forum

Anime

posted
Total Posts
978
show more
Ciunek
Jaki jest sens oglądać TWGOK bez czytania mangi? Trochę sporo wycięli w anime ;f
Z tego sezonu oglądam kilka tytułów, ale poczekam z komentarzami jeszcze kilka epów.
TheGod_old
No właśnie ten Time Skip to mnie rozwalił trochę.
Advantan
Znajdę czas to ogarnę Danganronpa, WataMote i Kamisama no Inai. Zaciekawiły mnie te tytuły.
CuteCurry

TheGod wrote:

WataMoto

Advantan wrote:

WataMoto
WataMote panowie, WataMote.
TheGod_old

spi wrote:

WataMote panowie, WataMote.
Ok. Poprawione, dzięki.
Advantan

spi wrote:

TheGod wrote:

WataMoto

Advantan wrote:

WataMoto
WataMote panowie, WataMote.
Oj tam czepiasz się. Kopiowałem od niego! :3
DeletedUser_613592
z
Advantan
Nie znam żadnego tytułuz tych które wymieniłeś. :C
Kurasha
Właśnie, czy w TWGOK aż taki kawał fabuły ominęli? Słyszałem, że flashbacki są, idzie się z nich połapać jakoś w miarę dobrze co się działo w wyrwanym z fabuły kawałku?

Bo w sumie to jedyne anime, które chciałem ruszyć w tym sezonie(przynajmniej na razie)

Also
WataMoto

8 godzin w Paincie
Ciunek
Ja pierdolę, prawie wodą parsknąłem jak to zobaczyłem. Good job.
Tidek
HALP!

Polećcie mi jakąś dobrą chińską bajkę, ostatnio obejrzałem Steins Gate i stawiam go na 1szym miejscu obejrzanych przezemnie chińskich bajek.
Coś w podobnym gatunku co Steins Gate, czyli science fiction z dawką romansu/humoru/akcji. Coś tam czytałem o Psycho pass, ale na razie nie mogę znaleźć dobrej kopii do ściągnięcia w porządnym formacie.
mateo690
No, Tidek, Psycho-Pass polecam. Z łatwością znajdziesz mkv 720p od [Commie] na torrencie (pobierałem tydzień temu).
MLGnom

Tidek wrote:

...ale na razie nie mogę znaleźć dobrej kopii do ściągnięcia w porządnym formacie.
I z tego powodu mam konto na AnimeBytes. :3
CuteCurry

MLGnom wrote:

Tidek wrote:

...ale na razie nie mogę znaleźć dobrej kopii do ściągnięcia w porządnym formacie.
I z tego powodu mam konto na AnimeBytes. :3
Panowie to o xdcc chyba nie słyszeli?
Ciunek
Nie każdy umie wykorzystać IRC'a :(

XDCC jest zajebiste i tyle.
TheGod_old

Tidek wrote:

HALP!

Polećcie mi jakąś dobrą chińską bajkę, ostatnio obejrzałem Steins Gate i stawiam go na 1szym miejscu obejrzanych przezemnie chińskich bajek.
Coś w podobnym gatunku co Steins Gate, czyli science fiction z dawką romansu/humoru/akcji. Coś tam czytałem o Psycho pass, ale na razie nie mogę znaleźć dobrej kopii do ściągnięcia w porządnym formacie.
Psycho Pass nawet nie tyka poziomu Steins; Gate. Akurat z samego Science fiction trudno będzie znaleźć coś równie dobrego.
Kurasha
Jeśli o podróże w czasie chodzi, to polecam Toki wo Kakeru Shoujo, romansu tam w sumie trochę było.
A inne Sci-Fi to nie wiem, może Eve no Jikan? Dennou Coil też było niezłe, chociaż przez pierwszą połowę się troszeczkę nudziłem.
Advantan
Wczoraj zacząłem oglądać Darker than Black, podoba mi się. Oprawa dźwiękowa jest świetna (ach ten ending), myślę, że jak się wyśpię to skończę, a potem kolejny sezon. Lubię Yin, czy jak kto woli Kirsi (w ogóle mam jakieś upodobania do cichych, niziutkich, lekko ponurych dziewcząt*).


