forum

112's Winter Tournament(Finished)

posted
Total Posts
17
Topic Starter
112servis
112'nin Kış Turnuvası'na hoş geldiniz!

TURNUVA SONLANMIŞTIR

Oynayan, emeği geçen herkese teşekkürler.

Kayıt | Discord

DISCORD SERVERINA KATILMAK ZORUNLUDUR

Discord adınızı oyun içindeki adınıza değiştiriniz.

If you are not Turkish and still want to help me in any way(especially as mappool selector), pls send me a DM on Discord 112servis#9642

Birçok başarısız turnuva organizasyonu denemesinden sonra bu yaz gerçekleşen turnuvamızı bu kış da tekrarlamak istiyoruz. Türkçe konuşan herkesi turnuvamıza bekliyoruz. Unutmayın önemli olan kazanmak değil, turnuva heyecanını yaşamaktır. Heyecanı arttırmak adına kazanan takımdaki her oyuncuya 2'şer, 2. olan takıma ise 1'er ay supporter ödül olarak verilecektir. Sponsor olup ödülü arttırmak isteyenler Discord'dan mesaj atabilir 112servis#9642

Oyuncuların yanı sıra gönüllü olarak turnuvanın sorunsuz bir şekilde ilerlemesi için çalışacak fedakarlara ihtiyacımız var. Hem oyuncu olarak, hem de çalışan olarak başvurabilirsiniz. Özellikle hakem sayısının fazla olması aynı anda daha çok maçın yapılmasını sağlayarak zamanlamalarda rahatlama sağlar. Ancak mappool selector olarak çalışmak isteyenler oyuncu olamazlar.

BAŞVURU

• TURNUVA HAKKINDA BİLGİLER:

1-Kayıtlar 24 Ocak Çarşamba günü kapanacak. Bu tarihe kadar 20k rank sınırının üstünde olmalısınız. Kayıtlar kapandıktan sonra farmlayabilirsiniz.
    2-Turnuva 2v2 olup rank sınırlaması yoktur, Tek koşul takımların sıralamalarının toplamının 20k dan yüksek olmasıdır. Bu demektir ki 1k sıralamalı bir oyuncu ancak 19k bir oyuncuyla takım olabilir, ama istenirse iki tane 30k oyuncu takım olabilir.
    3-İlk kayıt olan öncelikli olacaktır. Dördün katları kadar takım alınacağı için erkenden kayıt olun.
    4-Turnuvanın skor sistemi v2 olacaktır.
    5-İlk maçlar 27 ocakta oynanmaya başlanacak ve takım sayısına göre devam edecektir.
    6-Turnuva formatı yine Takım sayısı belli olduktan sonra belirlenecektir.
    7-Turnuvadaki zorluk seviyesi 4.7* ile başlayıp giderek zorlaşacaktır.
    8-Turunuva mapları 6 nomod, 3 hard rock, 3 hidden, 3 dt, 3 freemod şeklinde olacaktır.
    9-Freemod maplarında takımdan en az biri modla oynamak zorunda.
    10-her takımın 2 ban hakkı vardır.

Gerekli olduğu zaman kurallar eklenecek veya değiştirilecektir.
Sorularınızı discord serverına gelip sorabilirsiniz.

Takım arkadaşınız yoksa discord serverında arayabilirsiniz. Utanmanıza gerek yok.

Şimdiden katılacak arkadaşlara başarılar dilerim. Herkesin turnuva heyecanını deneyimlemesini isterim.
Fanduil
Katılın olm bedava supporter xd
Misumena
Katılacak olan herkese başarılar diliyorum.
gilraen
Herkese başarılar diliyorum umarım bu turnuvada yok olmaz xd
Fl4ndre Scarlet
This tournament kan't be hapen

Edit: Şaka bir yana good luck
roseacti
kolum olsaydı katılcaktım
zigizigiefe
Başarılar :)
HakoFixed
Good luck.
Plox
ahhh ahh su ülkede bi mania turnuvası olucak var ya ufff
Tsuda-
Turnuvaya tek atmaya geliyoruz.
Valiente
Böyle etkinlikler görmek mutlu ediyor beni, herkese başarılar.
KowaiiAkuma
olm ben 55k takım arkadaşım 41k hangi cesaretle girdik biz bu turnuvaya jalskfgmlsdfkhmlkh
Topic Starter
112servis

KowaiiAkuma wrote:

olm ben 55k takım arkadaşım 41k hangi cesaretle girdik biz bu turnuvaya jalskfgmlsdfkhmlkh

hahha Önemli olan eğlenmek. Karşınıza kim gelirse gelsin turnuvanın heyecanı tamamen farklı. Başarılar dilerim.
-Secrett
Hadi inş
KaraElmas
Katılacak arkadaşlara başarılar. Böyle turnuvalar görmek çok güzel
Yasemin
Başarılar herkeze
Çok güzel olmuş 👍🏻
Qileon-
Zevkliydi en azından zaman geçirdik
Please sign in to reply.

New reply