forum

Magyar (Hungarian)

posted
Total Posts
823
show more
Kurokami
Én is terveztem abbahagyni, de aztán még itt vagyok. Bár mostanában csak a fórummal foglalkozok inkább. Na meg persze a mapekkel. :D
Norbi
>abbahagyás
>nope.avi

Végelegesen abbahagyni elég lehetetlen. Nézd meg Matót. :P
lacika80
ezzel csak egyet érteni lehet...
maximum szüneteltetni lehet de abbahagyni sokkal kevésbé.
Kuroi Mato

Norbi wrote:

>abbahagyás
>nope.avi

Végelegesen abbahagyni elég lehetetlen. Nézd meg Matót. :P
Csak azért osuzok néha mert perpill nem tudok mit csinálniXD
Kurokami
Abba lehet hagyni véglegesen, csak mondjuk élet kéne, mármint rl. Nem hiszem, hogyha mondjuk 10 gyereked lenne, lenne időd játszani. o.o
[-Meiton-]
Én akkoris találnék rá utat hogy tudjak napi legalább 1 órát nyomni, még akár hajnalban is :D
Kurokami
Majd kiderül, de szerintem abba lehet hagyni.
Kuroi Mato

Kurokami wrote:

Majd kiderül, de szerintem abba lehet hagyni.
Simán abba lehet
[-Meiton-]
Magát a játékot abba lehet, de márcsak a közösség miatt is felfogsz ugyanugy járni :D
Kurokami
Arra ottvan az xfire vagy irc progi. Ez szerintem körülmény kérdése. Mindeki más miatt hagyja abba. Aki csak megunja, az persze, hogy visszajön, de akinél nem ez a helyzet, az valószínűleg végleg abbahagyja.
[-Meiton-]
Naigen, de én pl. szeretem beszélgetés közben speccelni az adott személyt, mert érdekel menniyt fejlődött stb... A lényeg, hogy teljesen nemtudsz elszakadni az osutol :D Ittvan, PeterPrime az élő példa, ha tartott is szünetet, mostanában feljár márcsak beszélgetni is, mert gyanítom hiányzik neki a közösség, meg lehet ismerkedni is stb... Hiába irc alapú, és ugyerbár lehetne ircen is kommunikálni, maga a 300-as note-k közbeni durrogása mégiscsak más feelinget ad :)
Kurokami
Igaz, de szerintem azért ez kor és helyzet függő. Szerintem ha valaki nagyon akarja, akkor abba tudja hagyni örökre. Én például amikor Eden Eternal-oztam, amit még fogok is, csak legyen net, akkor osura alig jártam fel.
lacika80
De feljártál és pont ez a lényeg.
Kurokami
Ja, megcsináltam a legújjabb mapeket azt annyi.
Mystyk
no more érettségiiii!!!!!!!!! (szóbeliig legalábbis) oh yeaaaaaaaaahhhhhhhhh!!!!!!!!!! *.*
Kurokami

MystykAMV wrote:

no more érettségiiii!!!!!!!!! (szóbeliig legalábbis) oh yeaaaaaaaaahhhhhhhhh!!!!!!!!!! *.*
\:D/ Hál isten nekem már nincs semmilyen. :D
ReVeNg3r
rám még csak vár...
Hadron

MystykAMV wrote:

no more érettségiiii!!!!!!!!! (szóbeliig legalábbis) oh yeaaaaaaaaahhhhhhhhh!!!!!!!!!! *.*
adom! :) kivéve nekem még van egy infó emelt hétfőn de az laza lesz 8-) (legalábbis reménykedem benne hogy az legyen)
Vish024
Ferenc Puskas. Period.
Kurokami

LaVolpe024 wrote:

Ferenc Puskas. Period.
he? He is dead, so...
Topic Starter
DerekMcD
300 posts... WOW!
Kurokami
Its already 303 with this. :D
Kuroi Mato

Kurokami wrote:

Its already 303 with this. :D
304
Norbi
Kihalt ez a topic egy kicsit megint. Nem gondoljátok, hogy egy kicsit többet kéne írni? :o (Also, Mato, ne csak egy szavakat írj. :D)
Kuroi Mato

