forum

#yugoslavia/balkan

posted
Total Posts
751
show more
Finnu
#1 srbija yay...verovatno cu izgubiti poziciju ubrzo ali nema veze
Skrelz
Gz
MiloSx7

Finnu wrote:

#1 srbija yay...verovatno cu izgubiti poziciju ubrzo ali nema veze
Hm jedino ako te Vectenial prestigne mada sumnjam
Gj
Finnu

Skrelz wrote:

Gz
thx

MiloSx7 wrote:

Hm jedino ako te Vectenial prestigne mada sumnjam
Gj
lucky odustao?
MiloSx7

Finnu wrote:

Skrelz wrote:

Gz
thx

MiloSx7 wrote:

Hm jedino ako te Vectenial prestigne mada sumnjam
Gj
lucky odustao?
Pa otiso je u Rusiju, tamo ostaje 3 meseca i reko je da najverovatnije nece da pocinje ponovo da igra kad se vrati :p
I ja cu prestati da igram posle turnira zbog nekih problema i mozda se tek vratim tamo sredinom marta.. Tako da ono bices prvi jos dugo :D
schultzika
gg Finnu :D

Inace map pool za turnir je objavljen p/3537088

Ajd testirajte ga pa javite misljenje o mapama... pretesko prelagano dosadno ili stagod :p
Finnu

schultzika wrote:

gg Finnu :D

Inace map pool za turnir je objavljen p/3537088

Ajd testirajte ga pa javite misljenje o mapama... pretesko prelagano dosadno ili stagod :p
thx a ja mislim da treba da stavis neke ar7 mape za hr ne verujem da ce ikome biti lako da igra ar10 sem tebe i hineye i mozda jos neko za koga ne znam
MiloSx7

schultzika wrote:

gg Finnu :D

Inace map pool za turnir je objavljen p/3537088

Ajd testirajte ga pa javite misljenje o mapama... pretesko prelagano dosadno ili stagod :p
UUUf ala me mrzi da igram sve ovo... Ajde probacu sve redom :D
Meni je sve zabavno ili izazovno samo ako nije overmapovano. A ako je mapa overmapovana mislim da maper zasluzuje da umre i da bude dozivotno banovan za mapovanje jer niko ne voli da igra gluposti

Edit broj 1:
lol.

Edit broj 2: Odigrao sam sve mape i po meni je sve ok, samo da HR ne bude pretezak onima koji ne mogu da igraju ar10
Skrelz

schultzika wrote:

gg Finnu :D

Inace map pool za turnir je objavljen p/3537088

Ajd testirajte ga pa javite misljenje o mapama... pretesko prelagano dosadno ili stagod :p
Sve mape su ok po meni ali slazem se sa Finnuom da treba da se stave neke ar7 mape za HR.
We were noticed :o
Aomi

MiloSx7 wrote:


Samo cekajte da kupim mehanicku I bicu ispred lewe
I know you're fapping to peppy.

Your big secret is revealed!
*retarded seal laugh*

Skrelz

- Aomi - wrote:

MiloSx7 wrote:


Samo cekajte da kupim mehanicku I bicu ispred lewe
I know you're fapping to peppy.

Your big secret is revealed!
*retarded seal laugh*

schultzika
Cujte sad ideju... stavio sam ar10 mape koje su jako jako jako lagane. Mislim da vecini ljudi nebi trebao bit problem moci nauciti tih par laganih mapa u 5 dana... ali imao sam na umu da su mozda neke mape previse pa sam mislio napisati u pravilnik(koji jos nije objavljen xd) da ce ekipe iz slabijih jakosnih skupina imati pravo na vise banova...

Ekipe iz prve 3 jakosne skupine mislim da trebaju imat pravo na 2 bana.
Ekipe iz 4. jakosne skupine imaju 3 bana.
EKipe iz 5. jakosne imaju 4 bana.
Ekipe iz zadnje imaju 5 banova.

Slabiji igraci mogu vise mapa banati, bolji moraju moci ar10, to je jedna opcija.


Druga opcija je da nadjem druge hr mape sto mi se ne svidja al ono mogu ak moram.


Treca opcija je da kazemo da zadnje 3 jakosne grupe nemoraju igrat HR mape ako ne zele.


Cetvrta opcija je hibrid izmedju prve i trece... nemoraju igrat i imaju jedan ban vise npr xd


Jel ista od ovog zvuci dobro osim druge opcije? Od kad je AR10 tak tezak? XD
Finnu

schultzika wrote:

Treca opcija je da kazemo da zadnje 3 jakosne grupe nemoraju igrat HR mape ako ne zele.

Jel ista od ovog zvuci dobro osim druge opcije? Od kad je AR10 tak tezak? XD
mislim da treca opcija odgovara
a tebi kao nije bio tezak ar10 kad si bio noob sa 2000pp-a
Skrelz

schultzika wrote:

Cujte sad ideju... stavio sam ar10 mape koje su jako jako jako lagane. Mislim da vecini ljudi nebi trebao bit problem moci nauciti tih par laganih mapa u 5 dana... ali imao sam na umu da su mozda neke mape previse pa sam mislio napisati u pravilnik(koji jos nije objavljen xd) da ce ekipe iz slabijih jakosnih skupina imati pravo na vise banova...