*po prostu zignoruj. (:


//edit
zapomniałbym - epki [14/25]
Ryohan
Obejrzałem te speciale Ore no Imouto S2 - kurwa mać, CO TO BYŁO?!!!!! D:
Advantan
Obejrzałem (to mój osobisty rekord) 22 epki bez przerwy, no chyba tam jedna na siku. A swój malusi rekordzik zrobiłem na Darker than Black. Obejrzałem całe! Jedną i drugą serię. Szukam czegoś fajnego do oglądania, pomocy.
Pandemoniusz
Fajne i do oglądania? Wydaje mi się, że to animu spełnia oba wymogi http://myanimelist.net/anime/205/Samurai_Champloo
Kurasha
Dzięki Samurai Shampoo poznałem muzykę Nujabesa. Świetne anime. Seal of approval.
DeletedUser_613592
z
AmaiHachimitsu
Obejrzałem te speciale Ore no Imouto S2 - kurwa mać, CO TO BYŁO?!!!!! D:
To było to, czego można było się spodziewać.
Advantan

worst fl player wrote:

borsucz polecam lupin the third albo monster
Tak tak. Pamiętam! Szukam weny, żeby się za to zabrać.
TheGod_old
http://www.youtube.com/user/zidanechoo2/videos Dla każdego kto liczył, że wygra ktoś inny niż (Spoiler do Oreimo)Kirino
Ciunek
LOL thx za spoiler, w sumie to dobrze, że nie oglądałem S2, bo z gówna zrobili widzę jeszcze większe. Swoją drogą jaki jest sens oglądać vn na youtube, skoro można grać samemu? Oglądanie gier tekstowych jest nudne.
TheGod_old
Niestety moja znajomość języka japońskiego ogranicza się do baka,tsuki,oppai i kilkudziesięciu innych słów. A więc granie w grę, która jest po japońsku niestety odpada :/.
Ciunek
Ale przecież takie np OreImo, które podlinkowałeś, ma patch tłumaczący. Ja nie mówię, żeby ktoś czytał w językach w których nic nie potrafi.
CuteCurry

TheGod wrote:

Niestety moja znajomość języka japońskiego ogranicza się do baka,tsuki,oppai i kilkudziesięciu innych słów. A więc granie w grę, która jest po japońsku niestety odpada :/.
Pozdrawiam, polecam, najzabawniejszy sposób nauki japońskiego.
TheGod_old

Ciunek wrote:

Ale przecież takie np OreImo, które podlinkowałeś, ma patch tłumaczący. Ja nie mówię, żeby ktoś czytał w językach w których nic nie potrafi.
Nie ma. A jeżeli ma, to jest to dla mnie nowość.
Ciunek
Pick your autumn animu poison. (btw to ma kilka(naście) mega)

IS2 bo oglądałem 1.
Freezing s2, czytam mangę, może coś z tego będzie.
Valvrave s2 fuck yeah.
Walkure Romanze, jeśli będzie mieć styl chociaż podobny do vn
Może coś jeszcze, ale okaże się w trakcie sezonu. I lol'd z Log Horizon, kopia SAO.

@up no to chyba masz problem ze wzrokiem, bo na filmach, które sam podlinkowałes, i na ich opisie widać, że używają patcha tłumaczącego grę....
AmaiHachimitsu
IS2 tak samo jak OreImo - wiem, że gówno ale obejrzę bo pierwszy sezon obejrzałem. No... chyba że naprawdę mnie wkurzy coś.
Walkure Romanze ruszę
Pupa - lepiej z tytułem trafić nie można było, by rozśmieszyć Polaków. Ale obejrzę
....


.
..

No kurwa nic nie ma xDD Dobrze ze Code Geass zarzuci Akito

Wiadomo, spróbuje się trochę serii, ale nie liczę na wiele. Szansę dostaną Neppu Kairiku, Coppelion i Galilei Donna, może ten Samurai Flamenco ale chyba będzie jakiś crap dla dziewczyn ;/

EDIT: BYM ZAPOMNIAŁ, ANIME O DAMSKIM WRESTLINGU NO KURWA BĘDZIE ŚMIECH JAK CHUJ!! XD
Ciunek
Co do damskiego wrestlingu to widziałem wczoraj zapowiedź:



jfyi, lekko nsfw
AmaiHachimitsu
Nie wiem jak to odbiorą japońscy widzowie (pewnie na cycki polecą), ale Zachód będzie miał straszliwą śmiechawę. W zasadzie już w tym momencie mogę polecić to anime na spotkanie kilkuosobowe przy piwie/coli i chipsach. Ubaw po pachy
Kurasha
Szczerze mówiąc, to czego innego było się spodziewać po kobiecym wrestlingu? Przecież i na tym skupia się ten odpowiednik IRL. Sportowe animce zawsze mile widziane, ale to trochu wyjątek.

A tak to na pewno sprawdzę Kill la Kill, ludzie z Gainaxa od TTGL, może nie wyjść nic wybitnego, ale zapowiada się GAR i pewnie będzie się przyjemnie oglądało. Może Trigger godnie zastąpi dawniej świetny Gainax nad którego pozostałościami szkoda nawet ubolewać.

Do tego na pewno obejrzę trzeci sezon Hajime no Ippo, wystarczająco długo na to czekałem, ciekawe kim zastąpią świętej pamięci seiyuu Kamogawy.

