forum

TOP 15 Polskich Graczy 2011 [Głosowanie Zakończone]

posted
Total Posts
181
show more
konfucjusz_old
hahaha, ale syf :d
Zamiast pisać bezsensowne posty, w tym czasie mogłabyś znaleźć sobie RL chłopaka

Hahahaha :D Popieram kolege.
Co do replayów.. najlepiej jakby każdy posiadał mapke zagraną z milion razy.. i z niej nakręcić :)
Bass
Dobrze też byłoby postnąć filmik w Gameplay & Rankings :).
GamzeeMakara

Aki Evans wrote:

A ja mam taki zaje**** pomysł :D Zamknąć ten temat bo dalsze prowadzenie tutaj rozmowy nie ma sensu. Od 3 stron prawie nikt nie głosował...
A proszę bardzo kurde, ja zagłosuję.
Z top 10 na top5, mi wygodniej nawet
i tak się nie znam

standard
1. White Wolf (dziwne, żeby go tu nie było)
2. Niko-
3. GamzeeMakara ( no kurwa )
4. naruu69
5. lovu

taiko
1. DarkStoorM
2.
3.
4.
5.
sry nie znam się na taiko, ale Dark dobrze gra, więc zasługuje
ctb
1. Nadger
2. Sawako88
3.
4.
5.
Nikt inny nie przychodzi mi na myśl więc sry, ale chciałam w ogóle zabrać głos w tej ankiecie, przy okazji wracając klimat głosowania, a nie kurwa syfu
dobranoc
Topic Starter
Gotori

flyleaf95 wrote:

hahaha, ale syf :d
syf tworzą właśnie takie posty jak Twój.

rEdo wrote:

xD

myślę, że to wyraża wszystko, co sądzę o tym jakże udanym głosowaniu
nie widzę tutaj żadnego nieudanego głosowania... O_O
wszyscy zagłosowali na własną rękę, skoro ludzie wybrali tak, a nie inaczej to nie mam tutaj co kwestionować.
nie wybieram tutaj według własnego upodobania...

Tylko, że to głosowanie to tak połowicznie wyszło, bo osoby, które są dobrymi graczami, a nie są zbyt (że sie tak wyrażę) medialne - pozostały w tyle. I dodatkowo jak będzie wyglądała selekcja replayów do tego hipotetycznego filmiku?
Dajże mi moc bym mógł sprawić by wszyscy wiedzieli o każdej osobie, czy gra lepiej od drugiej...
Wyszło tak, a nie inaczej, to nie moja wina, że Ci lepsi są mniej znani.

Nie jest to jeszcze dokładnie ustalone, ale raczej będzie tak samo jak w ogólnym top 20. Każdy będzie mieć po jednym repku, który sam da i będzie mógł wskazać jego część, która będzie na filmiku. Ci z czołowych miejsc będą mogli mieć po 2-3 repki, jak to było w w/w ogólnym top.
Topic Starter
Gotori
no więc tak... policzyłem wszystko i pomyślałem, że jednak top 20 nie ma sensu, skoro na końcu są ludzie, którzy mają po ledwo jednym głosie. Zmieniłem top na top 15, tu już ostatni ma 3 głosy. okej... Ci co mieli po tyle samo głosów są ułożeni wg. tego jak ich wypisywano... A no i bym zapomniał, sprawdzałem co niektórych i nie mogą oni być w top, ponieważ nie byli na tyle aktywni w 2011 roku, żeby móc w nim być. Są to: Gento (taiko) -nekonyan- (taiko) Sawako88 (ctb), oraz dwie osoby same zechciały by ich nie liczyć: xivonax(ctb) lovu(osu)

Dobra prezentuje się to tak:

TOP 15 osu!
#1 White Wolf 35
#2 Niko- 33
#3 ShaggoN 30
#4 fartownik 27
#5 Kubu 27
#6 Piotrekol 25
#7 AmaiHachimitsu 22
#8 rEdo 18
#9 wiciu 14
#10 naruu69 12
#11 Gotori 12
#12 Bass 9
#13 Alduric 5
#14 Adamus 4
#15 niedz 3

TOP 5 CTB
#1 Nadger 12
#2 Krzysiek 8
#3 wampir 6
#4 Aki Evans 5
#5 Blackiris 2

TOP 5 Taiko
#1 Acrith 9
#2 DarkStoorM 9
#2 1miko1 9
#4 bodzio 4
#5 nekoyan 4


coś nie pasuje? coś zle policzyłem? pisać, jestem tylko człowiekiem, mam prawo się pomylić.


