1. osu! forums
  2. Language Specific
  3. Other Languages
  4. Magyar

show more
posted
oh kösz Revenger a linket >.<

wtf, de én ilyeneket nem találok xD ez is announcement? nem lehet törölni az SB-t? wtf? és mi van, ha valaki laggol tőle, és nem tud játszani? :')
posted

MystykAMV wrote:

nem lehet törölni az SB-t? wtf? és mi van, ha valaki laggol tőle, és nem tud játszani? :')
Az így járt. :D Amúgy nem hiszem hogy lehetetlen lenne kitörölni az SB-t az .osz2-ből. Hisz a sima .osz is zip fájl. Tehát ha átírod .rar/.zip, vagy mittomén mire, akkor is működik. Szerintem ezt meg tudod csinálni az .osz2-vel is majd. Aztán kicsomagolod, kitörlöd a cuccokat, majd visszacsomagolod és átnevezed. Szerintem működne.
posted
Okey Henike 1 masik link t/47994 a vegefele izgalmas ;

Kurokami,1 baratom probalta .sikeretlenul.
posted

MystykAMV wrote:

wtf, de én ilyeneket nem találok xD ez is announcement? nem lehet törölni az SB-t? wtf? és mi van, ha valaki laggol tőle, és nem tud játszani? :')
Végre megoldoták hogy nem lehet sb-t törölni, ez egy jó dolog én azoknélkül nem is tudok játszani :D
posted

Kuroi Mato wrote:

MystykAMV wrote:

Végre megoldoták hogy nem lehet sb-t törölni, ez egy jó dolog én azoknélkül nem is tudok játszani :D
Nem mindegy hogy meg-e oldották, vagy nem? Nem akarod kitörölni, nem törlöd. ennyi. Viszont sok laptop nem bírja a nightcore és a hasonló mapeket, és ezek még csak nem is a legrosszabbak. Szóval ez szerintem szar ötlet volt ppy-tól.
posted
Viszont úgy rémlik azt is mondták, hogy amiatt, hogy nem lehet kitörölni ezért majd ki lehet kapcsolni mint a videókat.
posted

Petya wrote:

Viszont úgy rémlik azt is mondták, hogy amiatt, hogy nem lehet kitörölni ezért majd ki lehet kapcsolni mint a videókat.
Hmm, ez nekem új. o.o
posted

Petya wrote:

jaja, ott van a vége fele a postnak, amit linkelt ReVeNg3r :P
posted
a spun out-tal unranked lesz az amit letolok nem?
posted
Már nem. Innentől kezdve a szorzó 0,9% és ranked.
posted
I have updates Hungarians, The Turkish subforum is added, on a time when I added my request about the Spanish subforum.

So let's play for the channel and subforum.
posted
1. vki ezt leforditaná?
2. akk mégis h. gameljek rendesen soloban, unrankedben???
3. a kép alatt itt közvetlen a szöveg mitöl függ?
posted

lacika80 wrote:

1. vki ezt leforditaná?
Miért kéne unrankedbe? tólj approved mapot az nem ranked :D am szerintem hülyeség a spun out...
posted

lacika80 wrote:

1. vki ezt leforditaná?
1. A török subfórum hozzá lett adva a fórumhoz. Egyazon időben amikor kérte. Menjünk és kérjük mi is. Kábé ez van odaírva dióhéjban. Amúgy már Magyar subforum is van. Derek adta hozzá.
2. Engem nem érdekel különösebben a spun out, hisz ctb-ben nincs és nem is volt. De amúgy már sehogy. Ugyanis ppy nem akar "unranked" modot hozzáadni.
3. Nemtom milyen képre gondolsz, de ha az avatárod alattira akkor a postjaid számától.
posted
Szóval most már fórum vagyunk? Zsíír 8-)

Amúgy a spunout változtatást kicsit sajnálom mert jól jött multiban, ahol főleg úgyis nehéz mapokat játszottunk hülyeségből, de valahogy csak túléljük.
posted

legaláb ennyi...
posted

ReVeNg3r wrote:

legaláb ennyi...
hmm, 1337 :D
posted
Az mit jelent?
posted

ReVeNg3r wrote:

Az mit jelent?
Konkrétan nem tudom. Leet-nek vagy minek hívják, 1+3+3=7 vagy mi.
posted
1337 ---> leet ---> elite
show more
Please sign in to reply.