forum

Anime

posted
Total Posts
978
show more
Ciunek
[00:00:55] <@Ciunek> also hey Jarl continuing from before: 忘れるな。お前を信じろ。
[00:01:07] <@Ciunek> 俺が信じるお前でもない
[00:01:14] <%Zynm> that part is the best
[00:01:20] <@Ciunek> お前が信じる俺でもない
[00:01:30] <%Zynm> お前が信じるお前を信じろ
[00:01:34] <@Ciunek> <:)
[00:01:38] <%Zynm> :>
AmaiHachimitsu
Angel Beats naciągane 8/10 (głównie dzięki muzyce)

Ale zjebany koniec T.T
TheGod_old

AmaiHachimitsu wrote:

Angel Beats naciągane 8/10 (głównie dzięki muzyce)

Ale zjebany koniec T.T
To jeszcze nie koniec, będzie 2 sezon.
AmaiHachimitsu
To jeszcze nie koniec, będzie 2 sezon.
No to z góry mogę ocenić drugi sezon na 6/10
Ryohan
Czekaj wat? Pierwsze słyszę o drugim sezonie, sugerowanie się jakimiś biednymi topicami na malu czy plotami z sankaku jest słabą metodą uzyskiwania rzetelnych informacji. Póki co nie było żadnej wzmianki o wydaniu drugiego sezonu,a po samej fabule można się domyślić, że nigdy też do tego nie dojdzie.
Galkan
Chyba, że będzie to prequel jak FZ. A to już by było całkiem ciekawe.
Ryohan
A to to zupełnie inna sprawa, w tym wypadku jest całkiem spore pole do popisu na jakiś znośny prequel.
TheGod_old
O kurcze, mój błąd. Nie to anime :P. Byłem pewien, że chodzi O Little Busters. Ale rzeczywiście, nie było mowy o drugim sezonie Angel Beats. Cofam to.
Kurasha
Trzeci z rzędu słaby odcinek Shingeki no Kyojin. A tak się fajnie zapowiadało :C Gdyby nie ten gówniany pacing :C
Ryohan
A tam, fajnie budują klimat - muszą jakoś zarobić xD
CuteCurry

Ryohan wrote:

A tam, fajnie budują klimat - muszą jakoś zarobić xD

Budowanie klimatu statycznymi tłami i kiepską animacją najlepsze. Ale w sumie czego wymagać od ludzi, którzy kończą odcinek na kilka godzin przed emisją.
Kurasha
No biednie, bo mimo, że płacą animatorom więcej niż się średnio płaci, to i tak ich brakuje. Takie uroki branży. Ostatnie 3 odcinki opierały się głównie na darciu mordy, chociaż w ostatnim było nieco lepiej. Ale w porównaniu do tego co mi serwowali na początku to niestety mnie nie zadowala :C
iwantek
Na bardziej ponurą pogodę (chyba, że komuś nie przeszkadza oglądanie w tak słoneczne dni) polecam Mushishi. Rzadko mam okazję obejrzeć jakieś anime, jednak to bardzo mnie pochłonęło swoim klimatem, urokliwą kreską (szczególnie krajobrazy) oraz historiami zawartymi w odcinkach. Nie wiem czy ktoś już wcześniej o tym tytule pisał, jednak cieszę się, że ktoś również popiera dzieło Yuki Urushibary.
Jeśli jestem przy tematyce "duchów", urzekło mnie swoimi historiami również Natsume Yuujinchou. Od razu zdobyta byłam przez Nyanko-sensei-a. Bardzo podobały mi się cztery sezony, nie będę narzekać jeśli wydaliby piąty...
Kurasha

iwantek wrote:

Na bardziej ponurą pogodę (chyba, że komuś nie przeszkadza oglądanie w tak słoneczne dni) polecam Mushishi. Rzadko mam okazję obejrzeć jakieś anime, jednak to bardzo mnie pochłonęło swoim klimatem, urokliwą kreską (szczególnie krajobrazy) oraz historiami zawartymi w odcinkach. Nie wiem czy ktoś już wcześniej o tym tytule pisał, jednak cieszę się, że ktoś również popiera dzieło Yuki Urushibary.
Jeśli jestem przy tematyce "duchów", urzekło mnie swoimi historiami również Natsume Yuujinchou. Od razu zdobyta byłam przez Nyanko-sensei-a. Bardzo podobały mi się cztery sezony, nie będę narzekać jeśli wydaliby piąty...
Jeśli lubisz takie klimaty to polecam jeszcze Mononoke :D
No i oczywiście Hotarubi no Mori e od autorki Natsume Yuujinchou.
Hanada Shounen-shi też jest całkiem w porządku jeśli ktoś lubi japońsko-duchowe klimaty, ale daleko mu do Mononoke czy Mushishi.
iwantek
Och tak, Mononoke oraz Hotarubi również oglądałam. Krótki film/OAV zapadł mi w pamięć - Kakurenbo, polecam, oglądanie wywołało u mnie lekki dreszczyk.
Ryohan
Nie wiem co jest takiego wspaniałego w Natsume (próbowałem oglądać ale po paru epach zrezygnowałem, może kiedyś wrócę), ze slice of life ostatnio oglądam sobie żółwim tempem Arię i muszę przyznać, że jest to całkiem fajne ale do bólu spokojne anime, w którym prawie nic się nie dzieje (plus bohaterki z trochę wkurwiającymi odzywkami/jękami) no ale jakiś urok to w sobie ma.

Tak to ostatnio obejrzałem Idolm@stera i całkiem mi się podobał, przed chwilą rewatch Indexa (przez Railguna i nadchodzącą wielkimi krokami kinówką), OAV Chunibyou i kilka innych serii z tego miesiąca (gdzie ładnie sie zapowiadaly a większość to średniaki :D). ALE JUZ NIEDŁUGO MONOGATARI 2ND SERIES i miejmy nadzieje, że w tym roku drugi sezon Chunibyou :D
Kurasha
W Arii to chyba tylko ten świat w jakiś sposób mnie zainteresował. Jakby nie to to bym dropnął po kilku epkach. Ale i tak nie mam na razie siły skończyć drugiego sezonu. Chciałbym mimo wszystko do trzeciego dobrnąć, bo najbardziej zachwalany.
iwantek

Ryohan wrote:

Nie wiem co jest takiego wspaniałego w Natsume (próbowałem oglądać ale po paru epach zrezygnowałem, może kiedyś wrócę)
Kwestia gustu, nie każdemu dana rzecz przypada do gustu. :P
AmaiHachimitsu
Skończyło się dzisiaj Devil Survivor 2 the Animation

um 6,5/10 Zapowiadało się spoko ale taka kaszanka trochę wyszła
Ciunek
Skończył się S1 Valvrave, czekam z niecierpliwością na S2 (10.2013), fajne było. Jak ktoś lubi mecha i wtf is going on fabułę, oglądać (nawet jak ktoś nie lubi mecha, to i tak pewnie warto).
BTW to jest Sunrise (gundamy, Code Geass, chuj wie co jeszcze)
Ryohan
I Newareta Gakuen.
Ciunek
Nerawareta* :P Całkiem przyjemny film, można obejrzeć.
AmaiHachimitsu
Yahari needs S2, tak to 7,5/10

Chihaya to samo, mocne 8,5/10
Kurasha
No i w tym odcinku widać, że SnK ewidentnie przerosło animatorów :C Niektóre kawałki puszczane w spowolnieniu, niektóre to jedna klatka.
Wszystko wskazuje na to, że w następnym odcinku recap, na szczęście. Się poprawią może trochę. Szkoda że tak ta animacja posysała, bo odcinek był w końcu ciekawszy niż 3 poprzednie :C
Ciunek
Nie wiem czemu mówisz na szczęście, osobiście nie cierpię recapów, bo aż takiej sklerozy nie mam, żeby zapomnieć co się działo w 12 odcinkach. I faktycznie przynajmniej coś ciekawszego było. Mam trochę dosyć chujowego pacingu już :<
CuteCurry
Na szczęście, bo będą mieli czas pracować nad odcinkiem 15stym. Jak na razie to nie ogarniają w ogóle. Q_Q
Lucid Astray
ten recap w 13tym epie to pół odcinka będzie, bo głaz ciężki
TheGod_old
Oreimo 2 9/10 :D Jedno z moich ulubionych anime, jeżeli chodzi o komedie. W sierpniu razem z anime, zostaną wydane 3 dodatkowe odcinki, które pokryją ostatnie dwa woluminy light nowelki, trzeba czekać :P.
@Edit: I ciekawostka dla fanów Spice and Wolf(w sumie dla nie fanów też) https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater .
Kurasha

spi wrote:

Na szczęście, bo będą mieli czas pracować nad odcinkiem 15stym. Jak na razie to nie ogarniają w ogóle. Q_Q
Dokładnie to miałem na myśli. Recap dam im troche czasu na kolejne odcinki, bo na razie fioletowe klocki, framedropy(o ile można to tak nazwać) i nieruchome klatki. Ktoś im tam tak robotę rozplanował jak ja sobie naukę do egzaminów. Na blureju poprawią, ale niesmak pozostanie :C
AmaiHachimitsu
Nie przeglądałem anime chart'a na lato i w sumie mi się nie chce. Niech ktoś mi zarzuci, czego mam NIE oglądać? Na razie zetknąłem się z opiniami n/t paru tytułów i na razie nie wygląda to obiecująco.
Kurasha
No, kolejny sezon zapowiada się świetnie dla fanów anime o sporcie :D Całe 5 serii(Hajime no Ippo S3, Diamond no Ace, Kuroko no Basuke S2, Yowamushi Pedal, Sekai de Ichiban Tsuyoi Nariatai) z czego pierwsze 3 na pewno będę oglądał, Yowamushi Pedal też chyba sprawdzę, ostatnią sobie na razie odpuszczę, bo sam fanserwis wyczuwam.

No i do tego Kill la Kill od Triggera zapowiada się ciekawie, pupa też zapowiada się nieźle, do tego ta nazwa :D
Szkoda tylko, że po BlazBlue nie ma się co spodziewać. Wystarzczy popatrzeć na ludzi którzy za tym stoją :C
TheGod_old
Prawie same crapy w tym sezonie :<...
spi
WataMote 11/10
CuteCurry

TheGod wrote:

Prawie same crapy w tym sezonie :<...
Danganronpa,
Gatchaman Crowds,
Gin no Saji,
Uchouten Kazoku,
Kamisama no Inai Nichiyoubi,
Watashi ga Motenai no wa Dou Kangaetemo Omaera ga Warui!,
Rozen Maiden.

Nie jest wcale źle.
TheGod_old
Dobra. Uznałem, że podzielę się moją opinią, na temat anime, które oglądam w tym sezonie:
Monogatari - Mus dla osób które oglądały resztę, chociaż osobiście nie lubię Hasekawy tak bardzo jak Senjougahary, to ogląda się dość przyjemnie.
Love Lab - Całkiem śmieszne, trochę przygłupie, anime o alter-ego idolki całej szkoły.
Blood Lad - Jak wyżej, całkiem fajna i lekka komedia, o wampirze i martwej dziewczynie.
Danganronpa - Ciekawe i dość zaskakujące anime o tytułowej, szkole rozpaczy, gdzie musi zabić kogoś, by móc uciec. Postacie są wyjątkowo przerysowane, ale o to chyba chodzi.
Free! - Gejowsko wyglądające anime, z gejowskimi bohaterami o pływaniu. Ale przynajmniej ładna grafika. (KyoAni)
WataMote - Anime w którym główna bohaterka jest geekem oderwanym od socjalnego życia i stara się to zmienić. Duże osób chwali to anime, mi się nawet podoba, ale nie widzę nic niezwykłego.
Inu to blabla - Komedia której wątkiem komediowy jest głupota, tegoż właśnie anime.
World God Only Knows III - Oglądam bo widziałem 2 poprzednie, z tego co zauważyłem, zaczyna się trochę zmieniać fabuła i chyba będzie jakaś walka aniołów z demonami, jak nic nie spieprzą, to może być ciekawie.
Kamisama no Inai - Anime w którym nikt nie może umrzeć, chyba że zostanie pochowany przez Gravekeepera, którym jest nasza główna loli bohaterka. Nawet fajne, ale czuję, że mogą to zepsuć.
Servant x Service - Komedia o dorosłych bohaterach, którzy zaczynają pracować w urzędzie. Nie szkoła, więc jest jakaś różnica, może być ciekawie.
Ciunek
Jaki jest sens oglądać TWGOK bez czytania mangi? Trochę sporo wycięli w anime ;f
Z tego sezonu oglądam kilka tytułów, ale poczekam z komentarzami jeszcze kilka epów.
TheGod_old
No właśnie ten Time Skip to mnie rozwalił trochę.
Advantan
Znajdę czas to ogarnę Danganronpa, WataMote i Kamisama no Inai. Zaciekawiły mnie te tytuły.
CuteCurry

TheGod wrote:

WataMoto

Advantan wrote:

WataMoto
WataMote panowie, WataMote.
TheGod_old

spi wrote:

WataMote panowie, WataMote.
Ok. Poprawione, dzięki.
show more
Please sign in to reply.

New reply