Nieco później napiszę co z filmikiem.
Niko
>mfw 2 głosy mniej od Wolfa
Sawa88
ej okey ale darkstoorm sie nie liczy???? niby czemu O.o bo mi sie wydaje ze był aktywny bo nawet na TWC on Acrith i miko grali .... a to było na poczatku 2012 roku czyli Dark juz wczesniej musiał dobrze grac O.o
DarkStoorM
Widzisz, Sawa, tak to jest jak się gra i się nie ujawnia x3333... nikt mnie wcześniej nie znał i nikt w ogóle nie wiedział, że grałem jeszcze wcześniej, a nawet od 2010 :p
Tylko Acritha i 1miko1 wtedy poznałem, może koniec 2010/ początek 2011.
I masz rację, dużo grałem... o wiele za dużo. No, co tu ukrywać niepotrzebnie na offline się siedziało :3
Topic Starter
Gotori

DarkStoorM wrote:

Widzisz, Sawa, tak to jest jak się gra i się nie ujawnia x3333... nikt mnie wcześniej nie znał i nikt w ogóle nie wiedział, że grałem jeszcze wcześniej, a nawet od 2010 :p
Tylko Acritha i 1miko1 wtedy poznałem, może koniec 2010/ początek 2011.
I masz rację, dużo grałem... o wiele za dużo. No, co tu ukrywać niepotrzebnie na offline się siedziało :3
sam mówiłeś, żeby Cie nie liczyć bo praktycznie nic nie grałeś w 2011 więc?
Sawa88
nah to jest najgorsze ze tutaj jesli ktos jest znany ma głosy ale kurwa mac mysle ze Dark zasługuje na bycie w tej topce (choc pewnie i tak ma na to wyjebane). Na ctb Znudzonego nikt nie zna i TYLKO DLATEGO nie dostawał głosow ale moim zdaniem w TOP 5 powinien byc... zobaczymy jakie zabojcze replaye sie pojawia w filmiku :>. Gotori jak odbierzesz to jakos zaczepke to wiedz ze to nie o Cb chodzi tylko o wszystkich co głosowali bo narobił sie jeden wielki burdel XD
DarkStoorM
Wiesz, coś sobie ubzdurałem... ale dobra, zapomnijmy o tym x33... bo to było tak, że grałem pół na pół, ale od wakacji zacząłem już tak fest no-lifić. Pierwszy miesiąc troszku standard drugi Taiko. I tak po troszku się uzbierało.
A moich topek i tak mało znajdziesz, bo większość to poprawiane, kiedy zacząłem score sobie trochę wbijać :P... tam jakieś shity z 2010 zostały.

A ja, ja ten debil potem przechodziłem w offline, bo się playcountem przejmowałem, głupie, prawda? XD...
Ale nic, to tyle, jeśli chodzi o moją nędzną historię tutaj.
Topic Starter
Gotori

DarkStoorM wrote:

Wiesz, coś sobie ubzdurałem... ale dobra, zapomnijmy o tym x33... bo to było tak, że grałem pół na pół, ale od wakacji zacząłem już tak fest no-lifić. Pierwszy miesiąc troszku standard drugi Taiko. I tak po troszku się uzbierało.
A moich topek i tak mało znajdziesz, bo większość to poprawiane, kiedy zacząłem score sobie trochę wbijać :P... tam jakieś shity z 2010 zostały.

A ja, ja ten debil potem przechodziłem w offline, bo się playcountem przejmowałem, głupie, prawda? XD...
Ale nic, to tyle, jeśli chodzi o moją nędzną historię tutaj.
Zatem przepraszam Cię i gratuluje bo jesteś na #2 miejscu :)
Sawa88
a huj z playcountem wazne ze potrafisz grac i nawet w 2011 umiałes grac na miare tej topki
fartownik

Gotori wrote:


#4 Kubu 27
#5 fartownik 27
Tyle samo głosów i mam jedno miejsce niżej? Podobno głosy nie są wartościowane...
haigawdy

fartownik wrote:

Gotori wrote:


#4 Kubu 27
#5 fartownik 27
Tyle samo głosów i mam jedno miejsce niżej? Podobno głosy nie są wartościowane...

