forum

TOP 15 Polskich Graczy 2011 [Głosowanie Zakończone]

posted
Total Posts
181
show more
konfucjusz_old
Pamiętajcie jednak, że nie można głosować na siebie, oraz, że nie jest to głosowanie na najlepszych polskich graczy ogólnie, chodzi tu tylko o tych, którzy byli aktywni w 2011 roku.
tyle w temacie!
Popatrz na nazwę : TOP 20 Polskich Graczy 2011 :>
Poza tym, wiem jak grasz fly :P
Od siebie dodam też że jeśli no-lifie mapki hard cały 2011 rok to znaczy że zasługuje na top?
To oczywiście przykład :)
Kari
lubie nabijac punkty w grze ale przede wszystkim liczy sie przyjemnosc z gry ^-^
haigawdy

flyleaf95 wrote:

lubie nabijac punkty w grze ale przede wszystkim liczy sie przyjemnosc z gry ^-^

<3
konfucjusz_old

flyleaf95 wrote:

lubie nabijac punkty w grze ale przede wszystkim liczy sie przyjemnosc z gry ^-^
Pisze no-lifka :D
Sawa88
Konfucjusz Ty weź się może juz odpierdol... co chodzisz za nia i stwierdzasz ze noł lajfi ^^? Akurat aby punkty nabić to nie jest duży problem
konfucjusz_old
Chodzę za nią? Wybacz, to ona sie przypierdoliła. Tak wiec jeśli nic nie wiesz to milcz :)
A że sama potwierdzi iż no-lajfi to nie moja wina :D
Nadger

Sawako88 wrote:

Akurat aby punkty nabić to nie jest duży problem
Nie jest to duży problem jeśli ma się jednak tego skilla, którego flyleaf95 akurat posiada, a pan konfucjusz chyba jej nigdy nie oglądał skoro twierdzi, że nie umie grać.

@down
Zależy co rozumiesz pod pojęciem "trudniejsze". Bo dla mnie słowo "trudniejsze" nie równa się jakimś Renardom czy t+pazolite, które zresztą mało kto umie ogarnąć, a jakoś z "trudniejszymi" mapami (trudniejszymi w moim rozumieniu) daje sobie radę całkiem dobrze.

@Bass
Co ja widzę, Bass narzekający, że ktoś robi syf, no tego to jeszcze nie było.
konfucjusz_old
Nie twierdze że nie umie grać:)
Twierdze tylko że nie potrafi przejść trudniejszej mapki taiko :P
Bass
Czy możecie się już zamknąć? To jest temat do głosowania nie do dyskusji.
Sawa88
lol i mówi to Bass ... O.o
Ty człowieku wez sie sam za siebie a nie nas pouczasz bo akurat przykładem nie świecisz a wręcz odwrotnie
Galkan

Bass wrote:

Czy możecie się już zamknąć? To jest temat do głosowania nie do dyskusji.
Czemu nie? Byle bez rzucania mięsem i można kontynuować.
Aki Evans
I to jest właśnie nasz kochany Polish... Nie potrafi zamknąć gęby kiedy trzeba...
konfucjusz_old
Ojoj
Advantan
Ale dyskusja na temat TOP 20 Polskich Graczy 2011 się przyda, jeżeli ktoś ma coś mądrego do powiedzenia oczywiście, póki będzie rozmowa o "zawodnikach" jest chyba luz.
Bass
@Sawako sam święty nie jestem, wiem, ale mam prawo zwrócić komuś uwagę.



Miałem na myśli żeby nie powstawał tu flamewar. Żeby to była przynajmniej dyskusja "bez rzucania mięsem" jak to Gałkan powiedział.
konfucjusz_old
A nie jest :o ?
Zlew
nikt mnie nie wymienił

nie dziwi mię to
ale maperów rank to też zróbcie co
AmaiHachimitsu
tak, zróbmy ranking mapperów.