Daiya no A - no baseball bardzo polubiłem dzięki anime, do tego MADHOUSE w tym macza palce. Jedno z moich ulubionych studiów, które nie papra raczej nic poza adaptacjami Marvela. Tak więc zapowiada się bardzo ciekawie.

Kuroko no Basuke S2 - obejrzę, mimo że plot i zdolności bohaterów są dość ridiculus(trafianie do kosza z każdego miejsca na boisku, nauczenie się każdej umiejętności przeciwnika w kilka minut, seems legit), pierwszy sezon się oglądało całkiem przyjemnie.
Also, niezdrowo tak się podniecać kilkoma narysowanymi kolesiami w kolorowych włosach.
Blazblue - no pośmiejemy się, patrząc na ludzi którzy się za to zabrali i na trailer nie spodziewam się wiele. A szkoda.

Pupa - no tytuł przyciągnie każdego Polaka. Chociaż po MGS:PW trochę się to słowo mniej komicznie kojarzy.

Neppu Kairiku Bushi Road - Mechy od Gainaxa. Zobaczymy, chociaż nie spodziewam się niczego dobrego. Studio w ciągu kilku lat bardzo ostro się stoczyło na dno. Najlepsi ludzie poodchodzili.

Yowamushi Pedal - trochu pedo, ale sportowe anime uwielbiam, a i bohaterowie ani liceum ani loli, co też miło zobaczyć w dzisielszych anime.

Kyoukai no Kanata - chyba pierwsze anime od KyoAni które mnie zainteresowało, chętnie zobaczę co z tego wyjdzie.

Samurai Flamenco, Log Horizon i Coppelion - poczekam na opinie po kilku odcinkach.

Czyli ogólnie jak dla mnie zapowiada się jeden z lepszych sezonów od dłuższego czasu.
Advantan
Ja sobie poczekam na wasze ochy i achy i ogarnę któryś z chwalonych tytułów. Znowu bym coś obejrzał, ale połowy poleconych tytułów nie włączyłem, bo chęć mam, ale jak mam już iść oglądać to mi się nie chce, dziwne - a może nie, kto wie, kto wie.
CuteCurry
Ja pewnie będę oglądać wszystko. Przynajmniej przez pierwsze dwa lub trzy tygodnie.
TheGod_old

Ciunek wrote:

@up no to chyba masz problem ze wzrokiem, bo na filmach, które sam podlinkowałes, i na ich opisie widać, że używają patcha tłumaczącego grę....
Patcha stworzonego przez nich i nie dostępnego, póki nie zostanie ukończony, dla nikogo innego.
Ciunek
Ach te grupy tłumaczące VN na podstawie popularnych anime/nowel dla fejmu ;f nabijać sobie obejrzenia na jewtubie
-----

Edit: o shit nowa strona, warto jakieś podsumowanie sezonu zrobić (przy czym jeszcze jakieś 2-3 epy do końca większości zostały, więc może opinie się zmienią). A więc:

- Fate/Kaleid Liner - spodziewałem się fanservicowatego gówna o loli, a to całkiem fajna komedia osadzona w uniwersum fate. Jak ktoś lubił poprzednie tytuły, polecam.
- Fantasista Doll - zzz fabuła, power of friendship etc etc...
- Neptunia - naptunia, fanservice + cute girls doing cute things, zzz
- Gen'ei wo Kakeru Taiyou - w sumie zaciekawiło mnie to anime, kojarzy mi się nieco z MadoMagi
- Symphogear G - oglądam bo kontynuuję s1, jak komuś się on podobał, albo tak jak ja ogląda dla kontynuacji - why not
- Shingeki no kyojin - to samo co i sezon temu, tylko gorzej; epy strasznie zwalniają
- Mushibugyou - samuraje kontra robaki, kontynuacja z zeszłego sezonu, całkiem ok shounen
- Kamisama no Inai Nichiyoubi - na początku było fajne, dosyć tajemnicze, aż nagle zmieniło się w "o co tu kurwa chodzi?" - rozczarowanie sezonu imo
- Love Lab - zzz komedia

Danganronpa nie oglądam, bo nie grałem na psp jeszcze. Z innych rzeczy, obejrzałem ostatnio Tenkuu no Escaflowne, dosyć stara seria, dłuży się mimo tylko 20kilku epków i jest nudna jak diabli, oraz Gunbuster i Diebuster (Gunbuster s2) - genialne. Te same studio co Tengen Toppa Gurren Lagann, widać znaczne nawiązania w TTGL do obydwu serii. Jeśli komuś się TTGL podobał, polecam oba sezony.
show more
Please sign in to reply.

New reply