forum

Poradnik dla nowych osób

posted
Total Posts
58
show more
Neko Vi
hihi :3
DiamondCreature_old
Poradnik jest świetny i przedewszystkim bardzo czytelny. W sam raz dla żółtodziobów.
Nie mogę się doczekać, kiedy pojawi się punkt 13. bo kompletnie nie wiem na jakiej zasadzie zdobywa się levele. ( ^_^')
Galkan

DiamondCreature wrote:

Poradnik jest świetny i przedewszystkim bardzo czytelny. W sam raz dla żółtodziobów.
Nie mogę się doczekać, kiedy pojawi się punkt 13. bo kompletnie nie wiem na jakiej zasadzie zdobywa się levele. ( ^_^')
Levele są bazowane na Total Score, czyli wynik za wszystkie gry (nawet niedokończone) na mapach rankingowych i nie dają kompletnie nic.
DiamondCreature_old
Dzięki wielkie.
Topic Starter
Acrith
Punkt 5 został utworzony. Zapraszam do dyskutowania oraz wytykania blędów (^,^).

@Edit: Punkt 6 został utworzony.
Marcin
Fajnie:
https://dl.dropbox.com/u/21125662/compi ... _00511.jpg -- sensu nie ma lekko
https://dl.dropbox.com/u/21125662/compi ... _00512.jpg -- brak img
Wszystko z poprawek.
Moge ci pomoc jak chcesz D:
Becia_old
hej, mam pytanie, wytłumaczylibyście o co chodzi z Rank? Bo zawsze jak gram z innymi online to moje Rank się nie zmienia i jest równe 0 pomimo że wygrywam a są też użytkownicy, którzy mają niższy lvl a ich Rank jest większy od mojego (i nie mam tu na myśli Ranked Score)
Advantan
Poczytaj o pp.
Pewnie grają lepiej, zajmują lepsze pozycje na mapkach, dodaje im więcej pp.
Ranking performance nabija się bodajże od #500 na mapie - czyli jak zajmujesz dalszą pozycje na mapie to punkty nie będą przydzielone.
Dachinko
No hej. Mam nadzieję, że pojawi się punkt 11? Nie mogę się już doczekać ^^
Piotrekol

beep. Error.
wyniki są "zliczane" :p
Radiniks
Jest jeszcze jeden Mod "Perfect", skutkuje nagłym restartem po zdobyciu mniej niż 300 punktów za cokolwiek "SS or quit".
By go włączyć trza zrobić to samo co z Nightcore, tyle że ze Sudden Death.
Raito_old_old

Radiniks wrote:

Jest jeszcze jeden Mod "Perfect", skutkuje nagłym restartem po zdobyciu mniej niż 300 punktów za cokolwiek "SS or quit".
By go włączyć trza zrobić to samo co z Nightcore, tyle że ze Sudden Death.
Wiemy, że jest mod "Perfect". Ameryki nie odkryłeś. Po prostu tego moda nie ma tutaj, ponieważ tak jak "Nightcore", jest nowy i wszedł dopiero na wakacje br.
Radiniks
Nie wiem kiedy wyszedł - W ogóle nie rozumiem o co ci chodzi, co z tego że wyszedł w wakacje? Nie ma go, więc napisałem. Mam świadomość że wiele osób o nim wiedziało, ale go nie ma zapisanego.
DeeeeDeee
Wielkie dzięki za info o tych dwóch "ukrytych" modach :D Nie miałam o nich pojęcia
Dve
Wielkie dzięki, ten poradnik bardzo przydał się mnie i moim znajomym, którzy zaczynają przygody z osu! :) Dokładnie wyjaśnione i tekstowo jak i na screenach !
DeletedUser_613592
z
Rayso97
Bardzo dobry poradnik ;) Mój znajomy po przeczytaniu go jeszcze przed zaczęciem gry od razu wiedział o co chodzi. Dobra robota :P
livu_old
Ten poradnik odmienił moje życie, nagle potrafie czytać ar10.3 streamy 380bmp easy, o flashlight już nie wspominając. Kocham was za ten poradnik :**
Tidek
Co to kurwa za multi account jest, omfg.
BerserQ
Dawno to pisałeś, ale Gj Acrith :)
Rori Vidi Veni
uyiotenb,bdsgyiowefrnjk
Naafam
Przeczytałam cały poradnik z nudów. Brawo Acrith, dobra robota o/
Tylko byłoby dobrze, gdyby nowi gracze po zarejestrowaniu się trafili od razu na polskie forum, żeby przeczytać opis gry, a nie od razu zaczynać grać. Ale co poradzić... pozostało tylko (jak już ktoś powiedział na tym wątku) odsyłać graczy do tego linku.
Kosmacz
Pomogło, wielkie dzięki!
Fajrant
halo acik zdjęcia nie działają napraw w
Ukami

