forum

Magyar (Hungarian)

posted
Total Posts
823
show more
Kurokami
Ja, ritka, nem ritkább mint a fehér varjú. :P
Mizzii
Hát igen :3
De azért jó látni, hogy végre valaki írt ide .. xDDDD
Kurokami
Az mondjuk érdekelne, hogy mért kell vastagítottal írni? Ha már olyan kihalt a fórum, legyen egy kis téma. :D
Mizzii
Mert tök sexy és nem hagyhattam ki .. bocsika >:

Kurokami
Hehe, csak érdekelt. :3 Amúgy tök cute az a kép. *-*
Mizzii
Oh, oksi ;w; ~ amúgy igen .. nagyon kis cuki,imádom :3
de az animét még jobban c:
[-Meiton-]

Mizzii wrote:

Oh, oksi ;w; ~ amúgy igen .. nagyon kis cuki,imádom :3
de az animét még jobban c:
Miért ez melyik anime?
Kurokami

[-Meiton-] wrote:

Miért ez melyik anime?
+1

Én is épp ezt akartam kérdezni. :D
Mizzii
FREE!
... lánykáknak való c:
Mystyk
nahát fiúk, nem tudtam, hogy érdekelnek titeket az olyan animék, mint a Free! :3 sok sexy pasi van benne ez tény, dehogy nem tudtok nekik ellenállni >.<
Mizzii

Mystyk wrote:

nahát fiúk, nem tudtam, hogy érdekelnek titeket az olyan animék, mint a Free! :3 sok sexy pasi van benne ez tény, dehogy nem tudtok nekik ellenállni >.<

lol Heni <3 xDDDDDDDD

Biztos titokban nagy rajongójuk az animének c; ... de nem csodálkozom! Én se tudtam ellenállni ;w; pedig már évek óta nem nézek animét O3O
Norbi
Megmondom őszintén, nagyon sok fiútól hallottam,hogy tetszik nekik a Free!. XD Oké, igazából én is tervezem megnézni, mivel csak a készítői miatt megéri nézni. owo
Mizzii
de cuki vagy Norbi owo
Remélem tetszeni fog neked :3 Nagyon jó anime <3
Hadron

Mystyk wrote:

sok sexy pasi van benne ez tény
tipikus Heni :D *runs*
Kurokami
Oh hogy a a szar. o.o nekem elég volt ránézni a első képre és kössz nem. Túl sok szarság van benne. Leszámítva azt a cute képet még nem láttam róla semmi jót. És innentől kezdve nem is fog érdekelni. :D
Mizzii

ez nagyon szép XD


Oh Kurokami .. pedig tuti tetszett volna >:
Kurokami
Hát azt erősen kétlem. Nem nézek semmi unalmas animét.
Mizzii
de ez nem is uncsiiii .. ;w;
Kurokami
Nekem az lenne. Ki nem állhatom az ilyen animéket alapból. Nem is nézek.
Mizzii
Hát okés >:
Frici

Kurokami wrote:

Hát azt erősen kétlem. Nem nézek semmi unalmas animét.
Nézd meg ezt--> B Gata H Kei :D
Kurokami

Frici wrote:

Nézd meg ezt--> B Gata H Kei :D
First of all, animeaddicts-ról nem kérek linket, mert nem nézem meg. A másik meg, hogy ez pont az a kategória ami számomra unalmas. Egy gram akció nincs benne. Én legalábbis nehezen nevezek egy "Comedy, Ecchi, Romance, School, Seinen" típosokkal ellátott animét izgalmasnak. High School DxD-be legalább van Action és jó is és nézem is, és ez a legalja az általám nézett animéknek.
Frici

Kurokami wrote:

Frici wrote:

Nézd meg ezt--> B Gata H Kei :D
First of all, animeaddicts-ról nem kérek linket, mert nem nézem meg. A másik meg, hogy ez pont az a kategória ami számomra unalmas. Egy gram akció nincs benne. Én legalábbis nehezen nevezek egy "Comedy, Ecchi, Romance, School, Seinen" típosokkal ellátott animét izgalmasnak. High School DxD-be legalább van Action és jó is és nézem is, és ez a legalja az általám nézett animéknek.
Ez esetben bocsi, nem tudtam hogy ez a kategória unalmas. Ha akcióval kezdted volna akkor nem ezzel kezdem. :D
Nézd meg akkor a Btooom!-ot ahogy látom azt még nem láttad. :D Ha arra is azt mondod hogy unalmas falnak megyek.
Kurokami
Arról még lehet szó. 12 részt legrosszabb esetben is kibirok. :D
[-Meiton-]

Mystyk wrote:

nahát fiúk, nem tudtam, hogy érdekelnek titeket az olyan animék, mint a Free! :3 sok sexy pasi van benne ez tény, dehogy nem tudtok nekik ellenállni >.<
Azért mert megkérdeztem melyik Anime ez, még nem jelenti azt hogy érdekel is.
Kazuya
Sziasztok. Bocsi hogy szó nélkül eltűntem, de perpill a gépem nem jó lassan 2 hete. Nem hagytam abba az osu-s tevékenykedést, meg a mapeket, nem erről van szó. Talán olyan Szeptember elején újra leszek, max közepén. Üdv : A.W.
Kurokami
Ismerős probléma. Hát, már nincs sok hátra addig. :3
[-Meiton-]
ÉÉÉLEDJ HUNGARIAN FORUM!
Kurokami
Nem.
[-Meiton-]
:(
Mystyk
jah kiharcoltátok/tuk a külön részleget erre nem ír senki :?
Kurokami
Heni, te most kábé 4 emberről beszélsz és azok aktívak is. A többiek meg vagy nem tudnak róla vagy nem akarnak/mernek írni.
Alarido
Nagyszerű lenne, ha valaki (egy anyanyelvi beszélő) tanítani egy kicsit a magyar nyelvet nem beszélők. Legalább a szükséges magyar nyelvtudással modding map-eket. (Szeretek nyelveteket ♥)
Norbi
Wow, egy Brazil, aki valamennyire tud magyarul (és remélem nem Google fordító volt). Ez már csak azért is vicces, mert az aláírásában is van magyar szöveg. :3
Kurokami
Hát a második mondat kicsit fura de azért elmegy. Hát meg lehetne próbálni, de őszintén szólva a magyar nyelv nem éppen egyszerű.

I'm not sure if you can understand one of these language correctly but still I answer on two different one. The hungarian language not too easy for teaching w/o personal contact and experience but I think we can try it. (But not me because my english is sucks. orz)
[-Meiton-]
Ki fog venni ilyen Osu!Tablet-et? Személy szerint én veszek egyet, max ha majd nem jön be vmi nyereményjátékban kiosztom a FB oldalamon
Norbi
Én tuti nem, mert minek. Max ha lenne valami osu!TataCon, akkor arra mernék kidobni egy kis pénzt. :3
Kurokami
Ugyan mi a ráknak. Kábé feleannyiért megcsinálnám házilag ha már nagyon akarok egyet. De egyébként egy tablet+pc pont ugyanazt a célt szolgálja. Jó ezt én úgy mondom mint egy CtB-s de még ha Standardos is lennék se érdekelne. Ezen kívül ha a mapping contest-et megnyerném (ha egyáltalán akarnék indulni), azt kapnék nyereményként.
Mizzii
  • de cuki ez az Alarido *-*
Demynnfire
https://www.youtube.com/watch?v=HwtY5g547Ik

Remélem nektek is ízlik :p

(Direkt nem raktam [youtube] tag-be)
show more
Please sign in to reply.

New reply