1. rEdo
2. Farto
3. ShaggoN
4. Bass
5.
6.
7.
8.
9.
10.
No coś nie mogę nic wymyślić :X
Bass
zapomniałeś klubka
Bodzio

Bass wrote:

zapomniałeś klubka
i chyba jeszcze niedz
Zlew
w
Topic Starter
Gotori
zaraz....... jaki ku*wa ranking mapperów.. chcecie jakiś ranking mapperów to prorszę bardzo zakładać sobie do tego temat.
MLGnom
Jak ja kocham chaos jaki Polacy potrafią wprowadzić. Ranking mapperów? To my mamy więcej niż 5 aktywnych mapperów, że trzeba aż rankingi robić? Pogięło was?
Zlew

MLGnom wrote:

Jak ja kocham chaos jaki Polacy potrafią wprowadzić. Ranking mapperów? To my mamy więcej niż 5 aktywnych mapperów, że trzeba aż rankingi robić? Pogięło was?
Tak to jest jak małe dzieci zaglądają tam gdzie mamusia zabrania jest spoiler.
Aki Evans
A ja mam taki zaje**** pomysł :D Zamknąć ten temat bo dalsze prowadzenie tutaj rozmowy nie ma sensu. Od 3 stron prawie nikt nie głosował...
AmaiHachimitsu
Taa, można już wszystkie przeliczenia i analizy rozpocząć. Ew. w filmiku się napisze, że łącznie z 2012 rokiem aż do marca, w/e. Coś się wymyśli ^^

No i jako że Polska się rozwija jeśli chodzi o osu! i CTB (z taiko gorzej D:), to za rok będzie można zrobić coś podobnego, tylko że zróbcie to w Styczniu, nie w kwietniu
Ryohan
Zróbmy ranking polskich moderatorów ;x
Topic Starter
Gotori

Ryohan wrote:

Zróbmy ranking polskich moderatorów ;x
^this




Czyli co mam kończyć już głosowanie?
konfucjusz_old
Ta
Topic Starter
Gotori
Dobra...
Więc głosować można będzie jeszcze do 10.05.2012
Potem kończymy wszystko podliczam i lecimy z filmikiem.

No i jeszcze ze względu na to, że w taiko i ctb nie ma odpowiedniej ilości wytypowanych osób. Zmieniam top 10 na top 5.

Dziękuje, miłego dnia.
nruu
Tylko, że to głosowanie to tak połowicznie wyszło, bo osoby, które są dobrymi graczami, a nie są zbyt (że sie tak wyrażę) medialne - pozostały w tyle. I dodatkowo jak będzie wyglądała selekcja replayów do tego hipotetycznego filmiku?
rEdo
xD

myślę, że to wyraża wszystko, co sądzę o tym jakże udanym głosowaniu
Kari
hahaha, ale syf :d
AmaiHachimitsu
Tylko, że to głosowanie to tak połowicznie wyszło, bo osoby, które są dobrymi graczami, a nie są zbyt (że sie tak wyrażę) medialne - pozostały w tyle. I dodatkowo jak będzie wyglądała selekcja replayów do tego hipotetycznego filmiku?
1. Nieważne, że w tyle. Byle w czołówce, a ona została w miarę dobrze wybrana. Na filmiku nie będzie numerowane, kto jest lepszy (mam taką nadzieję o.o) po liczbie głosów, po prostu po kolei będą szły "odcinki" replayów.
2. Sam wybierasz replay, ba, możesz wybrać nawet dokładnie którą jego część chcesz mieć nagraną. Oczywiście bez dowcipów, musi to być coś z topki, albo po prostu jakiś zajebisty play.

hahaha, ale syf :d
Zamiast pisać bezsensowne posty, w tym czasie mogłabyś znaleźć sobie RL chłopaka


Tyle w temacie, Cebi zamknij temat, odblokujesz go po filmiku, Gotori wrzuci link i tyle.
konfucjusz_old
hahaha, ale syf :d
Zamiast pisać bezsensowne posty, w tym czasie mogłabyś znaleźć sobie RL chłopaka

Hahahaha :D Popieram kolege.
Co do replayów.. najlepiej jakby każdy posiadał mapke zagraną z milion razy.. i z niej nakręcić :)
Bass
Dobrze też byłoby postnąć filmik w Gameplay & Rankings :).
GamzeeMakara

Aki Evans wrote:

A ja mam taki zaje**** pomysł :D Zamknąć ten temat bo dalsze prowadzenie tutaj rozmowy nie ma sensu. Od 3 stron prawie nikt nie głosował...
A proszę bardzo kurde, ja zagłosuję.
Z top 10 na top5, mi wygodniej nawet
i tak się nie znam

standard
1. White Wolf (dziwne, żeby go tu nie było)
2. Niko-
3. GamzeeMakara ( no kurwa )
4. naruu69
5. lovu

taiko
1. DarkStoorM
2.
3.
4.
5.
sry nie znam się na taiko, ale Dark dobrze gra, więc zasługuje
ctb
1. Nadger
2. Sawako88
3.
4.
5.
Nikt inny nie przychodzi mi na myśl więc sry, ale chciałam w ogóle zabrać głos w tej ankiecie, przy okazji wracając klimat głosowania, a nie kurwa syfu
dobranoc
Topic Starter
Gotori

flyleaf95 wrote:

hahaha, ale syf :d
syf tworzą właśnie takie posty jak Twój.

rEdo wrote:

xD

myślę, że to wyraża wszystko, co sądzę o tym jakże udanym głosowaniu
nie widzę tutaj żadnego nieudanego głosowania... O_O
wszyscy zagłosowali na własną rękę, skoro ludzie wybrali tak, a nie inaczej to nie mam tutaj co kwestionować.
nie wybieram tutaj według własnego upodobania...

Tylko, że to głosowanie to tak połowicznie wyszło, bo osoby, które są dobrymi graczami, a nie są zbyt (że sie tak wyrażę) medialne - pozostały w tyle. I dodatkowo jak będzie wyglądała selekcja replayów do tego hipotetycznego filmiku?
Dajże mi moc bym mógł sprawić by wszyscy wiedzieli o każdej osobie, czy gra lepiej od drugiej...
Wyszło tak, a nie inaczej, to nie moja wina, że Ci lepsi są mniej znani.

Nie jest to jeszcze dokładnie ustalone, ale raczej będzie tak samo jak w ogólnym top 20. Każdy będzie mieć po jednym repku, który sam da i będzie mógł wskazać jego część, która będzie na filmiku. Ci z czołowych miejsc będą mogli mieć po 2-3 repki, jak to było w w/w ogólnym top.
Topic Starter
Gotori
no więc tak... policzyłem wszystko i pomyślałem, że jednak top 20 nie ma sensu, skoro na końcu są ludzie, którzy mają po ledwo jednym głosie. Zmieniłem top na top 15, tu już ostatni ma 3 głosy. okej... Ci co mieli po tyle samo głosów są ułożeni wg. tego jak ich wypisywano... A no i bym zapomniał, sprawdzałem co niektórych i nie mogą oni być w top, ponieważ nie byli na tyle aktywni w 2011 roku, żeby móc w nim być. Są to: Gento (taiko) -nekonyan- (taiko) Sawako88 (ctb), oraz dwie osoby same zechciały by ich nie liczyć: xivonax(ctb) lovu(osu)

Dobra prezentuje się to tak:

TOP 15 osu!
#1 White Wolf 35
#2 Niko- 33
#3 ShaggoN 30
#4 fartownik 27
#5 Kubu 27
#6 Piotrekol 25
#7 AmaiHachimitsu 22
#8 rEdo 18
#9 wiciu 14
#10 naruu69 12
#11 Gotori 12
#12 Bass 9
#13 Alduric 5
#14 Adamus 4
#15 niedz 3

TOP 5 CTB
#1 Nadger 12
#2 Krzysiek 8
#3 wampir 6
#4 Aki Evans 5
#5 Blackiris 2

TOP 5 Taiko
#1 Acrith 9
#2 DarkStoorM 9
#2 1miko1 9
#4 bodzio 4
#5 nekoyan 4


coś nie pasuje? coś zle policzyłem? pisać, jestem tylko człowiekiem, mam prawo się pomylić.


Nieco później napiszę co z filmikiem.
Niko
>mfw 2 głosy mniej od Wolfa
show more
Please sign in to reply.

New reply