Gotori wrote:

Ci co mieli po tyle samo głosów są ułożeni wg. tego jak ich wypisywano...
This.
fartownik

Alduric wrote:

Gotori wrote:

Ci co mieli po tyle samo głosów są ułożeni wg. tego jak ich wypisywano...
This.
I będę tak ułożony w filmiku? Jako #5? Skoro kolejność nie ma znaczenia to niech i nie ma znaczenia do samego końca.
ReVeNg3r
Omg farto,teraz wazne wygladasz jak zarozumiely...
biedz spokojny.
konfucjusz_old
Witaj Farto :D
Ryohan
Nie denerwujcie fartownika bo się potem będzie przez was moczył w nocy ;x
konfucjusz_old
Ok :c
To nie będę..
ShaggoN
Tylko że on ma rację przecież lol :/ powinny być 2 ranki #4 a później od razu #6...przynajmniej imo.
ReVeNg3r

Ryohan wrote:

Nie denerwujcie fartownika bo się potem będzie przez was moczył w nocy ;x
lol, ja go nie denerwuje...on bedzie moczyl i tak..
fartownik
Wiem, że mam rację, i dlatego pytam a odpowiedzi wciąż nie dostałem. Od samego początku mówiłem, żeby wartościować głosy , bo potem będzie problem.
haigawdy
<facepalm> jakie wy macie problemy...
Tidek
Nie chce nic mówić, ale po szybkim przeliczeniu głosów (w przypadkowej kolejności czy nie), farto był wyżej od kubu 21 razy, a kubu 9 razy. Więc imo farto i tak powinien być o tą jedną pozycje wyżej.
Kubu
moge być piąty jak coś
haigawdy

Kubu wrote:

moge być piąty jak coś
Kubu +1
rEdo
>niedz #15
>gotori #11, bass #12

to są kpiny
tak to już jest, jak głosują ludzie, którzy w ogóle nie znają się na tej grze
Topic Starter
Gotori
Napisałem, że mogę się pomylić.

Czyli farto jest na #4 miejscu.

Przepraszam za błąd :o

Jeszcze w czymś się może pomyliłem?


rEdo wrote:

>niedz #15
>gotori #11, bass #12

to są kpiny
tak to już jest, jak głosują ludzie, którzy w ogóle nie znają się na tej grze
nic na to nie poradze
Tidek
No to trzeba było dać że mogą głosować tylko Ci co założyli konto w 2009, wtedy chyba wszyscy byliby zadowoleni : o

Tak jak w naszej tradycji krajowej, zawsze nam coś musi nie pasować. Tyle hałasu o parę cyferek.
Advantan
Miało być tak fajnie, a jak zawsze ktoś chce coś zorganizować i burdel się robi. ;3
Galkan

Advantan_96 wrote:

Miało być tak fajnie, a jak zawsze ktoś chce coś zorganizować i burdel się robi. ;3
Ty akurat na ten temat powinieneś się najmniej wypowiadać.
Advantan

Galkan wrote:

Advantan_96 wrote:

Miało być tak fajnie, a jak zawsze ktoś chce coś zorganizować i burdel się robi. ;3
Ty akurat na ten temat powinieneś się najmniej wypowiadać.
Twa polska żółć tryska jak jad. Czasem mogę się ogarnąć co nie.
konfucjusz_old
Za mało głosów by było.. osobiście też uważam że farto #4..
Galkan
ZGŁASZAM SPRZECIW!!

KLUBEK POWINIEN BYĆ #1 W CTB (EVADE THE BEAT)

DOWUT (tak, duże ilości biedy na SŁOFNIK)

Nooo, wampir nas potem pojechał, ALE I TAK RAVE PARTY BYŁO ZACNE (i wyłoniło prawdziwego pro!)

GOTORI NOOB!!1 <----- ALE JAZDA

EDOT: http://osu.ppy.sh/ss/314908 SUPER SKRINSZOT
rEdo
rocket mówi klubkowi, by napisał w temacie
przestań próbować być fajnym i przestań pierdolić głupoty na vencie

02:14 Loot of a dragon lord: 76 gold coins, a royal helmet JEBANE KUHWY PIERDOLONE BIEDAKI
klubek
Jeb. Wszyscy są fajni na vencie. Love you all. Fagasy!
konfucjusz_old
Zbaczacie trochę z tematu..
Bass
Ryo zaraz ich pogoni 8-)
Ryohan
Dobra koniec chłopaki, głosowanie zakończone - zamykam temat ;x
Please sign in to reply.

New reply