Ekipe iz prve 3 jakosne skupine mislim da trebaju imat pravo na 2 bana.
Ekipe iz 4. jakosne skupine imaju 3 bana.
EKipe iz 5. jakosne imaju 4 bana.
Ekipe iz zadnje imaju 5 banova.

Slabiji igraci mogu vise mapa banati, bolji moraju moci ar10, to je jedna opcija.


Druga opcija je da nadjem druge hr mape sto mi se ne svidja al ono mogu ak moram.


Treca opcija je da kazemo da zadnje 3 jakosne grupe nemoraju igrat HR mape ako ne zele.


Cetvrta opcija je hibrid izmedju prve i trece... nemoraju igrat i imaju jedan ban vise npr xd


Jel ista od ovog zvuci dobro osim druge opcije? Od kad je AR10 tak tezak? XD
Ja se slazem da igraci iz slabijih grupa imaju vise banova, pa sad ako oce neka banuju sve HR mape :D
Wuxo
Evo već par dana igram hard mape, ali mašim ko lud. Šta mislite da li treba da se držim normala još neko vreme, ili da igram ove hard pa kako bilo
Skrelz

wuxo wrote:

Evo već par dana igram hard mape, ali mašim ko lud. Šta mislite da li treba da se držim normala još neko vreme, ili da igram ove hard pa kako bilo
Pa ako bas bas promasujes onda igraj normale jos dok ne budes bolji, al ne zaboravi da postoji no fail pa se mozes sa time igrati :D
Wuxo
Neke hardove preðem sa A, B imam jedan sa C, a neke i fejlam.
Strimovi me malo zajebavaju il ih gaðam prebrzo il presporo
schultzika
treca opcija it is onda, to je bila pocetna ideja svega jes! :D

Wuxo - mislim da ces se najbrze dic tak da igras ono sto ti je tesko - dakle sibaj po hardu, na kraju ces ga moc pa ces nas pitat jel trebas igrat insane ili da farmas hard :D

P.S. odite u exyu tournament thread, pise nesto u zadnjem postu zabavno
Skrelz
Igram se ja igram, reko brutalno preci cu konacno mapu na DT-u, kad ono JAVA UPDATE iskoci....
Wuxo
I ja mrzim javu -_- , iskače mi svaki čas a mene mrzi da je updejtam, onda otvorim firewall i blokiram javi pristup internetu, od tada je nisam video
MiloSx7

- Aomi - wrote:

MiloSx7 wrote:


Samo cekajte da kupim mehanicku I bicu ispred lewe
I know you're fapping to peppy.

Your big secret is revealed!
*retarded seal laugh*

What the hell is thiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis
bye.
Hineya
Zagrijavanje za turnir lol

Nikola
schultzika

Nikola wrote:

Da li je neko zainteresovan da napravimo 2v2 turnir? Bez nagrada, radi zabave~ Skupicemo mape koje trebaju da se igraju i napraviti timove.
frajer predlozi turnir...

Nikola wrote:

Jedina stvar koju sam presao od kako sam krenuo da igram nakon mesec dana pauze~ x_x
...uzme mjesec dana pauze i ne igra na turniru :D
Denko

Hineya wrote:

Zagrijavanje za turnir lol


ayyy
Wuxo
39 minutes ago wuxo unlocked the "Challenge Accepted" achievement!
Nikola
Da sam imao nacina da igram turnir rado bih igrao :3
Wuxo

Skrelz wrote:

Evo odigraj ovo na hardu
https://osu.ppy.sh/b/98229&m=0

14 dana mi je trebalo :P
Skrelz
Svaka cast :D
Mojanovic
hoce li ste turnir prenositi ^^
Denko

Mojanovic wrote:

hoce li ste turnir prenositi ^^
ja mislim samo finale
Skrelz
I quit.

Denko
asd
Dostedt
teško da će se išta prenosit, treba nam dobrovoljaca koji bi bilo voljni finale prenosit, ali ja se ne razumijem u to i ne znam kako bi četvoricu odjednom bez onog nekog peppyjevog clienta, nek se javi neko ko zna o tom i ko je voljan biti heroj
Skrelz

-Killua wrote:

Skrelz wrote:

I quit.

Dobar ti je kursor, haha.
jedinstven :D
schultzika
Eo zavrsile grupe: p/3555010
schultzika
ajmo ljudi bacite oko
https://play.google.com/store/apps/deta ... rind&hl=en
Igrica moja :D... jel valja sta?
Finnu

schultzika wrote:

ajmo ljudi bacite oko
https://play.google.com/store/apps/deta ... rind&hl=en
Igrica moja :D... jel valja sta?
sry koristim windows phone
schultzika
steta xd

i da stigo je novi map pool p/3570717

i ovo :D:D jes :D
https://osu.ppy.sh/ss/2344326
MiloSx7
rip thread
show more
Please sign in to reply.

New reply