Norbi wrote:

Kihalt ez a topic egy kicsit megint. Nem gondoljátok, hogy egy kicsit többet kéne írni? :o (Also, Mato, ne csak egy szavakat írj. :D)
Számokat irtam fiam nem szavakat 8-)
Kurokami

Kuroi Mato wrote:

Számokat irtam fiam nem szavakat 8-)
Milyen igaz. :D Nem kihaltabb mint a ctb-s társadalom magyarországon. o.o
Kuroi Mato
Én ösz 4 magyar ctb-s tudok :D
Kurokami
Én tudok magamon kívül 5 aktívat (legalább heti egy alkalom online). Persze ennék kicsivel többet ismerek, de azok nem nagyon aktívak, vagy már nem ctb-znek.
Kuroi Mato

Kurokami wrote:

Én tudok magamon kívül 5 aktívat (legalább heti egy alkalom online). Persze ennék kicsivel többet ismerek, de azok nem nagyon aktívak, vagy már nem ctb-znek.
Hát na :D a ctb nákunk nem anyira felkapott ^^
Kurokami
Ja, mert a magyarok szerint az túl könnyű és hogy csak a standard teheti az embert büszkévé. ._. Hát nemtom, én elég büszke vagyok arra amit elértem és még nem vagyok a célomnál. o.o
Kuroi Mato

Kurokami wrote:

Ja, mert a magyarok szerint az túl könnyű és hogy csak a standard teheti az embert büszkévé. ._. Hát nemtom, én elég büszke vagyok arra amit elértem és még nem vagyok a célomnál. o.o
büszkévé? én akkor miért nem érzem XD?
Kurokami

Kuroi Mato wrote:

Kurokami wrote:

Ja, mert a magyarok szerint az túl könnyű és hogy csak a standard teheti az embert büszkévé. ._. Hát nemtom, én elég büszke vagyok arra amit elértem és még nem vagyok a célomnál. o.o
büszkévé? én akkor miért nem érzem XD?
Én sem érzem. Legalábbis a standardnál nem. Viszont a ctb-s képességemre az vagyok. Nem vagyok még olyan jó, mint te, de csak idő kérdése, talán már az ősszel felvehetem veled a versenyt. :D
Kuroi Mato
Ez ugy hanzik mintha tudnék játszani....XD
Kurokami

Kuroi Mato wrote:

Ez ugy hanzik mintha tudnék játszani....XD
Meh, nemtom mit szerénykedsz. o.o Még Taylorral úgy-ahogy felveszem a versenyt, de veled...
[-Meiton-]
Standard az OP :)
Kurokami

[-Meiton-] wrote:

Standard az OP :)
He? O.O Lehet én vagyok álmos, de mi az az OP? lol
ReVeNg3r
Ajaj, spun out mar szamolodik es mindja it az .osz2 .,.
milesz még..
Kuroi Mato

Kurokami wrote:

Kuroi Mato wrote:

Ez ugy hanzik mintha tudnék játszani....XD
Meh, nemtom mit szerénykedsz. o.o Még Taylorral úgy-ahogy felveszem a versenyt, de veled...
Én nem szerénykedek csak ahogy én látom magam játszani nem vagyok még azon a szinten hogy jónak nevezhessem magam.
Norbi

Kurokami wrote:

[-Meiton-] wrote:

Standard az OP :)
He? O.O Lehet én vagyok álmos, de mi az az OP? lol
Én először arra gondoltam, hogy "Opening Post(er)," de tuti nem az.

ReVeNg3r wrote:

Ajaj, spun out mar szamolodik es mindja it az .osz2 .,.
milesz még..
Oh, wow. El tudom képzelni, hogy lesznek majd csak Taiko és CTB mapsetek is.
Kurokami

Norbi wrote:

Oh, wow. El tudom képzelni, hogy lesznek majd csak Taiko és CTB mapsetek is.
Naná. *.*
show more
Please sign in to reply.

New reply