Fajrant wrote:

halo acik zdjęcia nie działają napraw w
Równie dobrze ty możesz zrobić nowe zdjęcia. Powiem więcej możesz też zaktualizować ten poradnik gdyż wiele rzeczy już się zmieniło
zzqWilliam
W ogóle może warto by było te ważne tematy podsumować do "najczęściej zadawanych pytań", uaktualnić, np. "Tablet i OSU", ten. W sumie to tylko te dwa :P Ja chętnie bym się zajął tematem "Tablet i OSU" ;)
AmaiHachimitsu
Zdjęć nie ma od dawna, Acrith nie ma czasu (lub tylko tak mówi) i jeszcze nie poprawił. Ogólnie wyszło osu!academy więc Ci co choć trochę czają angielski to dadzą sobie radę jeśli ten poradnik nie pomoże ;d
Marcin
Do osu!academy prawdopodobnie będą napisy tłumaczone *a jak nie to sie popytam o nie*.
Galkan
Jeśli ktoś chce w tym poradniku coś poprawić/zmienić, to śmiało zarzucać materiał mi lub Marcinowi, to się zaktualizuje OP.
Topic Starter
Acrith

AmaiHachimitsu wrote:

Zdjęć nie ma od dawna, Acrith nie ma czasu (lub tylko tak mówi) i jeszcze nie poprawił. Ogólnie wyszło osu!academy więc Ci co choć trochę czają angielski to dadzą sobie radę jeśli ten poradnik nie pomoże ;d

Fajrant wrote:

halo acik zdjęcia nie działają napraw w
Daj mi internet, to Ci zrobię to w ciągu kilku godzin. Od kilku miesięcy na tej gówno-radiówce nie mogę zuploadować prawie nic większego od... screena 640x480.. -,-
ayako-maeda
Akurat to wszystko z tego poradnika wiedziałam.
Przydał by się tylko jakiś poradnik w osu!standar (może najlepiej filmik) jak perfekcyjnie bez chybienia trafiać w te circle "wężyki" nie wiem jak to inaczej nazwać. Pieprzy mi to całą grę bo nie wiem jak szybko mam kursorem jechać i jeszcze jak szybko cisnąć w te dwa klawisze :cry: :cry: :cry: :cry:
Rozumiecie o co mi chodzi? ;_______; plzzzz

http://imgur.com/xQnPzsx

Czy dałby mi ktoś tu albo na pw link do mapek z samymi "wężykami" bym mogła sb to poćwiczyć powoli?
AmaiHachimitsu

ayako-maeda wrote:

Akurat to wszystko z tego poradnika wiedziałam.
Przydał by się tylko jakiś poradnik w osu!standar (może najlepiej filmik) jak perfekcyjnie bez chybienia trafiać w te circle "wężyki" nie wiem jak to inaczej nazwać. Pieprzy mi to całą grę bo nie wiem jak szybko mam kursorem jechać i jeszcze jak szybko cisnąć w te dwa klawisze :cry: :cry: :cry: :cry:
Rozumiecie o co mi chodzi? ;_______; plzzzz

http://imgur.com/xQnPzsx

Czy dałby mi ktoś tu albo na pw link do mapek z samymi "wężykami" bym mogła sb to poćwiczyć powoli?
Przede wszystkim trzeba wyrabiać z klikaniem streamów (tych wężyków, jak to nazwałaś) i je "czuć", wszystko jest elementem utworu, a co za tym idzie - rytmu.
Jeśli jeszcze się nie skapnęłaś, to klawiaturą można klikać (domyślnie z/x) i jest to łatwiejsza opcja niż mysz.
No i najważniejsze - granie streamów to nie jest coś co umieją początkujący gracze. Zajmie Ci jeszcze sporo czasu zanim je ogarniesz i nie ma żadnej przydatniejszej "rady" co do sposobu ich klikania. Umiejętności czytania mapy, umiejętności fizyczne palców i rytmika są wymagane, nie ma pośpiechu.

No i .................





















Ładnie temat odkopałaś
koxkordYT
Ciekawe dlaczego 6 post jest ostatni przecież w legendzie jest ponad 6
Please sign in to reply.

New reply