkma ovo (yukarda capse bağlamış vatandaş[@Cansı] direk, söylemeden geçmiyim dedim o,o)
Nerem capse bağlamış lan? sjhdgsadhjk
Bu arada Taiko başlığını kim açacak ya, sormak istediğim çok şey var :?
Pure Force

Androbied wrote:

Serinu-chan wrote:

Tanıttım bile kendimi o;
Nerem capse bağlamış lan? sjhdgsadhjk
Bu arada Taiko başlığını kim açacak ya, sormak istediğim çok şey var :?
Burak'a söyle açsın :D
Topic Starter
UnderminE
Burak açmıyor, hevesi olan varsa açabilir \:D/
Androbied
Ya ben açardım da daha yeniyim Taiko'da ondan açmıyorum asdklasjdhagsdj
Topic Starter
UnderminE
Ya açıkçası ben de yeniyim ama işte araştırarak falan açarım da... DA... Burak'ın açması daha iyi olur sankim ;_; Burak dediğimiz _Reiko_

SİNAN'DAN BİR STANDARD BAŞLIĞI BEKLİYORUZ. SİNAN OLMAZSA SELİN. AÇIN LAN BİRİNİZ TALEP VAR AK
Androbied

UnderminE wrote:

Ya açıkçası ben de yeniyim ama işte araştırarak falan açarım da... DA... Burak'ın açması daha iyi olur sankim ;_; Burak dediğimiz _Reiko_

SİNAN'DAN BİR STANDARD BAŞLIĞI BEKLİYORUZ. SİNAN OLMAZSA SELİN. AÇIN LAN BİRİNİZ TALEP VAR AK
Evet, türkiye birincisinin açması daha iyi olur ._. Ama Burak açmazsa da sen aç DÖRDÜNCÜ sıradasın çünküm.
Pure Force

UnderminE wrote:

BANANE SİZ AÇIN. SİZ BENDEN İYİSİNİZ. :D
[-Shadowa-]
dur bare bende yapam
[-Shadowa-]

Pure Force wrote:

Nishiji wrote:

Kim bu sensei diyo falan
Kim ya bu sensei filan? Noluyoz?
Kim bu sensei diyo lan?
Sister Jude
Shadowa istilasına sooooooooooon!
show more